Modern Selection rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 24. 02. 19
https://modernselectionrpg.forumczech.com

        Altánek Empty Altánek

Mon Mar 11, 2019 6:00 pm
        Altánek F164691564e1d1d566a298a7687f6888
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

        Altánek Empty Re: Altánek

Tue Apr 23, 2019 5:53 pm
Nebaví ji neustále sedět ve svém pokoji a proto se rozhodne zajít na čerstvý vzduch. Na sobě má oblečené černé šaty, ke kterým si obuje černé krajkované balerínky. Vlasy, které se jí přirozeně lehce vlní má volně rozpuštěné, avšak pečlivě rozčesané, aby jí neposlušné pramínky nikde nelétaly. Prochází se okolím paláce až dojde k malému altánku, ve kterém ještě nikdy předtím nebyla. Už o něm sice párkrát od své komorné zaslechla, ale ve skutečnosti se jí zdá ještě krásnější, než původně očekávala. Po cestičce dojde dovnitř a posadí se na zábradlí. Ví, že by se to nemělo, avšak nikdo ji nevidí a nepředpokládá, že by za ní někdo zrovna teď přišel jen proto, aby ji napomenul. Opře se zády o sloup a sleduje malé ptáčky, kteří poskakují kolem.
Sarah Katharina Toress
Sarah Katharina Toress
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 23. 04. 19

        Altánek Empty Re: Altánek

Tue Apr 23, 2019 6:07 pm
Sarah akuráť išla okolo altánku.
Na sebe mala modré kratšie šaty
ktoré sa jej hodili k jej modrým očiam.
Jej blondavé vlasy nemala ako vätšinou
rozpustene ale mala ich učesané do jedného vrkoča.
Zadívala sa na oblohu a potom na stromi neďaleko altánku neďaleko pozorovala dve veveričky ktore sa nahánajú. Všimla si ž v altánku je niake
dievča, rozhodla sa
že pôjde za nou. [b]ahoj[b] pozdravila ju
a milo sa usmiala.
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

        Altánek Empty Re: Altánek

Tue Apr 23, 2019 6:32 pm
Z pozorování malých ptáčků ji vyruší čísi hlas. Automaticky se za ním otočí a uvidí jí dosud neznámou blondýnku. Ahoj. Podzaví dívku a oplatí ji úsměv. Mezi dívkami ze selekce jsem ji ještě neviděla. Prohlédne si ji a usoudí, že se ještě neměli tu možnost seznámit. Já jsem Emilia, ale můžeš mi říkat jakkoliv jen budeš chtít. Hbitě seskočí ze zábradlí altánku, čímž vyplaší ptáčky, které zde celou dobu tiše pozorovala, ale nyní jim už nevěnuse sebemenší pozornost. Oni se vrátí. Podá dívce v rámci seznamování ruku, kterou jako vždy zdobí prstýnek, se kterým si pohrává, když bývá nervózní.
Sarah Katharina Toress
Sarah Katharina Toress
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 23. 04. 19

        Altánek Empty Re: Altánek

Tue Apr 23, 2019 6:46 pm
Emilia jej podá ruku na zoznámenie
dobre ja som Sarah Katharina ale aj mne môžeš hovoriť ako chceš. Ale naviac mi hovoria zamyslí sa a rozmýšla či ju viac volajú Sarah alebo Katharina no myslí že ju volajú aj aj. Niekedy je to blbé mať dve mená. Pomyslí si.  no vlastne mi hovoria aj aj zasmeje sa a podá jej tieš ruku a všimne si na nej prsteň. pekný prsteň hovorí a díva sa naň.
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

        Altánek Empty Re: Altánek

Tue Apr 23, 2019 7:06 pm
Ráda tě poznávám. Usměje se na ní, když jí také sdělí své jméno. Můžu ti říkat Kat? Zeptá se, protože se jí její jméno opravdu líbí, ale zdrobněliny jmen jsou pro ní přeci jen lepší a zdají se jí i více přátelské. Spíše doufá, že by z nich mohli být přátelé. Děkuji. Většinou nosím šperky především proto, že jsem zvyklá si s nimi pohrávat, když jsem nervózní. Zasměje se. Pokaždé když na sobě nemá prstýnek, má pocit, že jí něco chybí. Smím se zeptat odkud jsi? Zeptá se a posadí se zpět na zábradlí. Jestli ti nevadí sedět na zábradlí altánku, můžeš se posadit. Ukáže na místo vedle sebe.
Sarah Katharina Toress
Sarah Katharina Toress
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 23. 04. 19

        Altánek Empty Re: Altánek

Tue Apr 23, 2019 7:20 pm
aj ja ťa rada spoznávam a ano kludne mi môžeš hovoriť Kat Na prezývku Kat je zvyknutá a nevadí jej. Práveže prezývku Kat ma rada. Rozmýšla na tý ako by mohla volať Emiliu kratšie. Napadajú ju rozne prezývky ako Emily, Em ale rozhodla sa pre Emi. A môžem ťa ja volať Emi? Emi jej vypráva, že nosí šperky aby sa  keď je nervozna mohla snimi hrať. Ja mam jeden oblúbený šperk, môj náhrdelník ktorý mi dala matka v spomienke na jej mamu potlačí slzu je jej velmi luto, že už neni medzi nami ale snaží sa myslieť na niečo iné. A vtom jej Emi pomôže otazkou odkial si? som z Francúzko a ty? usmeje sa a sadne si na ponúknuté miesto.
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

        Altánek Empty Re: Altánek

Tue Apr 23, 2019 7:50 pm
Je ráda, že jí přezdívka Kat nevadí. Nejspíše jí stejně bude přezdívat tak, jak se jí to zrovna bude hodit. Samozřejmě. Můžeš mě říkat jak jen budeš chtít, pokud na mě tedy nebudeš pokřikovat přijímením. Ani kdyby po ní pokřikovala přijímením, nijak zvlášť by jí to stejně nevadilo, ale i tak dává raději přednost svému jménu. To je hezké. Darované šperky jsou ty nejvzácnější. Přikývne a všimne si jejího výrazu, který však raději nekomentuje, protože tuší, že by to pro ni mohlo být citlivé téma a pokud bude chtít, nejspíše jí o tom poví sama. Takže jsi princezna, že? Uvědomí si, že ji celou dobu bere, jako obyčejnou dívku a přijde si trochu trapně, že jí to nedošlo dříve. Kdyby to věděla od začátku, nejspíše by s ní jednala trochu jinak. Já jsem z Bonity. Usměje se při vzpomínce na svůj domov, který ji pomalu začíná chybět.
Sarah Katharina Toress
Sarah Katharina Toress
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 23. 04. 19

        Altánek Empty Re: Altánek

Tue Apr 23, 2019 8:07 pm
Anoo som princezná ale spravaj sa
ku mne ako by som bol normalne dievča
a ty si z ktorej kasty?
zamyslí sa
a iba započuje že Em je z Bonity.
Do Bonity by som sa chcela ísť
niekedy pozrieť
povie jej.
 kolko máš rokov ak sa smiem spýtať?
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

        Altánek Empty Re: Altánek

Tue Apr 23, 2019 8:13 pm
Těší ji, že Kat není namyšlená, jako se většina princezen zdá být. Velmi jí překvapilo i chování princezny Anabelle na její party, kterou uspořádala, aby se mohla seznámit s ostatními dívkami. Jsem z druhé kasty. Odpoví na její otázku, přestože na kasty nebere příliš velké ohledy. Přijde jí, že takové dělení lidi jenom rozděluje a přijde jí nespravedlivé, aby se lidi takto poměřovali. Rozhodně by ses tam měla podívat. Samotný název Bonita v překladu znamená krásná a je to pravda. Zavzpomíná na svůj domov. V Angeles je sice také krásně, ale svůj domov zkrátka nezapře. Je mi 19. Hádám, že budeme nějak podobně staré. Odpoví na její otázku, přestože hádání věku jí nikdy moc nešlo.
Sarah Katharina Toress
Sarah Katharina Toress
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 23. 04. 19

        Altánek Empty Re: Altánek

Tue Apr 23, 2019 8:25 pm
No určute sa tam pôjdem pozrieť už som sa rozhodla dostala sa k myšlienke či by tam bolo lepšie isť cez leto alebo zimu. Rozhodla sa pre leto. Pretože tam bude určite príjemne teplo a ndherne. Rozmýšlam že sa tam pôjdem pozrieť nabudúce leto Emi jej povie, že má 19. no si o dva roky staršia ja mam 17 ale to nevadí
Em sa jej zapáčila, dúfa, že sa z nich stanú kamošky.
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

        Altánek Empty Re: Altánek

Tue Apr 23, 2019 10:44 pm
Potěší ji, že se Kat rozhodla jednou navštívit Bonitu. Jestli chceš, můžu tě tam někdy provést. Nabídne se. Sice neví, jak dlouho bude moc zůstat v paláci a co vůbec bude příští léto. Pokud to však bude v jejích možnostech, provede ji ráda. Já věděla, že nemám odhad na věk. Zasměje se. Musí však uznat, že hádat věk v dnešní době, je velmi obtížné. Ona sama častokrát hrála o pár let mladší nebo o pár let starší role jenom díky poupravenému make-upu. Přijdeš na pečení dortíků? Vzpomene si na akci, kterou společně s jejím bratrem vymysleli.
Sarah Katharina Toress
Sarah Katharina Toress
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 23. 04. 19

        Altánek Empty Re: Altánek

Wed Apr 24, 2019 6:08 am
ano bola by som rada ak by si ma tam potom previedla tešilasa na budúce leto, že si ho užije s kamarátkou. Potom počula že Em nemá dobrý odhad na vek a to ani ona. Pozrela sa smerok na oblohu kde letelo pár vtákou.ano prídem na pečenie koláčov a ty? Na tuto akciu sa veľmi tešila.
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

        Altánek Empty Re: Altánek

Wed Apr 24, 2019 7:08 am
*Potěší ji, když Kat přijme její pozvání na společnou prohlédku Bonity. Je jí jasné, že ji nezvládne ukázat vše, ale určitě ji ráda ukáže městečko, ve kterém vyrůstala.* Určitě se ti tam bude líbit. Je tam krásně a lidi jsou tam taky moc milí. Akorát trošku ukřičení, ale na to si po chvilce zvykneš. *Zasměje se.* Takovou akci si nemůžu nechat ujít. *Sama se mohla přesvědčit, že akce, které si princezna připravuje, bývají zkrátka skvělé.* Co ráda děláš ve volném čase? *Uvědomí si, že se ani nestihla zeptat na tak zásadní otázku.*

Sent from Topic'it App
Sarah Katharina Toress
Sarah Katharina Toress
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 23. 04. 19

        Altánek Empty Re: Altánek

Wed Apr 24, 2019 3:15 pm
Počuje ako Em hovorí že su tam ludia trošku ukričaný a Em sa zasmeje a ona tieš. Potom sa jej spýtala čo rada robí vo voľnom čase.no veľmi rada jazdím na koňoch vo Francúzku mam aj svoju kobylu volá sa Bella Pri spomienke na Bellu sa usmeje. Miluje totiž keď môže jazdiť na Belle cíti sa tak volná a bez pravidiel. Potom si hrávam na gitare alebo si iba tak čítam a čo ty? spytala sa jej a čakala na odpoveď ktorá ju zaujmala.
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

        Altánek Empty Re: Altánek

Wed Apr 24, 2019 4:39 pm
Poslechne si o jejích zájmech, protože je to další způsob, jak Sarah lépe poznat. Tak to bys určitě měla navštívit stáje. Usměje se. Sama je ještě nestihla navštívit, ale tuší, že by se tam také jednou měla podívat. Já jsem se na koni musela naučit jezdit kvůli své roli. Na konkurzu jsem režisérovi vyprávěla, jak skvěle na koni umím jezdit, přestože jsem na něm skoro nikdy v životě neseděla. Zasměje se při té vzpomínce a stále nemůže uvěřit, že jí to prošlo. Já ráda tancuju. Odpoví jednoduše. Ale kromě toho například ráda cestuju. Poví ji něco málo o svých zájmech, které jsou velmi rozmanité a proto by o nich mohla mluvit ještě hodně dlouho.
Sarah Katharina Toress
Sarah Katharina Toress
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 23. 04. 19

        Altánek Empty Re: Altánek

Wed Apr 24, 2019 4:49 pm
Poslúcha Em ako hovorí zase ona o svojích zaujmoch.
ano mám naplánivané sa ísť do ních pozrieť odpovie jej na odpoved a potom jej Em vypráva vtipnú historku ako sa učila jazdiť na koni ona ako nahle ju dorozpráva nemôže si pomôcť a zasmeje sa. Potom jej dalej rozpráva o svojich zajmoch. Som rada že som ťa spoznala povie jej a usmeje sa a dúfa, že ju Em berie ako kamarátku
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

        Altánek Empty Re: Altánek

Wed Apr 24, 2019 5:03 pm
Jesli chceš, můžem se na koních někdy projet spolu. Pokud ti nebude vadit, že nejsem tak dobrá jezdkyně. Nerada by Kat brzdila, protože opravdu není příliz zdatná jezdkyně. Ne, že by ji jízda na koni nebavila, spíše k tomu neměla moc příležitostí a ani šancí se v jízdě jakkoliv zlepšovat. Já jsem taky moc ráda, že jsem tě poznala. Oplatí Kat úsměv. Co kdybychom si udělali společnou selfie? Navrhne a vytáhne mobil, který má celou dobu u sebe. Úsměv. Obejme Kat a vyfotí je na přední kameru. Koukej, docela se povedla. Ukáže spokojeně Kat jejich společnou fotku. Nevadilo by ti, kdybych jí dala na instagram? Zeptá se, aby se na ní náhodou nenaštvala, kdyby jej zveřejnila.
Sarah Katharina Toress
Sarah Katharina Toress
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 23. 04. 19

        Altánek Empty Re: Altánek

Wed Apr 24, 2019 5:13 pm
ano to by sme mohli a nie nebudemi to vadiť je veľmu rada, že by sa niekdo chcel ísť a určite jej nevadí, že neni dobrá jazdkyňa naopak by jej mihla pomôcť sa zlepšiť. Potom sa jej spýta či si neurobíme selfie. môžme prykývla a vytiahla si z vrecka mobil. Nastavila ho na selfie a potom sa usmiali a vyfotili fotku. Em mi hovorí,že fotka sa vydarila. Pozrela sa na ňu ano máš pravdu vydarila sa usmeje sa. Neskôr sa jej spýta či ju môže pridať na instagram ano samozrejme povie jej a usmiala sa ako sa voláš na instagrame? spytala sa jej aby si ju mohla pridať do priatel.
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

        Altánek Empty Re: Altánek

Wed Apr 24, 2019 5:21 pm
Už se těší, až se společně budou moc projet na koních. Nejspíše jí bude muset ze začátku Kat trochu pomoci, ale doufá, že jí to vadit nebude. Společně si udělají fotku, kterou plánuje dát na instagram. Aspoň její fanoušci budou moc vidět, že si i v paláci zvládla udělat přátele, což sice můžou vidět i na jejích stories, ale ne každý se zvládne spřátelit s francouzskou princeznou. Stačí tam zadat mé jméno Emilia Montgomery a nejspíše to bude první profil, který ti to najde. Čísla, která jsou možná vidět na jejím instagramu nejsou zrovna nízká a od té doby, co se dostala do selekce, počet jejích fanoušků ještě vzrostl. Ty jsi jedináček, že? Ujistí si fakt, který o ní již zaslechla.
Sarah Katharina Toress
Sarah Katharina Toress
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 23. 04. 19

        Altánek Empty Re: Altánek

Wed Apr 24, 2019 5:40 pm
Em jej hovorí o tom ako sa volá na instagrame.
aha dobre potom si ťa pridám
Chvilku sa zamyslela a potom sa pozrela na oblohu cez ktorú akurát preleteli vtáci. Zo zamyslenia ju vytrhla otázka či som jedináčik. Ano som ale vždy som chcela mať sestru Rozmýšla a potom si spomenie, že niekdo jej hovoril že Em ma brata. a ty máš brata že?  Nechcela by si sa ísť potom niekde prejsť niektoré časti zamku som nevidela a myslím že by bolo zábavné ich s niekym preskúmať
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

        Altánek Empty Re: Altánek

Wed Apr 24, 2019 6:42 pm
Fotku plánuje postnout co nejdříve bude mít volnou chvíli. Zeptá se Kat na sourozence, protože o ní jako o princezně francie už pár věcí slyšela, ale nikdy neslyšela ani zmínku, že by měla mít sourozence. Ano, jmenuje se Alex. Vzpomene si na svého bratra a zajímalo by ji, jak se mu vlastně daří. Moc ráda se tu s tebou porozhlédnu. Usměje se. Něco takového chtěla navrhnout již dávno, ale nechtěla být příliš vlezlá. Když však vidí, že i Kat stojí o její přítomnost, bude ráda, když se spolu někam podívají. Jestli chceš, klidně můžem někam zajít rovnou. Nevrhne, protože se jí zdá, že v altánku již není nic nového k vidění a navíc by se moc ráda aspoň kousek prošla, aby měla nějaký pohyb.
Sarah Katharina Toress
Sarah Katharina Toress
Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 23. 04. 19

        Altánek Empty Re: Altánek

Wed Apr 24, 2019 9:15 pm
Odpovedala jej že ma bratra Alexa Ahá a koľko má rokov?

Je velmi rada pretože Em by sa tu chcela isť s nou popozrat po okolí.Dobre mohli by sme sa ísť pozrieť napriklad do... začne rozmýšlať ale má tolko nápadov že vybratie prenechá radšej Em. Kde by si sa chcela ísť ty pozrieť? spýta sa jej zvedavo a ano môžme ísť aj teraz hneď.
Sponsored content

        Altánek Empty Re: Altánek

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru