Modern Selection rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuchyně

+2
Anabelle Schreave
Admin
6 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 24. 02. 19
https://modernselectionrpg.forumczech.com

     Kuchyně Empty Kuchyně

Mon Mar 11, 2019 5:19 pm
     Kuchyně Fc11c2337b1b1732d30ecba4a2845c0f
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Sun Mar 31, 2019 4:01 pm
Do Illei přiletěla z Francie teprve před pár hodinami a do paláce se dostala před chvílí. Svá zavazadla si nechala poslat do pokoje a rovnou zamířila do kuchyně. Samozřejmě, že by se nemusela ani namáhat a jídlo by si mohla nechat donést až do pokoje, ale to nebyl její styl. Její kroky vedou přímo do kuchyně. Cestou potká pár zaměstnanců paláce, se kterýma se s úsměvem na tváři přivítá, ale jinak o sobě nedává příliš vědět. Raději počká, až si jí ostatní všimnou. Posadí se na kuchyňskou linku, vezme si koláč, který upekl nejspíše někdo z kuchařů a s chutí se do něj pustí. Je odpoledne, což znamená, že v kuchyni nikdo není, za což má radost, protože má všechno co je v kuchyni k dispozici a nikomu zde nepřekáží.
Claire Rose Stark
Claire Rose Stark
Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 31. 03. 19

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Sun Mar 31, 2019 4:23 pm
Keďže je nedela, a v nedeľu nezvykne byt v kuchyni tak veľký chaos rozhodne sa vydať sa na pátranie po nejakých koláčikoch. Anabelle by sa už mala vrátiť, ale zatiaľ ju ešte nestretla, takze ma vlastne voľno. Ráno sa stretla so svojou priateľkou, s ktorou sa dlho nevideli, ale inak len ležala v posteli a užívala si, že môže dlho spať. Pomaly sa teda vyberie do kuchyne, pričom si po ceste rozpustí vlasy z divného drdolu, aby sa nikto nenastrasil, ak by niekoho náhodou stretla. Prepašuje sa do kuchyne a zatvorí za sebou dvere. Pomaličky sa otočí a hneď si všimne Anabell, ktorá už v ruke drží nejaký koláč. Akoby sme si čítali myšlienky Zasmeje sa a pokruti nad tým hlavou. Vitaj doma. Už si mi chýbala. Prezradí a obijme ju. Co to máš? Opýta sa zvedavo a pozrie sa na jej koláč. Musis mi toho veľa porozprávať. Dufam, že si si to užila. Doširoka sa na ňu usmeje, keďže ju naozaj rada vidí.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Sun Mar 31, 2019 4:35 pm
Naplno se věnuje svému koláči. Neví sice pro koho byl určen, ale kuchaři už si dávno zvykli, že jim občas něco ukradne. Opravdu jí chyběla kuchyně kuchařů, které tak dobře zná. Nemůže říci, že by jí ve francii nechutnalo, protože snídat pravé francouzské croassanty se jí opravdu líbilo. Nicméně doma je doma. Uslyší dívčí hlas, který moc dobře zná. Claire! Rozzáří se jí úsměv na tváři, když uvidí svou komornou a talířek s koláčem odloží vedle sebe. Taky jsi mi chyběla. Seskoč z kuchyňské linky a oplatí ji objetí. Musí uznat, že na svém hotelovém pokoji bez její komorné měla veliký problém udržet pořádek a nebýt šikovného personálu, který tam byl, sama neví, jak by to zvládla. Mám koláček, dáš si? Ukáže ji dobrůtku, kterou si právě přivlastnila. Ani nevím, pro koho byl, ale je moc dobrý. Pousměje se a vyskočí zpět na linku, kde se jí sedí opravdu krásně. Ano, bylo to tam úžasné. Hlavně jsem na nějakou chvíli mohla být obyčejnou holkou. Zazvpomíná na čas strávený ve Francii. Samozřejmě, že mě lidé na ulici poznávali, ale i tak jsem si to moc užila. Nicméně jsem ráda, že jsem doma. Poví ji něco málo o svém výletě. Dělo se zde něco, když jsem byla pryč? Zeptá se, aby zůstala v obraze. Už jsi viděla nějaké dívky ze selekce? Začne vyzvídat.
Claire Rose Stark
Claire Rose Stark
Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 31. 03. 19

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Sun Mar 31, 2019 4:45 pm
Všimne si, že je Anabell poriadne zamyslena pri jedení koláčika nad čím sa zasmeje. Chybala ti táto kuchyňa? Opýta sa s pobavenym výrazom. Aj keď je Anabell princezná, je to tak úžasný človek, že pri nej každý zabúda na to, že je niečo viac a cíti sa skvelo. Práve to si na nej tak veľmi váži. Keď k nej podide bližšie musí ju objať a pohladiť po vlasoch. Malinovy? Alebo zle vidím? Nadšene sa pozrie na koláčikNejak ma to neprekvapuje. Myslím, že už nikoho Poznamená keď Anabell povie, že vlastne nevie pre koho ten koláčik je. Verim ti. Muselo toho byt na teba už veľa. Ale som rada, že si späť doma. Stretla si tam nejakého očarujúceho Francúza pri vychutnávaní raňajok v podobe croassantu a čerstvej kávy? Podpichne ju a usmeje sa. Ozaj, ochutnala si makronky? Spomenie si na tie drahé ale úžasne koláčiky rôznych farieb a chuti. Pri jej otázke o dianí v palaci sa zamysli. Myslim, že nič. Princ mal schôdzky s dievčatami. Inak nič veľké. Aj keď.. väčšinou som sa váľala v posteli. Prizná sa. Nie, ale už som na nich veľmi zvedavá. Aj na názory princa Pridá sa k jej zvedavosti. Ale určite to bude v najbližšej dobe veľmi zaujímavé. Možno sa s niektorým z dievčat spriatelišRozmysla nahlas. Co si si kúpila? Určite to tam muselo byt perfektne aj čo sa týka obchodov. Zasníva sa.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Sun Mar 31, 2019 5:10 pm
Nad otázkou, kterou jí Claire položí se pousměje. Ne že by mi francouzské croassanty ke snídani nechutnali, ale naše kuchaře mám stejně raději. Kdyby jí právě teď někdo z kuchařů slyšel, určitě by měl radost, protože její princeznovský jazýček bývá někdy opravdu vybíravý. Ano je malinový. Jablečný jsem nenašla. Původně do kuchyně ani nešla kvůli koláči a bylo by jí jedno, co by si vzala, ale když už koláček uviděla, neodolala mu. Vezme čistý talířek a dá na něj kus koláče, který podá Claire a vyhopsne na linku, kde seděla než její komorná přišla. Očarujích fracouzů jsem potkala mnoho. Žádněho jsem si však domů nepřivezla. Zasměje se. Ani si nedovede představit, jak by na takové překvapení reagovali její rodiče, ale jednou by přeci jen takový experiment mohla zkusit. Neobjevil se u tebe na obzoru nějaký ten princ? Zeptá se zvědavě. Samozřejmě že jsem měla makronky. Nikdo je nedělá lepší než francouzi. Zhodnotí a plánuje zaškolit zdejší kuchaře, aby se taky tak dobré naučili. Pár makronek jsem ti i dovezla. Mrkne na ní. Bude se sice muset rozdělit i s kuchařema, který dostanou za úkol udělat stejně dobré, ale i tak jí chtěla udělat radost. Jsem na ty dívky opravdu zvědavá. Zvědavost u ní nebyla nic nového, ale v tomto přípradě je na místě. Budu muset v nejbližší době brášku vyspovídat. Mrkne na ni a už se těší, až ho uvidí. Jak víš, francie je město módy. Začne krátkým úvodem o svém nakupování. Takže jsem tam koupila spoustu kosmetiky. Zasměje se a slovem spoustu myslí opravdu hromadu. A pak také pár hadříků. Pár u ní sice znamená opravdu dost, takže se domu vrátila s kufrem navíc, ale ani to ji netíží. Určitě ti něco půjčím pokud budeš chtít. Mrkne na ni.
Claire Rose Stark
Claire Rose Stark
Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 31. 03. 19

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Sun Mar 31, 2019 5:53 pm
Mas pravdu. Je to tu perfektne. Ale dnes ráno som bola v meste, na raňajkách s priatelkou. Vies aké perfektne boli tie wafle ? Rozplýva sa so zasneným pohľadom. Vela jahôd, malín, čučoriedok, nutely... Pokračuje a potom sa zasmeje. Pretože si všimne jej koláčik opýta sa, aký to je a hneď ako jej potvrdí, že je malinovy nadšene si od nej vezme tanier. Dakujem. Och, ako si mi chýbal Pozrie sa na koláč a zahryzne sa doňho. Presne toto mi bude chýbať nech budem kdekoľvek Slastne zavrie oči. Potom ich otvorí a posadí sa na pult oproti nej. Rozhodne sa ju trochu podpichnúť Francúzmi, no pri jej odpovedi sa Zatvari sklamane. Skoda. Bola by s nimi sranda. Prehodí. A čo Jordan? Bol s tebou, všakže? Nadvihne obočie a čaká na jej odpoved. Velmi smiešne Anabell. Vyzeram presne vhodná pre princa. Zasmeje sa a pokruti nad tým hlavou. Zatial som nepostrehla žiadne zahraničné návštevy. Nevieš o nejakých? Nevinne sa na ňu usmeje. Prave preto som sa opýtala Museli byt vynikajúce Dodá. To je od teba naozaj milé. Aj keď pochybujem, že ich nezjes pokial mi ich dáš Prehodí si vlasy na druhu stranu a Doje svoj koláč. Spokojne sa usmeje a umyje svoj tanier, aby ostatným zbytočne nepridávala prácu. Vezme aj jej tanier a tiež ho umyje. Myslis si, že si medzi nimi nájde lásku svojho života? Zamyslene sa opýta a pozrie sa na ňu. Aj napriek tomu že cestovala a ešte si pravdepodovne ani neoddýchla vyzerá stále dobre, čo na nej vždy obdivovala. Prikyvuje na jej rozprávanie o francúzsku a už je zvedavá čo si kupila, keď spomenie kozmetiku na čo sa rozosmeje. Ak by ta aj vo francúzsku náhodou nejako vymenili, touto otázkou by sme hneď zistili, že to nie si ty. Odvetí pobavene. tak na to sa teším. Budeš mi musieť urobiť prehliadku. Žmurkne na ňu. Ja som si kupila take modré šaty, ale neviem, či budú vhodne. Možno na party Zaiskrí jej v očiach. Zazila si nejakú francúzsku party? Pozrie na ňu so záujmom.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Sun Mar 31, 2019 6:16 pm
Když Claire zmíní waffle ke snídani, má jasno, o co kuchaře požádá zítra ráno. Jsem ráda, že sis to tu beze mě užila. Usměje se na ní. Ví, že to s ní někdy nemá jednoduché a proto je ráda, že si i svůj vlastní život umí užívat. Sleduje Claire, jak se zakousne do koláčku a uvědomí si, jak jsou jejich kuchaři talentovaní. Tak počkej na příště. Nějaké francouze přivezu. Mrkne na ni a představí si, jaká by s nima byla v paláci sranda. Určitě by uspořádala nějakou soukromější párty, na kterou by všichni ještě dlouho vzpomínali. Ne, opravdu jsem chtěla působit nenápadně a měla jsem předem zajištěnou ochranu ve francii aby se mi náhodou něco nestalo, takže jsem téměř nikdy sama nebyla. Informuje Claire, aby ji ujistila, že byla v bezpečí. Ano, já být princem, hned se do tebe zamiluju. Mrkne na ni a vloží si sousto koláče do pusy. Jsem v paláci ani ne hodinu, takže nemám takový přehled. Nicméně jsem o pár zahraničních návštěvách slyšela. Jen nevím, kdo zde je a kdo ne. Zamyslí se a je jí jasné, že bude muset vyzvídat, aby zjistila, o co přišla. Neboj se, já jsem se makronek najedla do zásoby. Zasměje se, protože nemá v úmyslu jí sníst dáreček, který ji dá. Doufám, že si najde někoho, s kým bude štastný. Povzdychne si, protože jediné co chce, je aby byl její bratr šťastný. Nedovolím, aby si vybral někoho špatného. Pokud by se měl Sebastian zamilovat do někoho, kdo by se jí nelíbil, je připravená jít té dívce po krku, jen aby obránila svého bratra. Bobaví ji, když se Claire zasměje nad jejím vztahem k nakupování. Kosmetiky není nikdy dost. Řekne na svou obhajbu. Uděláme si vlastní soukromou přehlídku! Možná bychom mohli pozvat i dívky ze selekce. Napadne ji skvělý způsob, jak dívky lépe poznat. Ty šaty mi musíš co nejdříve ukázat. Rozkáže. Ví, že jejich nákupy nelze srovnávat, ale i tak má z Claire radost. Za tu dobu co jsem tam byla jsem byla na třech. Ušklíbne se a ví, že to Claire na ni nepoví. Moc velký rozdíl mezi francouzskou párty a tou naší není. Zamyslí se, zda si nějakého rozdílu všimla, ale alkohol je dle jejího názoru všude téměř stejný. Zajdeme spolu někam? Napadne ji, protože už dlouho na žádnou párty společně nezašli.
Claire Rose Stark
Claire Rose Stark
Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 31. 03. 19

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Sun Mar 31, 2019 6:43 pm
Ale áno, klamala by som, ak by som povedala, že nie, no aj napriek tomu som rada, že si už prišla. Už si mi začínala naozaj chýbať. Prizná. Prve 2 dni som vstávala skoro, aby som k tebe prišla čím skôr. Potom som si uvedomila, že tu nie si. Bolo to vlastne dosť smutné Zhodnotí. Naozaj bola mierne mimo z jej odchodu, keďže aj bez budíka vstávala presne na čas a stíhala to Kupodivu ešte lepšie ako keď je Anabell tu. No len aby. Čakám. Zasmeje sa. Vie si predstaviť tu party, ak by prišli. Wou, takze mal tiež voľno. Vôbec som ho tu nevidela Doplní trošičku prekvapené, aj keď sa veľmi nezahovaraju ani podobne, väčšinou je len taký tieň za nimi. Pri jej ďalšej poznámky sa nezdrží a rozosmeje sa. Prave kvôli tomu ta tak zbožňujem. Veľmi milé, vďaka, no na dnes stačilo vtipov. Mam špirálu. Ukáže na svoje oči a pobavene sa na ňu znova pozrie. Akosi nie sme vôbec v obraze. Mohla som sa trosku niekam prejsť, keď som mala toľko voľného času. Uvedomí si, no potom Mykne plecami. Budeme musieť vyzvedať. Teda....Skôr ty. Kto sa ti páči to zahraničných návštev? Príde niekto pekný? Upriami na ňu svoje veľké oči a nevinne sa usmeje, počas toho ako čaká na odpoved. A čo tvoja obľúbená príchuť? Máš nejakú? rozmýšľa, akú ma rada ona, aj keď vlastne nevie identifikovať čo za príchuť mohla byt ta modra makronka s bielou mliečnou náplňou. Prejdu k debate o Selekcii a ona sa na ňu usmeje, keďže je milé, že o svojom bratovi takto rozpráva. Aj ja mu to prajem. Uvidíme, možno to tak naozaj bude. Pár som zahliadla, vyzerali milo. Podotkne. Po jej smiechu kvôli Anabellinej kozmetike sa rozprávajú o móde a podobne. Nuz.. neviem. Vies, že mne to s kozmetikou nikdy nešlo. Dnes som si ako-tak dala špirálu. A na plesoch večne zotriem tiene ešte pred začiatkom celeho plesu. Sťažuje sa. Páči sa jej ak je nalíčená, no sama si vie dať len makeup, aj to len občas, špirálu a rúž. Rúž jej ide najlepšie. To je skvelý nápad. Takto by sme sa mohli veľa dozvedieť , ale zároveň aj ony. Mohla by si to spomenúť princovi. A tie šaty..nie je to nič velkolepe, boli v zľave a celkom sa mi páčili. Podotkne. Na otázku o party prikývne. Urcite sa musíme na nejakej dohodnúť. Odsúhlasí. Ale mohli by sme pripraviť aj niečo pre dievčatá. Dámsku jazdu, kde by sme mohli veľa vyzvedat Žmurkne.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Sun Mar 31, 2019 7:27 pm
Potěší ji, když jí Claire sdělí, že jí chyběla. Moc dobře si uvědomuje, že někdy dokáže být opravdu otravná a Claire práci někdy vážně neusnadňuje, ale i tak jí přirostla k srdci.Ty jsi mi taky chběla. Seskočí z linky, aby ji mohla pohladit po zádech, protože se jí zdá opravdu milé, že i přes její ne vždy milé chování na ni myslí. Opravdu? A já myslela, jak si beze mě hezky pospíš, když si mi nemusela dělat budíček. Zasměje se, přestože ani ona není ranním ptáčetem a kdyby nebylo Claire, nejspíše by spávala až do oběda. Spolehni se. Jen budu muset nějak vymyslet, aby mě za to rodiče nepřizabili. Mrkne na ni, protože skrývat takovéto akce před jejími rodiči a před bulvárem bývá čím dál tím těžší. Třeba si Jordan také udělal někam výlet. Napadne ji, protože jeho práce musí být jistě také velmii vyčeprávající. To neměl být vtip. Našpulí rty, protože dle jejího názoru se kolem Claire neustále musí motat plno pohledných mužů. Nicméně díky její přítomnosti musí mít z Claire respekt a proto se mírní. Dej mi pář hodin v paláci a budu vědět o všem. Mrkne na ni, protože díky její zvědavosti ví vždy, jako správná princezna, téměř o všem, co se kde šustne. Hele tak dobře informovaná zatím nejsem. Zvedne ruce na svou obranu, protože ohledně zahraničních návštěv si pamatuje maximálně jejich národnost. Ještě jsem neměla možnost nikoho z nich potkat a nebo si je příliš dobře nepamatuji. Přizná se, protože její paměť je v nějakých ohledech zkrátka mizerná. Má však talent na pamatování si naprostých zbytečností, které jí jsou naprosto k ničemu. Miluji ty jahodové. Makronek růžové barvy přivezla co nejvíce. Samozřejmě většinu z nich chce darovat ostatním, ale její oblíbená příchuť hrála při vybírání velikou roli. Jaké jsou tvé oblíbené? Zeptá se jí, aby měla přehled, zda se jí trefila do chuti. Vypadat můžou jak chcou. Hezkých mrch jsem už potkala spoustu. Zasměje se a doufá, že ji žádná z dívek ze selekce nezaslechne. Nechce si mezi nima dělat nepřátele už ze začátku. Nicméně pokud se jí některá nebude zamlouvat, párat se s ní nebude. Bere selekci svého bratra, jako by to byla její vlastní, protože je pro ní velmi důležitý a v jeho výberu spočívá osud celého království. Já ti s makeupem vždy moc ráda pomůžu. Usměje se na ní, ačkoliv jí je jasné že by to nejspíše mělo být naopak. Vždy jí takovéto věci, které se týkají módy opravdu bavily a proto to pro ni není vůbec žádný problém. Určitě jsou krásné. Není důležité, co kolik stojí, ale jakou hodnotu mají v tvých očích. Připomene jí. Není sice nejvhodnější člověk, co by tyto slova měl říkat, protože sama za oblečení utrácí poměrně dost peněz. Na druhou stranu je dobře, že si to vůbec uvědomuje. Ano! Uděláme si se selekcí dámskou jízdu, při které se seznámíme! Řekne nadšeně. Ale abstinentky neberem. Poznamená vážným tónem se zvednutým prstem.
Claire Rose Stark
Claire Rose Stark
Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 31. 03. 19

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Sun Mar 31, 2019 9:51 pm
No veď preto. Žmurkne na ňu keď jej povie, že jej Claire tiež chýbala. Nahodou.. mam radšej byt v práci, vstávať, mat rozvrhnutý čas. Takto som spala cez deň, v noci, hocikedy. A vlastne som nerobila vôbec nič. Posťažuje sa. Stale snívam o nejakých dňoch voľna a keď ich mam tak neviem čo s nimi. Som sprostá Pokyva nad sebou hlavou, no na pery sa jej znova vráti úsmev, keď sľúbi, že to s rodičmi nejak vymysli. Hm... prepašovať niekoľko opitých Francúzov bude s kamerami dosť zložité. Myslím, že by sme mali ísť radšej do mesta Navrhne keď sa zamysli nad jej plánom. Mozno. Nerozprávali ste sa? Prekvapené nadvihne obočie. Zdalo sa jej, že s ním vychádza dosť dobre. Ďakujem, je to od teba naozaj milé, ale nemyslím si. A hlavne vždy idem na rande s niekym, kto je totálny idiot. Zjavne na nich mam šťastie Mykne pobavene plecom. Síce naozaj nemá nejakú núdzu o nápadníkov, no väčšinou tých skvelych odženie a zaľúbi sa do idiotov. Typická Claire. Ale určite poznas dobre zahraničných princov.. taaaakže? Ani jeden jediný ktorého si pamätáš a vyzerá dobre? Nahodí zvedavý pohľad a upriami na ňu pozornosť. Priznam sa, započula som komorné. V palaci sú pravdepodovne 2 zahraničné návštevy. Princezná a korunný princ. Ale to je všetko co viem. Povzdychne si. Predpokladá, že Anabell bude tu princeznú poznať, keďže ma väčšinou dobre vzťahy nie len so všetkými v palaci, ale aj s ľudmi zo zahraničia. Malinové, samozrejme. Ešte som raz ochutnala take modré s mliecnou príchuťou. Netuším čo to bolo, ale bolo to výborne. Viac neviem, mala som to možno raz v živote. Ale už sa teším na tie od teba. Si zlatíčko, že si namna myslela, aj keď si si vôbec nemusela robiť starosti Mávne rukou a usmeje sa na ňu. Vlastne máš pravdu. Ale verim, že to nebude tento prípad. A ak aj áno, zistime to. Zatvari sa odhodlane. Naozaj by bola nerada, ak by si princ nakoniec našiel nejakú falošnú fúriu, ktora by im tu strpčovala život, ale na druhej strane verí, že to tak vôbec nebude. Predsa len nie je slepý ani hlúpy. Ale veď to predsa viem. Aj keď by to malo byt naopak. Predsa len, ja som dvorná dáma. Nuž ale máš vo mne oporu pri vsetkom.. ale ten makeup, Španielska dedina. Ale! Musím sa pochváliť. Cely čas som mala špirálu, a dokonca som si raz urobila makeup oči, pokial si tu nebola. A NEZOZRELA som to. Skúsim to ešte niekedy Zaumieni si. Ale áno, sú veľmi pekne, len sú proste jednoduché, preto tie slova. O cenu nejde, akcia bola len plus. Úžasný plus Doplní a súhlasí s Anabell. Perfektné! Nadšene prikývne a pri jej poznámke pretočí očami. To by bola nuda a frázy typu ako sa máte, je tu nádherne. Určite neberieme. Aj keď, väčšinou trepnem väčšiu blbosť práve keď som triezva. Podotkne pobavene. Mimochodom, čo povieš na filmový večer s dievčatami? To by si tiež niekedy mohla zorganizovať Navrhne jej s úsmevom.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Sun Mar 31, 2019 10:19 pm
Nad jejímy slovy se pousměje. Je na nich vidět, že se navzájem skvěle doplňují. Z postele většinou vylézá právě proto, že ji k tomu Claire donutí, přestože už po ní mnohokrát hodila nejeden polštář aby jí dala pokoj. Máš pravdu. Ale palác je dost veliký a někam bych je zašít mohla. Zamyslí se a usoudí, že na svém plánu ohledně párty s franouzema bude muset ještě zapracovat. Ano, s Jordanem jsme mluvili. Bohužel to bylo ve chvíli, kdy jsem jaksi nevnímala okolní svět. Přizná se. Kdyby to Jordan zjistil, asi by ji za to přizabil, protože přesně tyto její stavy nesnáší, ale nic s tím stejně nenadělá. Drahoušku. Podívej se na mě. Jestli si já najdu někoho, kdo by chtěl zrovna mě a ne jenom díky titulu a nebude to idiot, tak to bude zázrak. Ukáže na sebe a zasměje se. Nikdy v životě by nebyla s nikým, koho by nemilovala a proto doufá, že si jednou najde někoho, kdo by to cítil stejně jako ona. Znám spoustu hezkých princů. A drtivá většina z nich jsou idioti. Zasměje se a vzpomíná si, jak se jako malí prali. Máš pravdu. Je tu Isabella. Vzpomene si na jméno princezny, která dorazila v paláci a je ráda, že si aspoň něco pamatuje. Až dám školení našim kuchařům, budeš mít makronek tolik, kolik si jen dovedeš představit. Mrkne na Claire a už se sama nemůže dočkat, až ta doba nastane. Víš co? Budeš můj špión na prozkoumávání účastniček. Napadne ji. Před ní se budou všechny dívky snažit chovat co nejlépe, protože je sestra prince, ale před komornou, by mohli ukázat svou pravou tvář a v tu chvíli jim bude moci jít po krku. Děláš pokroky, jsem na tebe pyšná. Usměje se na Claire. Ví moc dobře, jak je na tom ona a líčení. Nicméně za tu dobu, co pro ni slouží už toho od ní mohla spoustu pochytit a třeba jednou bude na make-up hotový talent. Tak platí. Tu párty uspořádám co nejdříve, ať se pořádně seznámíme a všechny formality si odbydeme už na začátku. Rozhodne a nemůže se jejich párty dočkat. Filmový večer bych nechala Sebastianovi. Přeci jen, on má filmy mnohem raději než já. Sama mnohem více sleduje seriály a pochybuje, že by si dala seriálový maraton na několik hodin s celou selekcí.
Claire Rose Stark
Claire Rose Stark
Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 31. 03. 19

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Tue Apr 02, 2019 10:16 pm
Pokruti nad ňou pobavene hlavou. Napriklad k sebe poď postel? Podpichne ju a zasmeje sa. Anabell je presne ten človek, pri ktorom človek nemôže byt smutný, za čo jej je vďačná. Veľakrát sa v jej živote niečo odohralo, a ona tu pre ňu bola. Aj keď ju mohla dať vyhodiť, keďže ako dvorná dáma si to nesmie dovoliť. Ake typické. Rozhodí rukami pri jej odpovedi o Jordanovi. Ale mam pocit, že si pri nom v poslednom čase stále mysľou niekde inde. Máš na to nejaký dôvod? Zvedavo sa na ňu pozrie. Presunu sa k téme “Claire a jej láska”. Ale nie Anabell. Bude to určite v poriadku. Ja na to dohliadnem. Máš ešte čas, všetko to určite zvládneš. Ani sa nenazdas, a stretneš perfektného princa. Len potom tu za tebou budem plakať. Zotrie si imaginárnu slzu, aj keď to mysli vážne. Nemá žiadneho priateľa, a nevie, čo s ňou bude, keď princezná odíde, čo ju čím ďalej tým viac desí. Anabell.. určite nie sú idioti. Len sú podľa teba určite nudní. Zasmeje sa. Urcite to bude dobre. Možno si padnes do oka s nejakým Francúzom. Žmurkne. Ano, je. A ešte nejaký korunný princ. Dodá a pousmeje sa. Si perfektná Anabell. Na toto by si určite zbalila desiatky Francúzov. Podotkne, ale potom jej pošle vzdušný bozk, keďže je to naozaj skvele dievča, ktoré si veľmi cení. Nemyslim si, že sa zveria Práve mne. Šepne, ale nechce kazit Anabell plány, preto to ďalej nerozvíja. Vsakze? Aj ja si myslím Hrdo sa na ňu pozrie,keď ju princezná pochváli čo sa týka kozmentiky. Na kozmetiku nie je zvyknutá, keďže na to nemali peniaze a vtedy mala ešte len 15. Tesim sa . Pozveme aj iných ľudí, alebo len Selekciu? Opýta sa ešte. Rozhodne sa spomenúť aj filmový večer. Mas pravdu. Ale my 2 si musíme dať maratón nejakých seriálov, mam abstinenčné príznakyx Povzdychne si naoko. Tak dufam, že príde viac dievčat zo Selekcie, a neostanu sedieť na izbe. Vysloví svoje obavy. Ak chceš, mozem zabezpečiť občerstvenie. Navrhne po chvíli rozmýšľania.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Wed Apr 03, 2019 6:45 pm
Její poslední pokus u sebe někoho schovat, který proběhl před pár lety, ji nevyšel a od té doby se o to už raději nepokoušela. Postel mám dost velkou, určitě by se tam někdo vešel. Zasměje se nad tou představou. Nemá nejmenší důvod, být zrovna v Jordanově přítomnosti mimo, jen se občas zamyslí a informace od okolí jdou v tu chvíli jedním uchem tam a druhým uchem ven. Ne, jen jsem v tu chvíli byla nejspíš myslí ve Francii. Pokrčí rameny a sama pro sebe si slíbí, že ho příště bude poslouchat, at ji říká cokoli. Dobře, dobře. Nebudeme předbíhat a až si jednou někoho najdu, pořád zůstaneš mou komornou. Pokud ti teda do té doby nezačnu lézt pořádně na nervy. Usměje se na ní. Ani si nedovede představit, že by bez ní měla fungovat. Za tu dobu, co je její komornou ji opravdu přirostla k srdci a bere ji jako svou nejlepší kamarádku. Pokud si někdy začnu s nějakým francouzem, dohlednu na to, aby měl i nějakého pořádně sexy bráchu. Sdělí ji svá kritéria a mrkne na ni. Nevím, kolik lidí mě ve Francii poznalo, ale divila by ses, kolik nabídek na rande jsem dostala. Zasměje se. Nemůže mít sice jistotu, že to nebylo jenom díky jejímu postavení, ale i tak se jí to zdálo milé a přišla ji až škoda, některé z nich odmítnout. Doufám, že se s nimi co nejdříve uvidím. Nelíbí se mi ten pocit, že je v paláci někdo o kom nevím. Protočí očima. Ačkoliv je palác opravdu velký a sama si ani nepamatuje, kolik pokojů obsahuje, je to její domov a tak by ráda měla přehled, co se zde děje. Základ máš a teď už to pro tebe bude jenom jednodušší. Mrkne na ni a je ráda, že dělá ve vztahu s kosmetikou pokroky. Věděla, že to od ní Claire dříve nebo později pochytí. Sice to bude především pro selekci, ale čím víc nás tam bude, tím to bude lepší. Usměje se jako sluníčko a hodlá si tu party pořádně užít. Není si jen jistá, zda by měla pozvat i Sebastiana. Party chce udělat proto, aby se s nimi mohla lépe poznat, ale kdyby tam byl on, je jí jasné, že všechny dívky by se točili kolem něj. Divila by ses, jak moc mi seriály chybí. Je vidět, že opravdu potřebujeme několikahodinový maraton. Už víš, na co bychom se mohli kouknout? Má tušení, že jejich seriálový maraton nebude pouze na pár hodin a bude zahrnovat hromadu dobrého jídla. Také doufám, že přijdou. Přeci si nenechají ujít party pořádanou princeznou. Zavrtí nesouhlasně hlavou, protože je to dle jejího názoru nejlepší způsob,jak se vyhnout zbytečným formalitam, které nemá zrovna v lásce. Vážně? To by si byla zlatá. Já zajistím dostatečný pitný režim pro všechny. Když si Claire vezme na starost občerstvení, usnadní ji tak práci navíc a ona se může více věnovat výzdobě. Bar sice vždy obsahuje hromadu alkoholu, ale není si jistá, kolik ho vypijí a vína není nikdy dost. Koláček už zmizel, tak myslím, že je na čase nechat kuchaře pracovat. Všimne si kuchaře, který mezitím přišel a sekočí zlinky. Mimochodem, taky ste mi chyběli. Usměje se na něj a odpustí kuchyň.
Claire Rose Stark
Claire Rose Stark
Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 31. 03. 19

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Sun Apr 07, 2019 5:14 pm
Zasmeje sa nad jej poznámkou o posteli. Ak by sa prehrabali cez všetky vankúše a závesy a celu tu parádu. Podotkne pobavene. Raz, keď išla princeznú zobudiť a sama ešte nebola poriadne zobudená zamotala sa do jej zavesu a nedokázala sa vyslobodiť. Aj napriek tomu, že to bolo poriadne desivé a hlučne Anabell spala ďalej. Vyslobodila ju až komorná, a Anabell sa na tom smiala ešte asi mesiac. Samozrejme, ako inak. Chudák Jordán. Povzdychne si. Tak potom o akom princovi tu hovoríme? Sme neeozlucitelne, prečo nebudem baliť žiadnych princov. A, povedzme si narovinu, vysmiali by sa mi. Som len obyčajne dievča. Poznamená. Avšak akosi dúfa, že si tiež niekedy niekoho nájde. Ak sa jej to ale nepodarí, určite pôjde spolu s Anabell do jej nového domova. Nie je nič lepšie ako veľmi sexy brat Zasmeje sa. Ach Anabell, ty si zlatíčko. Usmeje sa na ňu a po chvíľke ju aj jemne obijme. Ehm, nie, necudovala by som sa. Veď si nádherná! Pozrie sa na ňu, akoby to bola proste jasná vec a nerozumie, ako si to Anabell neuvedomuje. Urcite si to užijeme. Bude pre mna pocta byt tam. Je od Vás veľmi milé, že s tebou mozem ísť na všetky tie skvele akcie, a nie som tu len.. na oko . Alebo ako. Prizná a usmeje sa na ňu. To si píš, že nám maratón chyba. Počula si už o seriáli The Good Doctor? Pozrie sa na ňu zvedavo. O dostatočnom pitnom režime nepochybujem. Žmurkne na ňu. Ano, ešte by som sa išla prejsť . Dnes je predsa takýto krasny deň. Pozri sa von oknom. Pozdraví sa ešte kuchárom, rozlúči sa s princeznou a prejde do záhrad.
Kristin Antoinette Topaz
Kristin Antoinette Topaz
Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 11. 03. 19
Age : 23
Location : Dominica

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Fri Apr 26, 2019 5:11 pm
Kristin pomalým krokem mířila do kuchyně. Šla hodně brzy, ale na dnešní akci se velmi těšila. Přeci jen k pečení měla velmi blízko, jelikož poslední měsíce se starala s babičkou o cukrárnu. Oblečená do růžového svetru a roztrhaných džín doufala, že nikomu nebude vadit, že nezvolila šaty. Přes rameno měla přehozenou modroubílou zástěru a chodbou se ozýval klapot černých podpatků. V ruce svírala malý papírek, na kterém měla pár poznatků z babiččiny cukrárny. Dveřmi vešla dovnitř a ani nebyla překvapená, že je zde první. Přeci jen, šla brzy. Přešla k nejbližšímu oknu a vyhlédla ven, do zahrad. Chvíli pozorovala zahradníky, kteří konali svojí každodenní práci. ale nakonec ji to přestalo bavit, tak se s rychlou otočkou pustila do zkoumání místnosti. Ovšem jen do té doby, než se zamyslela Co by se vlastně stalo, kdybych tu nebyla..? Bylo by vše jako dřív? Pokračovala bych každodenním nudným životem? Takového myšlenky měla často a pokaždé ji mrzelo, že se nedozví, co by se stalo, kdyby se rozhodla pro tu druhou možnost. Poupravila si černý upnutý šátek, který bránil jejím vlasům, aby se jej pletli do očí a vlasy si přehodila přes rameno. Dále čekala, jestli se někdo objeví.
Hazel Baelish
Hazel Baelish
Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 24. 03. 19
Location : Hondaragua

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Sat Apr 27, 2019 7:32 pm
Na dnešní pečení se těšila, to jí ale nezabránilo se zase trochu opozdit. Těšila se nejenom ne pečení, ale i na svou nejlepší kamarádku, co kdy měla, Krist. A taky na to, že tu najde další přítelkyně, s kterými by si třeba i mohla rozumět. Byla trochu nervóznější, než obvykle, protože pečení nepatřilo k jejím nejsilnějším stránkám, ale vždy jí to bavilo. Asi jediný člověk s kterým kdy pekla byla Kristí. Doufala, že nebude jediná v džínách, i když by byla alespoň originální. Trochu váhavě, ale zcela narovnaně s klidným výrazem na tváři, vešla do kuchyně. Krist! Zvolala nadšeně na svou dlouholetou přítelkyni a vrhla se jí kolem krku, čímž jí nejspíš vytrhla z přemýšlení. Jsem tak ráda, že se zase vidíme! Pokračovala už tišším hlasem tím, co Krist říkala snad pokaždé, když ji viděla. Byl to už takový stereotyp, ale Zele se neomrzel, protože si byla jistá, že je to pravda, která potěší. Vypadalas zamysleně, když jsem přišla. Poznamenala s úsměvem, když jejich obětí ukončila.
Kristin Antoinette Topaz
Kristin Antoinette Topaz
Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 11. 03. 19
Age : 23
Location : Dominica

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Sat Apr 27, 2019 7:41 pm
Kristin je takový typ člověka, co často přemýšlí. Ale když se zamyslí, nakonec dojde k něčemu, co nedává smysl a ani neví, jak ji to napadlo Jak jsem se sakra mohla dostat od selekce ke zmrzlině? došlo jí najednou. Ani si nevšimla, že někdo vešel, dokud jej nepadl kolem krku. Asi tři vteřiny trvalo, než se vzpamatovala, ale své kamarádce objetí opětovala Taky tě ráda vidím ušklíbla se v objetí, než se odtáhla. Rukou si zastrčila pramínek vlasů za ucho, aby jej nepřekážel.No jo, znáš to, zase jsem přemýšlela nad kravinama zasmála se Jen mi řekni, jak se normální člověk může v myšlenkách dostat od selekce ke zmrzlině rozhodila se smíchem rukama. Byla to spíše řečnická otázka, ani na ni nečekala odpověď Od plesu jsem se neviděli, tak povídej, jak se máš? Nějaké novinky? spiklenecky na ni mrkla a založila ruce na hrudi. Ovšem předtím položila na parapet zástěru, kterou měla doteď přehozenou přes rameno.
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Sat Apr 27, 2019 7:54 pm
Dalo by se říct, že se na pečení těší, protože pečení ji baví a zdá se, že by to mohla být zábava. Má sice trochu obavy, že by se jí mohlo omylem podařit někoho přiotrávit, ale sama si slíbila, že si dá opravdu pozor a bude se přesně řídit receptu. Na sobě má hnědou sukni s černým tričkem a na nohou černé balerínky, protože motat se v kuchyni v podpatcích se jí nezdá nejpohodlnější. Vlasy si stáhne do drdolu, aby jí nepadaly do jídla a s sebou si vezme bílou zástěrku s modrým nádechem, která ji velmi připomíná její babičku. S úsměvem na tváři přijde do kuchyně a její úsměv se rozzáří ještě více, když uvidí Tony s Hazel, se kterými se již stihla seznámit. Ahoj dámy. Pozraví je a jednu po druhé obejme a jenom doufá, že je neruší při jejich rozhovoru.
Hazel Baelish
Hazel Baelish
Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 24. 03. 19
Location : Hondaragua

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Sat Apr 27, 2019 8:42 pm
Já vím. Šeptla jí do ucha. To by ti šlo. Poznamená dobromyslně a její další poznámce se srdečně zasměje. Který člověk je normální?! Chvilku se zamyslela. To je pravda.. od plesu jsme se neviděly, měly bychom víc využít toho, že jsme zase na stejném místě.. Nic moc jsem nepodnikala, ale neboj, určitě to napravím. Spiklenecky na ni mrkla. Ráda bych se tu porozhlédla a potkala nové lidi, a tak. Usmála jsem se upřímně. Věděla jsem, že se mi za to Krist nebude smát, ani nic podobného, protože to by prostě nebyla ona. Cítila jsem, že ji můžu říct vše. Co u tebe? Je něco nového? Pak jsem zaznamenala právě přicházející dívku. Ahoj Emi. Pronesla jsem s úsměvem a oplatila jí obětí. Jak se ti daří?
Kristin Antoinette Topaz
Kristin Antoinette Topaz
Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 11. 03. 19
Age : 23
Location : Dominica

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Sat Apr 27, 2019 8:51 pm
No jo, co chceš mykla se smíchem rameny a nechala téma o myšlenkách odplynout. To teda musíš napravit, přeci tu nebudeš jen sedět s úškrnem si ji prohlédla Je tu spousty skvělých lidí spojila ruce, jakoby chtěla zatleskat. S kolika lidmi jsem si vlastně stihla popovídat? Raz, dva, tři... Pět? Ale ostatní musí být taky super usmála se U mě? Vždycky je něco nového, však to víš skousla si spodní ret a naklonila se k ní blíže, jakoby to, co jí chtěla říct bylo tajemství Byla jsem s princem v ZOO celá šťastná jej pošeptala. Ale to, že tam byla i Emily, princezna a ten princ ze Skotska už vynechala. No co, každý se chce někdy vytahovat, ne? Pak zaslechla další z jejích kamarádek Emily! vykřikla, jakoby se neviděly rok a objala ji. Dlouho jsem se neviděli, naposledy... udělala dramatickou pomlku a předstírala, jak přemýšlí Včera? zasmála se. Dneska měla opravdu dobrou náladu a neviděla důvod, proč ji nepředat dál. No řeknu vám, takovou praštěnou dívenku člověk jen málokrát uvidí
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Sat Apr 27, 2019 9:39 pm
Přijde do kuchyně, kde uvidí Tony s Hazel. Je ráda, že tu jsou zrovna ony dvě, protože se s nimi stihla seznámit. Automaticky je obejme na přivítanou, protože neskrývá svou radost z jejich přítomnosti. Potěší ji reakce, kterou předvede Tony. Zdá se, že od té doby, co jsme se viděli naposledy uplynulo už nějakých pár hodin. Zasměje se. Mám se báječně. Jak se máte vy? Usměje se na dívky. Doufám, že dneska nepodpálíme palác. Je si jistá, že troubu bude neustále někdo hlídat, ale větší starost jí dělá, že by omylem mohla někoho přiotrvávit. Samozřejmě, že to nemá v úmyslu, ale s jejími znalostmi je tu opravdu velká možnost, že by se něco takového přeci jen mohlo stát.
Hazel Baelish
Hazel Baelish
Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 24. 03. 19
Location : Hondaragua

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Sat Apr 27, 2019 9:59 pm
Páni! No to je úžasný!! Byla doopravdy nadšená z kamarádčina štěstí. Páni, páni! Měla jsem obrovskou chuť Krist obejmout a tak jsem to také udělala, div jsem ji nerozdrtila. Tak to je mega boží! Muselo to být bezva! Pronese plná štěstí a nadšení a ani na chvíli ji nenapadne, že by měla Krist závidět. S Em se se viděla taky včera? Páni, bych měla taky něco začít dělat. Dám si nové předsevzetí pro příště. Báječně. Zasměju se Emiliinýmu vtipu. Ano, dneska bude opravdu zábava.
Kristin Antoinette Topaz
Kristin Antoinette Topaz
Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 11. 03. 19
Age : 23
Location : Dominica

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Sat Apr 27, 2019 10:18 pm
S úsměvem opětovala objetí Hazel a pak přišla Emily, takže se začala věnovat i jí Mám se fajn, na dnešek jsem se neuvěřitelně těšila znovu spojila ruce, jakoby chtěla zatleskat, ale neudělala to. Nechtěla vypadat jako malé dítě I když.. nad tou myšlenkou se ušklíbla. Pak začala zase poslouchat Emily s Hazel Myslím si, že to dopadne dobře a nic nepodpálíme uškrnula se a rozhlédla se po místnosti Nebo jim mám říct, ať připraví hasicí přístroj zasmála se a projela si rukou vlasy. Myslela to jen z vtipu. Rozhodně hasicí přístroj chystat nehodlala, na to sobě a ostatním až moc věřila.
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Sun Apr 28, 2019 4:45 pm
Je ráda, že se obě dívky mají lépe jak dobře. Bylo by na nic, kdyby zde vládla špatná nálada. Hasící přístoj by možná přišel vhod. Mrkne na Kristin, ale je si jistá, že kdyby se jim čirou náhodou opravdu podařilo to tu podpálit, jistě by se požár stihl zachytit včas ještě dříve, než by došlo k větší škodě. Navíc by si ho jistě někdo všiml, protože zde rozhodně nejsou sami. Už víte, jakou příchuť dortíků byste chtěli upéct? Zeptá se dívek. Nemá v plánu jim přebýrat nápady, protože sama má o svém díle vlastní představy, spíše by ji zajímalo, jaké mají dívky představy.
Sponsored content

     Kuchyně Empty Re: Kuchyně

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru