Modern Selection rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 24. 02. 19
https://modernselectionrpg.forumczech.com

   Balkony  Empty Balkony

Thu Feb 28, 2019 9:00 pm
   Balkony  A47f7ce30810ef97e167c766482ff56a
Chloe Lilian Mark
Chloe Lilian Mark
Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 31. 03. 19
Location : Bonita

   Balkony  Empty Re: Balkony

Sun Apr 07, 2019 5:35 pm
Keďže je dnes opäť krasny, slnečný deň rozhodla sa prejsť v záhradách, no aj po prechádzke sa jej nechce zavrieť do izby, a preto sa rozhodne počkať na jej milovaný západ slnka na balkónoch. Na sebe ma jednoduché šaty, ktoré jej ladia s farbou oči a nižšie lodičky, na ktoré si už zázrakom nejak zvykla. Prejde sa uličkami paláca, pričom sa trosku znova stratí, ale nakoniec nájde tie správne dvere k balkónom. Nadšene sa okolo seba obzerá a s údivom sleduje nádheru interiéru balkóna a taktiež výhľadu. Páni Doširoka sa usmieva a ostane sa dívať na všetku tu nádheru, pričom sa jemne oprie o zábradlie a stratí sa vo svojich myšlienkach. Chyba jej rodina, ale je aj veľmi šťastná, že sem mohla prísť. Spoznať princa a zažiť rôzne akcie, západ slnka v palaci a podobne. Celé je to ako veľký sen, z ktorého by sa nechcela zobúdzať, aj keď jej rodina chyba. Usmieva sa a začne si pobrukovať pesničku.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

   Balkony  Empty Re: Balkony

Sun Apr 07, 2019 5:58 pm
Potom co se vrátil z procházky nejdříve se šel do svého pokoje vysprchovat a převléknout se do něčeho více elegantnějšího. Oblékl se do černých džín a bílé košile, protože ještě dnes musel jednat s králem Indonesie. Ještě měl ale dost času a nikam nemusel pospíchat, proto se rozhodl, že se půjde podívat na balkony netušil ale, že někdo měl podobnou myšlenku. Sám pro sebe se pousmál a chvíli jenom stál na místě. Pozoroval tak dívku ze selekce už podle vlasů a to, že viděl její profil věděl o kterou se jedná. Lady Chloe. Doufám, že vám nebude vadit, když se k vám přidám. Nakonec promluví a opře se o zábradlí zády aby se jí mohl podívat tak do očí.
Chloe Lilian Mark
Chloe Lilian Mark
Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 31. 03. 19
Location : Bonita

   Balkony  Empty Re: Balkony

Sun Apr 07, 2019 6:13 pm
Pobrukuje si tichšie nejakú pieseň, ktorá jej len tak napadla a stále sleduje ten nadherny výhľad. Akoby tomu ešte stále nemohla uveriť, že tu naozaj stojí. Keď za sebou začuje nejake kroky otočí sa a stretne sa s pohľadom princa. Dosiroka sa usmeje, pretože ju poteší, že sa takto stretli a že sa jej prihovoril. Hneď sa mu ukloní. Vasa kráľovská výsosť, krasny deň prajem. Popraje mu a potom sa mu znova pozrie do oči s úsmevom na tvári. Vobec nie. Pokyve hlavou, aby ho tak nejak uistila, aj keď bola táto jeho akoby otázka zbytočná, keďže prečo tu asi prišla. Myslim, že sa tieto balkóny stanu jedným z mojich najobľúbenejších miest tu. Už sa teším, aký tu bude výhľad pri východe či západe slnka. Natešene prezradí. Sledujete niekedy západ či východ slnka? Zvedavo sa naňho pozrie. Spomenie si na otázku, ktorú mu dala ešte v uličkách. Rozhodne sa, že sa ho to ešte určite opýta, ale nechce ho hneď zasypať otázkami, bolo by to prinajmenšom divne. Sleduje jeho tvar, ale na istú chvíľu svoj pohľad odvráti, aby sa mohla znova pozrieť na další krasny výhľad pred nimi.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

   Balkony  Empty Re: Balkony

Sun Apr 07, 2019 6:24 pm
Upřímně je rád, že potkal dívku ze selekce. Mohl se s nimi tak více seznámit a ne jenom na domluvených schůzkách či na akcích. Krásný den i Vám. Popřeje jí taktéž. Prohrábne si svoje lehce rozcuchané a ještě vlhké vlasy. Myslím, že si tu oblíbených míst najdete i více. Pokud ráda sledujete výhod a západ slunce tak ještě vhodnější je pozorovat jej ze střešní terasy. Doporučí jí ale i on sám měl rád balkony. Vlastně každé místo v paláci protože na každém měl hezké vzpomínky. Ano, když mám čas tak se rád dívám ale není to tak často. Odvětí jí zcela upřímně a nakonec se opře lokty o zábradlí a podívá se do dálky. Stačila jste si už prohlédnout více palác? Zajímá se.
Chloe Lilian Mark
Chloe Lilian Mark
Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 31. 03. 19
Location : Bonita

   Balkony  Empty Re: Balkony

Sun Apr 07, 2019 6:38 pm
Prekvapene nadvihne obočie. Strešna terasa. To počujem prvýkrát, ale určite si tam niekedy namierim. Tam to musí byt teda naozaj nadhera Uznanlivo prikývne a pousmeje sa. A aké miesta tu máte najviac rad Vy? So záujmom obráti pohľad k nemu, pričom sa mu ostane dívať do oči a pozorne počúvať, čo jej hovorí. Musíte toho mat príliš veľa. A ešte Selekcia. Uff.. obdivujem Vás Zamysli sa nad tým. Ale tuto tému s Vami preberá asi každý. No ja verim, že to zvládnete. Usmeje sa naňho, akoby mu chcela dodať istotu, že v neho verí. Nuz.. občas aj nechcene áno. Zasmeje sa. Kazdy deň ma nadchne milión nových veci, ale zatiaľ som si prezrela len pár miestnosti. Zaľúbila som sa práve do balkónov. No a moja izba.. nikdy som krajšiu nemala. A taktiež mam veľmi milú komornú. Pochváli ju s úsmevom, pričom si na ňu spomenie a vybaví si ju v pamäti. V uličkách som Vám dala tiež otázku, žiaľ akosi ste mi nestihol odpovedat. Ak mozem, opýtam sa ešte raz. Pozrie sa naňho a chvíľu počká na jeho reakciu. Povedzte mi teda prosím niečo o Vás, čo nevie každý. Zlozvyk, záľuba.. čokoľvek. Uprene sa naňho ostane dívať pričom je naozaj zvedavá, čo jej princ prezradí, a či vôbec.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

   Balkony  Empty Re: Balkony

Sun Apr 07, 2019 7:06 pm
Rozhodně vás na ní někdy mohu doprovodit a můžeme se tak společně podívat na západ slunce. Řekne jako návrh a přemýšlí i nad tím, že to by mohlo být místo na jejich první oficiální rande. Těch je opravdu hodně ale pokud bych si měl vyprat pár tak rozhodně louka, galerie, game room, dům na stromě a posilovna. Nikdy nepřemýšlel nad tím jaká místnost je jeho nejoblíbenější protože to nedokázal ani tak určit. Vlastně je hezké mít opět v paláci tolik lidí, moc často se to nestává, že je tu tak rušno, když tedy nejsou různé akce. Nepopíral, že je toho hodně ale vždy se snažil všechno něják zvládnout. Tak to děkuji za vaší důvěru. Lehce se pousměje a podívá se jí do očí. Jsem rád, že se vám libí váš pokoj, dost jsem se snažil aby každý pokoj byl pro každou z vás jedinečný. Dalo to opravdu hodně práce vybavit pokoje pro dívky aby se v něm cítili jako doma. Jen se ptejte. Přikývne, věděl, že některé schůzky museli skončit náhle protože čas se krátil. Dobře tedy jako jeden z mých zlozvyků je křupání kloubů a věřte mi, že to opravdu lidé nevědí. Potom jako jedna z mých slabých stránek je přísnost. A taková záliba o které moc lidí neví je, že rád si upeču dobrý jahodový koláč. Svěří se dívce o tom co moc lidem neříká a lehce se nad tím pousměje. A co vy, lady? Také mi prozraďte něco co o vás jenom tak někdo neví. Lehce se k ní přiblíží a nadzvedne tázavě obočí.
Chloe Lilian Mark
Chloe Lilian Mark
Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 31. 03. 19
Location : Bonita

   Balkony  Empty Re: Balkony

Sun Apr 07, 2019 7:55 pm
To by bolo naozaj krásne Pozrie sa naňho a doširoka sa naňho usmeje, keďže pri predstave na takýto západ slnka sa už teraz začína tešiť. Páni, dom na strome. Máte tu naozaj veľmi veľa zaujímavých miestnosti. Spomenuli ste aj galériu, zaujímate sa o umenie? Aké ? Opýta sa ho ešte. Keď spomenie selekciu a on nespustí nejakú sťažnosť pousmeje sa nad tým, keďže je to podľa nej naozaj oveľa lepšie. Je rada, že ich berie takto a len dúfa, že ho ešte bude môcť spoznať viac, keďže už teraz vyzerá ako veľmi zaujímavý človek. Keď jej poďakuje prikývne a opätuje mu úsmev. Nuž to Vám potom musím ja poďakovať. Hneď som si svoju izbu obľúbila, a cítim sa v nej veľmi dobre. Len mam niekedy strach, že niečo poškodim. Prizná pobavene. Ale páčia sa mi aj chodby. Fascinuje ma, ako je každá iná a každá veľmi zaujímavá. Celé je to dotiahnuté do detailov. Skonštatuje. Po chvíli si spomenie na otázku, ktorú mu položila ešte v uličkách, ale nestihli prísť k odpovedi. Pozorne počúva jeho odpoved pričom sa naňho diva. Ja mam vždy strach, že si prsty pri tom pukaní nejak zlomím. Zasmeje sa. Pri zmienke prísnosti nadvihne obočie, keďže na toto by ho veľmi netipla. No a pri zmienke koláčikov sa na jej tvar vráti široký úsmev. Mňaaaam, to by som niekedy rada ochutnala. Pečenie mi, dá sa povedať, celkom aj ide. Ale varenie Povzdychne si. Stsle nerozumie prečo jej pečenie ide a vo varení sa cíti ako na hodine japonského jazyka, kde preberajú kvádrovu fyziku. Keď jej položí rovnaku otázku zamysli sa, čo by mu povedala. Takou nevýhodou v mojom živote je alergia na mačky. Síce ich chvíľu mozem zniesť, a vlastne ich milujem po chvíli mi je veľmi zle. Zamračí sa. No a.. mojim veľkým snom bolo stať sa lekárkou. Veľmi som chcela pomáhať detickam, alebo vseobecne ľuďom, ktorí nemajú toľko peňazí na liečbu. Povie. Zamysli sa nad tým, čo by mu ešte povedala. Zahanbene sa mu pozrie do oči, no potom sklopí pohľad. Co sa týka obľúbených veci, zbožňujem sledovať filmy a citát knihy. Fasnicuje ma, ako sa to premieta a človek sa tak môže stratiť v inom svete. Je to vlastne smiešne, keďže to je asi samozrejmosť. U nás mame len vysielanie z paláca, žiadne filmy . No párkrát sa mi pošťastilo pozrieť si nejaký film, dokonca som dostala popcorn a bolo to.. perfektne. A knihy, tie taktiež zbožňujem. Hlavne nejake staré, s čím sa spája aj ďalšia moja záľuba, ktorú Vám však ešte neprezradím. Pozrie sa na chvíľu naňho a pousmeje sa. Trosku sa hanbi, že rozpráva práve o kine, ale je to pravda. Spominali ste mi, že radi fotite. Čo všetko fotite? Opýta sa ešte a pozrie sa na výhľad, keďže práve zapadá slnko, a je to naozaj krásne. Ja len dufam, že sa mi toto všetko nesníva. Šepne a ostane úchvatne pozerať na oblohu..
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

   Balkony  Empty Re: Balkony

Tue Apr 09, 2019 5:08 pm
Přikývne a jenom hlavou, když zjistí, že by se to Chloe líbilo tak to rozhodně hodlá využít a vzít jí tak na střešní terasu v budoucnu. Ano, některé místnosti jsou tu opravdu neobvyklé, které by nečekal snad nikdo ale o to více jsou zajímavé. I on se sám jako malý podivil, když jel do jiných paláců, že tam nemají dům na stromě a nebo jiné zajímavosti o který nikdo moc neví. Ano, dříve jsem se zajímal snad o každého známejšího malíře a v galerii byli obrazy či jiná díla právě od nich ale nakonec jsem dal šanci pouličním malířům a tvůrcům. Takže teď se tam najdou díla, které jsem koupil a něčím mě zaujali právě na ulici. Pousmál se lehce nad tím protože takhle dával šanci některým ať se nevzdávají a že mají opravdu talent, který by měli rozhodně rozvíjet. Zajímáte se o galerie? Taktéž se zajímá aby zjistil zda mají něco společného. Pokud něco poškodíte, tak stačí říci a opraví se to a nebo vymění. S tím si nedělejte starosti. Přeci jenom i to se může stát a on by to dívkám za vinu rozhodně nedával, byli to věci a ty se dali jednoduše nahradit jinými. A to jste neobjevila ještě tajné chodby pod palácem, jsou ještě zajímavější a promyšlenější. Pošeptá k ní lehce jako tajemství o kterém nikdo neví, protože ze selekce o tom rozhodně nikdo neví. Nad její poznámkou se musí usmát. Tak to jsme na tom podobně. On a vaření také nešli dohromady, nešlo mu to nikdy, vždy něco spálil a nebo to moc okořenil a nebo vlastně z toho udělal úplně něco jiného než vlastně měl. Pokusy o to se naučit vařit už vzdal. Proč jste se nestala doktorkou? Zeptá se a poslouchá jí dále. Pokud chcete kino sál je tu vždy k dispozici a můžete si vybrat jakýkoliv film jenom chcete a podívat se. Pousměje se. Chtěl aby se dívky cítili co nejpohodlněji takže jim nechal volný vstup skoro všude s tím, že můžou vše využít co jenom chtějí. Tak to mě začíná zajímat. Prozradí on a trochu zapřemýšlí jaká záliba by to mohla být. Úplně všechno. Cokoliv mě zaujme či je neobvyklé a nebo hezké. Ať už přírodu, detaily, rušné ulice či cokoliv jiného si představíte. Ale nejraději lidi a momenty kdy jde vidět jejich nálada. Nejvíce upřímné úsměvy. Prozradí jí naprosto vážně co rád tedy fotí, dokázal vyfotit opravdu všechno někdy si fotil jenom svojí tkaničku na botě. Nebojte se, nezdá. Pošeptá a prsty jí lehce odhrne vlasy z obličeje a následně se o ní opět opře o zábradlí.
Chloe Lilian Mark
Chloe Lilian Mark
Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 31. 03. 19
Location : Bonita

   Balkony  Empty Re: Balkony

Tue Apr 09, 2019 6:23 pm
Ano, je to originalne. Páči sa mi to. Uzná a pousmeje sa. Niektoré miestnosti by tu naozaj nečakala, no páči sa jej, že tu moze objavovať stále nové a nové veci. Aj ked pre ňu je nových mnoho veci. Keď sa ho opýta na umenie nadvihne obočie pri jeho odpovedi. Uznanlivo sa naňho pozrie. Tak to je perfektne. Pre nich to muselo byt naozaj perfektne, že ste kúpili ich obraz. Ja by som asi skákala až do nebies Zasmeje sa. Pre maliarov to je veľká pocta. Dopovie. Musim to tam ísť preskúmat. Zaumieni si a zamysli sa, čo všetko si musí pozrieť. Ano, zaujímam sa celkovo o umenie. Aj to študujem. Doplní. Nechcem uraziť známych maliarov, ale niekedy medzi tými pouličnými človek nájde take skvosty, až neverí. Vždy som snívala, že raz budem mat svoj dom. A už som vo svojej hlave videla, kde by som dala nejake obrazy, ako by som to doladili. Zasniva sa a nachvilu sa v tomto svete znova stratí a takým tým blazenym, šťastným pohľadom a úsmevom. Ale nie. Príde mi, že je to všetko veľmi krehké a drahé a ja si to ani nezasluzim. Nerada by som Vám spôsobovala nepríjemnosti tým, že to tu porozbíjam. Prizná sa opatrne. Ale ďakujem Vám za Vaše slova. Je to od Vás naozaj milé. Pozrie sa naňho znova a nechá svoj pohľad na jeho tvári. Ked tak rozmýšľam, tým mojim blúdenim sa tam možno raz dostanem. Pobavene povie, no potom sa nachvilu zastaví. Ale nebudem proti, ak mi niekedy urobíte sprievodcu. Dopovie. Keďže to zašepkal ma možnosť cítiť jeho dych, ale nedá na sebe nič poznať. Ked sa zhodnú na varení dostane nápad, aj keď je trosku šialený. No ale náhodou.. bola by celkom sranda vidieť Vás v kuchyni. Niečo by sme mohli skúsiť. Súťaž. Zatvari sa nadšene. Samozrejme až po pretekoch na kolieskových korčuliach. Nedá jej nespomenúť aj tie, aj keď sa za to chcela prefackať, keď mu to prvýkrát spomenula. Keď sa rozprávajú o nej, o tom, čo vie málokto povie mu o svojom sne - lekárstve. Pri jeho otázke povzdychne a Zatvari sa smutne. Som piata. Nedá sa to. Preto som sa rozhodla pomáhať chorým detičkám aspoň... spevom. Síce moj spev nie je bohviečo, ale spolu s kamarátkou sa nám darí vyzbierať nejake peniaze. Takze teda ľudia pomáhajú, trosku cezo mna. Vysvetlí a usmeje sa, keďže si spomenie na všetky tvare detičiek, ktoré sú tak rozkošné. Prejdu ku kinu, za čo sa trosku hanbi. Keď spomenie kinosálu poteší sa. O tom som nevedela. Tak tam sa určite vyberiem. Párkrát... viackrát. Zasmeje sa. Len sa ešte porozprávam s dievčatami, na nejake odporúčanie k filmom. Popremýšľa. Určite to navrhne aj dievčatám, mohli by ísť spolu. Dostane sa ku koncu svojho rozprávania, no viac mu neprezradí. Keď prizná, že ho zaujíma čo to moze byt zaškerí sa, ale nepovie mu to. Mozno Vám to niekedy prezradím. Zatvari sa, že nad tým veľmi vážne rozmýšľa. Na to by som sa rada pozrela. Reaguje na jeho fotenie. Predpokladá, že to bude dobre, keďže je to jeho vášeň. Keď začne zapadať slnko je veľmi úchvatena, a len Šepne, či sa jej to náhodou nesníva. Keď jej odhrnie vlasy presmeruje svoj pohľad naňho a zadíva sa mu do oči, pričom sa jej na tvári rozleje široký úsmev. Keď táto chvíľka akosi pominie, nechá svoj pohľad na jeho tvari. A čo zahraničie? Máte nejake miesto, kam sa naozaj rad vraciate ? Či je to atmosférou, alebo čímkoľvek iným. Zaujíma sa.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

   Balkony  Empty Re: Balkony

Thu Apr 18, 2019 12:35 pm
Přikývne, je rád, že se to také líbí někomu jinému než jenom jemu, protože někdo to bral jako samozřejmost a nebo spíše jako naprostou kravinu, že nevěděl proč to tu vůbec mají. Rád podpořím umění, které ještě není rozšířené do světa. Nové talenty. Pousměje se občas i přemýšlel, že by mohl dávat pár šanci aby se proslavili nebo aby mohli vystavit své obrazy v galerii a tak mít možnost, že si jich všimne opravdu někdo kdo tomu hodně rozumí. Souhlasím, někteří pouliční malíři hlavně vytvoří něco naprosto nového, zajímavého, mají vlastní otisk na tom což je potom o dost více k zaujetí ostatních. Přikývne na souhlas, kdyby ovšem Chloe vyhrála selekci mohla by si po paláci pověsit jakékoliv obrazy by jenom chtěla, nebránil by jí v tom. Ale zasloužíte si to. Řekne nekompromisně a dále se v tom nehodlá šťourat. Rád vás tu jednou až bude více času provedu. Prohlédne si jí a lehce se natočí k ní když už si tak s ní povídá. Sranda rozhodně ano ale nechtěla byste ochutnat takovou kachnu podle mého. Zasměje se nad tím protože si vzpomene jak právě jednou vařil kachnu a kdo ví co se stalo ale jako kachna to rozhodně nevypadalo a vůbec nechutnalo. Nikdy není pozdě plnit si své sny, Lady Chloe. Pokud zrovna nevyhrajete selekci tak budete třetí a to už máte mnoho šancí. Pousměje se. Nechce tak říct, že selekci nevyhraje ale když by jí vyhrála tak může dělat už naprosto co jenom jí bude dělat šťastnou. Šlo vidět, že měla ráda děti což Sebastian bral rozhodně jako naprosté klady, protože o potomcích to celé taktéž bude. Z velké části alespoň. V to doufám, že prozradíte. Lehce na ní mrkne a po chvilce uhne pohledem opět do dálky.
Odhrne jí vlasy aby se na ní tak mohl podívat a chvilku se jí dívá jenom do očí aniž by něco říkal. Svou ruku dá opět k svému tělo a oční kontakt přeruší. Těch míst je opravdu mnoho, ani nevím kterým začít. Portugalsko, Rusko, Holandsko, Španělsko a mnohé další. Je to nejenom atmosférou ale taktéž jejich kulturou či za památkami, nebo i kvůli jejich speciálním pokrmům. Zamyslel si zda ještě něco nezapomněl a mezitím se podíval na hodinky na ruce. Omlouvám se, Lady Chloe. Opravdu rád bych pokračoval v povídání si s vámi ale povinnosti mě volají. Ale nebojte budeme mít ještě mnoho času. Přeji vám krásný zbytek večera. S tímto se s dívkou rozloučí a odejde z balkonů.
Chloe Lilian Mark
Chloe Lilian Mark
Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 31. 03. 19
Location : Bonita

   Balkony  Empty Re: Balkony

Sun Apr 28, 2019 3:58 pm
To je skvelý prístup. Uzná. Naozaj si cení, že princ mysli aj na umelcov, ktorí sa možno nemozu až tak presadiť. Myslim si, že ste týmto zmenili život viacerych ľudí. Dovolí si povedať, keďže vie, aka je to prestíž, ak kúpi obraz čo i len herec, a nie to ešte princ. Keď rozpráva o umelcoch s úsmevom sa naňho pozerá a občas kývne hlavou. Súhlasí s ním a veľmi sa jej páči, že ma takýto názor. Keď prejdu od témy umelcov, ich originality a celkovo témy umenia, ktorú veľmi zbožňuje a on nekompromisne povie, že si to zaslúži daruje mu len jemny úsmev no neodporuje mu ďalej, keďže vidí, že by to nemalo cenu. Vsima si, že to princ mysli vážne čo jej príde milé. Bude mi potešením. Povie a predstavuje si princa ako sprievodcu. Z neznámeho dôvodu sa v jej mysli objavil obraz princa niekde v Malajzii, kde ma šiltovku na hlave a rozkrikuje sa po turistoch, pričom im približuje pamiatky mesta. Keď sa k nej natočí odvráti pohľad od oblohy a na chvíľu sa zadíva do jeho oči. Ale no, verte si trochu! Zasmeje sa. Ja verim, že by ste to zvládol. Prehlasi pobavene. Koniec-koncov každý ma niečo, čo mu jednoducho nejde. Mykne plecom. pokial sa Vám nevypari cela šťava z omáčky a mäso nevyzerá ako nejaká huba na dne mora všetko je v poriadku Uistí ho. Práve niečo takéto sa jej stalo, takze mu s historkou o kacke verí. Ano, máte pravdu. Dufam, že sa mi podarí nájsť nový, lepší spôsob na pomoc pre deti. Zamyslí sa. V predstavách jej už kolujú rôzne plány. Niečo si bude musieť zapísať. Po chvíľke sa princovi prizná s ďalším “tajomstvom”, no niektoré si nechá pre seba s prísľubom, že mu ich možno niekedy prezradí. Opýta sa ho ešte na jeho obľúbené krajiny, a pri vyslovení “Rusko” jej zažiaria oči. Wau. Máte to zdokumentovane? Opýta sa ho nadšene. Keď sa pozrie na hodinky presmeruje na chvíľu pohľad znovu na oblohu, ktorá ma stále svoje dychberuce divadlo. Keď prehovorí otočí sa späť naňho. Prikývne, že rozumie. Dakujem, aj Vám, Vaša kráľovská výsosť Ukloni sa mu, a keď sa poberie na odchod zamava mu s úsmevom na perách. Ešte sa chvíľu nechá unášať atmosférou na balkóne, utriedi si svoje myšlienky a po chvíli tiež opustí balkóny.
Sponsored content

   Balkony  Empty Re: Balkony

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru