Modern Selection rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 24. 02. 19
https://modernselectionrpg.forumczech.com

     Louka Empty Louka

Mon Mar 11, 2019 6:27 pm
     Louka 2452f059770a58bc25a53838ec7d0293
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

     Louka Empty Re: Louka

Sun Apr 07, 2019 5:04 pm
Chtěl alespoň pár hodin věnovat svému psovi Ianovi a proto se rozhodl, že se s ním půjde dnes projít po louce, která je kousek od paláce. Měl na sobě možná až moc domácké oblečení jako jsou kraťasy a obyčejné bíle tričko protože dnes je venku opravdu nádherně, později také hodlal najít nějakou tu svou lady ze selekce a věnovat jí svou pozornost. Vzal Iana na vodítko nejdříve a hned co dorazil na louku tak ho z něho pustil. Samozřejmě si nezapomněl ani vzít svůj foťák aby mohl vyfotit pár nových fotek. Dostal se až na své oblíbené místo o kterém věděla pouze jeho sestra. Sedl si pod strom a jenom v klidu relaxoval a prohlížel si fotky. Také stále házel klacek Ianovi.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

     Louka Empty Re: Louka

Sun Apr 07, 2019 5:15 pm
Dnes neměla téměř nic na práci. Miluje dny, kdy nemá co dělat a může si jentak užívat pohody. Rozhodne se strávit nějakou chvíli se svým bratrem, ale ať ho hledá kdekoliv po paláci, nemůže ho najít. Když zjistí, že v paláci není ani jeho pes Ian, dojde jí, že jsou určitě někde spolu. První místo, které ji napadne, kde by mohli být je louka. Při nejhorším se projdu na čerstvém vzduchu. Vyrazí tedy z paláce a sobě má černou sukni a bílé tričko. Už z dálky vidí siluetu svého bratra a tuší, že kdesi v trávě bude i Ian. Rozběhne se za nimi a jak se k němu blíží, zpomalí, aby ji neslyšel a ona ho mohla překvapit. Zezadu se k němu přiblíží a rukama mu zakryje oči. Hádej kdo to je. Zeptá se ho.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

     Louka Empty Re: Louka

Sun Apr 07, 2019 5:24 pm
Prohlíží si v klidu fotky, které už dříve vyfotil ale i ty, které vyfotil právě když šli jsem. Svého psa nechal jenom tak pobíhat okolo a nevšímal si ho. Věděl, že mu nikam daleko neuteče a hlavně, že by ani neutekl, vždy se vrací zpátky jako bumerang. Prohrábl si vlasy a chvíli litoval, že si nevzal své sluneční brýle protože mu do očí svítilo sluníčko. Přemýšlel i nad tím jak dopadla neoficiální akce dívek a jeho sestrou. Čímž si vlastně uvědomí, že od doby co přijela jí ještě neměl čas vidět. Když mu někdo zakryje oči lehce sebou cukne ale následný hlas ho uklidní. Poznal její hlas kdykoliv. Naše princezna Anabelle, která má stále ve zvyku strašit lidi okolo sebe. Zažertoval a zasmál se nad tím. Její ruce stáhl ze svých očí a stáhl jí na trávu aby si tak sedla vedle něho. Rád tě vidím. Ani nevíš jak matka začala šílet. Není to nic co by někdo v paláci nevěděl. Stále dělala vše aby byla hlavní hvězdou a když teď není, tak šílí.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

     Louka Empty Re: Louka

Sun Apr 07, 2019 5:46 pm
Všimne si, jak sebou Sebastian cukne poté, co mu zakryje oči a potěší ji, že se jí povedlo ho překvapit. Chytrý. Pousměje se, když jí její bratr pozná po hlase a nechá se se smíchem stáhnout na trávu vedle něj. Taky tě ráda vidím a naši matku si dovedu živě představit. Přikývne a při představě své matky se neubrání mírnému protočení očima. Co že se tady tak sám zašíváš? Chyběl ti klid??  Zeptá se, přestože jí je jasné, že z paláce každý občas potřebuje na chvíli vypadnout. Jak ses tady vlastně beze mě měl? Začne vyzvídat, aby zjistila, jak moc mu chyběla a zárověň chce vědět, co se zde událo mezitím co byla pryč. Sice se od svého návratu z Francie už stihla zorientovat a zjistila, kdo u nich v paláci přebývá, ale stále nebyla informována úplně o všem.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

     Louka Empty Re: Louka

Sun Apr 07, 2019 6:03 pm
Ve chvíli kdy si sedla vedle něj jí stáhl do pevného objetí a odmítal jí chvíli pustit. Jeho malá sestřička už totiž nevypadala, že je tak moc malá. Nakonec se ale odtáhl a věnoval jí úsměv. Sám? Mám tu přece někde Iana, jsem na procházce. Řekne zcela důstojně a rozhlédne se kolem kde je jeho pes ale nevidí ho. Trochu pokrčí rameny a nakonec odloží foťák vedle sebe. Potřeboval jsem trochu klidu, protože jestli někde potkám matku nejsem si jist jak to dopadne. Měla by si vzít dovolenou. Zažertuje, ale rozhodně by jí prospělo kdyby si na chvilku udělala výlet se svým milencem i když o tom Anabelle nevěděla. Vlastně jsem tu také moc času netrávil ale tu dobu co jsem tu byl, rozhodně to nebylo nic skvělého jako s tebou. Přeci jenom potřebuji mít mojí malou rádkyni po boku. Lehce jí rozcuchá vlasy a následně se podívá do dálky. Takže se pochlub tou neoficiální akci s dívkami. Hodně mu záleželo na názoru jeho sestry a také chtěl vědět jak to probíhalo.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

     Louka Empty Re: Louka

Sun Apr 07, 2019 6:18 pm
Užije si chvíli v jeho objetí, protože je ráda, že jsou po nějakém čase zase spolu. Na Iana bych mále zapomněla. Plácne se po čele poté, co ji uvolní z objetí a rozhlédne se, zda ho někde neuvidí. Nejspíše si ji zatím ještě nevšiml, protože kdyby ano, už by se s ní dávno přiběhl pomazlit. Matička zase zlobí? Měla by si vzít ze mě příklad a zajet si třeba do Francie, určitě by pak dala pokoj. Zasměje se a plánuje jí nějakou dovolenou navrhnout. Ví moc dobře, jak chvílemi dokáže být naprosto nesnesitelná. Jen počkej, až otevřu svůj šuplík se životními moudry. Upozorní ho a poté co jí rozcuchá vlasy, daruje mu falešný naštvaný pohled. Jako by mi bylo 10. Takže. Začne si hrát na důležitou a narovná se, aby Sebastianovi mohla sdělit své poznatky ze setkání s dívkami. Musím uznat, že jsem na svou akcičku pyšná. Bylo až překvapivé, jak dívky byly otevřené a naši poznávací hru hrály dle mých pravidel. Pochlubí se hrdě. Je pravda, že jsem z některých musela páčit každé slovo, abych se vůbec něco dozvěděla, ale ve výsledku mě většina z nich mile překvapila. Usměje se a pro jistotu nezmíní, kolik toho večer všichni vypili. Co tvoje setkání s dívkami? Zeptá se ho zvědavě.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

     Louka Empty Re: Louka

Sun Apr 07, 2019 6:30 pm
Pohledem se pokusil ještě někde vyhledat Iana ale věřil, že určitě leží někde ve vyšší trávě a sluní se. Následně se ale zamračil protože ho opět bude muset kontrolovat zda nechytil klíště. Myslím, že jí jen tak brzo nedostaneme nikam pryč. Odmítla dokonce i jet do Španělska za královnou. Protočil oči. Měl svou matku rád ale vše co se o ní dozvěděl za poslední dobu, nechtěl s ní trávit moc času. Rozhodně by jsi ho měla otevřít a co nejdříve. Zasměje se nad tím i když je pravda, že vždy má dobrá moudra. Poslouchám. Podívá se na ní s netrpělivým pohledem. Trochu svraští obočí a prohlédne si jí. Od služebných slyšel, že tam byl alkohol. Jenom mi neříkej, že si mi je všechny opila aby si z nich něco dostala. Pousměje se nad tím. Už máš nějakou svou favoritku, která ti padla do oka? Zajímal se dále, protože jeho sestra měla dobrý odhad na lidi. Dopadlo lépe než jsem čekal. Dívky byli příjemné, povídali se, vyptávali se a některé mě překvapily svými názory. Řekne zcela upřímně.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

     Louka Empty Re: Louka

Sun Apr 07, 2019 6:44 pm
Překvapí ji, že jejich matka odmítla návštěvu Španělska. To je divný. Asi s ní budu muset promluvit. Zauvažuje nahlas. Od jejich posledního pořádného rozhovoru už nějaký ten pátek uběhl a cítí, že je čas, aby s matkou prohodila víc než pouze pár slov za týden. Dočkáš se a pak se těš, že to bude jedna perla za druhou. Zasměje se. Od fancouzů stihla pochytit pár životních mouder, která plánuje někdy v budoucnu použít. Neříká se, že alkohol napomáhá k upřímnosti? Zamrká na něj spiklenecky. Ale neboj, nikdo se do němoty neopil. Uklidní ho v zápětí. Favoritku zatím žádnou nemám, ale až mi nějaká padne do oka, rozhodně ti dám vědět. Nechce mu začít vyprávět, které dívky seji zatím nelíbí, protože jim chce dát více času, aby se jí napřed pořádně předvedlyi, než nějaké zavrhne. Abych byla upřímná, také mě některé dívky překvapily svými názory. Vzpomene si, jak jí některé dívky předvedly, že jsou naprosto rozdílnými lidmi. Jo a prý jsi občas dětinský. Zasměje se a pošťouchne ho, protože tohle je přesně ta vlastnost, kterou mají rozhodně společnou a sama na ní nevidí nic špatného. Všimne si Iana, který se k nim rozběhne a jakmile je u nich, skočí ji do náruče. No ahoj brouku, taky jsi mi chyběl. Podrbe ho za ouškem.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

     Louka Empty Re: Louka

Sun Apr 07, 2019 6:53 pm
Také mu to přišlo divné protože neodmítala pozvání nikam, spíše vždy letěla všude i tam kde se jí dokonce ani nikdo neprosil. Rozhodně s tebou bude mluvit radši jak se mnou, princezno. Schválně jí tak oslovil, protože matka jí přeci jenom měla ráda jako tu svou malou holčičku. Tak to si budu muset připravit notes abych si to všechno mohl zapsat. Zasměje se nad tím ale svým způsobem to myslel ale vážně, některé věci se rozhodně zdáli dobré na zapsání. Zajisté, možná bych měl uspořádat párty s hodně alkoholem a hned bych viděl, která je ta pravá. Pokroutí trochu hlavou a následně se na ní podívá. Doufám, že jsi měla maximálně dvě skleničky a že se tam neukázal žádný nápadník. Řekne zcela s vážným výrazem. Rozhodně, musím to vědět jako první. Trochu pozvedne prst jako upozornění a potom se o ruku opět opře. Cože jsem?! Řekne dotčeně a zároveň se na ní zamračil. Dětinský? Rozhodně mysleli zábavný a komický. Sám si to odkývne a potom sleduje jak se Ian řití k jeho sestře.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

     Louka Empty Re: Louka

Sun Apr 07, 2019 7:07 pm
Nad jeho oslovením se zasměje. Copak jsi matičce udělal, že by s tebou nechtěla mluvit? Zvedne obočí a začne ji připadat, že je zde něco o čem neví, což se jí pochopitelně nelíbí. Pokud uspořádáš párty s hodně alkoholem, dej pozor, aby většina neskončila v tobě. Upozorní ho a má tušení, že by nic takového rozhodně nedopadlo dobře. Je si jistá, že by ny takové párty rozhodně nemohla jako jeho sestra chybět a dala by na něj pozor, ale kdyby se to náhodou zvrtlo, bylo by to hodně špatné. Samozřejmě. Měla jsem dvě skleničky tequily. Zamrká na něj jako vzorná holčička, avšak nezmíní počet panáků a dalších pár skleniček whisky. Navíc se tam ukázal jen Enrique a o tom pochybuji, že by byl mým nápadníkem. Ušklíbne se, protože se španělským princátkem se znají už od dětství a mají spolu čistě kamarádský vztah. Nad jeho reakcí ohledně dětičnosti se zasměje. No samozřejmě. Jak by tě někdo mohl nazvat dětinským? Zavrtí nesouhlasně hlavou, jako by to byla ta nejnesmyslnější věc, kterou kdy slyšela. Přiběhne k ní Ian, se kterým se začne mazlit a následně ho nechá, aby si k nim lehl. Jak se má vlastně taťka? Zeptá se na svého otce a záměrně ho nazve taťkou, protože ho tak téměř nikdy neoslovuje.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

     Louka Empty Re: Louka

Sun Apr 07, 2019 7:19 pm
Já? Jako vždy nic tak hrozného, jenom je asi trochu přecitlivělá opět. Zvedne ruce na svou obranu, že on nic tak vážného neudělal, jenom řekl co všechno si myslí a ona to nevzala zrovna tak dvakrát dobře jak si myslel. Jinak o nic nešlo, jenom s ním nechtěla tak úplně mluvit a dokonce první dny odmítala s ním snídat,obědvat či večeřet. Ruce opět dá dolů a opře se on ně.Dobrá poznámka. Přikývne na souhlas, moc dobře se znal a nějaké ty sklony k tomu měl také. Rozhodně to nebyl jeden z nejlepších nápadu. Jestli se dozvím něco jiného tak si mě nepřej ano? Pousměje se na ní, protože nerad viděl když zrovna jeho mladší sestra pila a neměla u sebe nikoho kdo by jí hlídal, čímž myslel sebe. V to doufám, protože rozhodně nechce rozhovor se mnou. Přikývne si na to sám. Přesně, jak by to někdo mohl udělat, že? Neměli by se za to lidi zavírat do vězení? Optá se jí zcela s vážným výrazem i když ve skutečnosti uražený či tak podobně nebyl. No. Na chvilku se odmlčí a potom se na ní podívá. Myslím, že se má dobře. Popravdě to také nevěděl zcela jistě. Staral se o věci jako obvykle a ve chvíli kdy mu Sebastian řekl, že jej matka podvádí řekl mu jenom že to ví. Od té doby spolu nemluvili tedy jenom ohledně povinností s ním mluvil jinak vůbec.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

     Louka Empty Re: Louka

Sun Apr 07, 2019 7:34 pm
Ach ty neviňátko. Zakroutí hlavou. Ví moc dobře, jaká jejich matka dokáže být a zvlášť, když jí někdo řekne něco, co se jí nelíbí. Pokud je na někoho naštvaná, dokáže ostatním pěkně znepříjemnit den a pouze doufá, že v tu dobu nebude v její přítomnosti. Ale prosimtě. Byla jsem doma. Řekne na svou obranu. Nechce riskovat, že by na ní byl Sebastian naštvaný jen proto, že mu neřekla celou pravdu. Nechce to totiž nazvat lhaním, protože mu část pravdy již řekla. Tak to už je druhá věc, kterou Enrique rozhodně nechce. Na prvním místě stále zůstává fakt, že mě rozhodně nechce za královnu. Zasměje se. V životě by jí nenapadlo, že by někdy byli něco víc, než kamarádi. Můžeš to jako budoucí král zapsat do zákona. Narvhne, když vidí jak se tváří na poznámku, že ho někdo nazval dětinským, přestože by se tím pádem vězení během chvíle naplnilo k prasknutí. Myslím? Vykulí na něj oči poté, co se zeptá, jak se má jejich otec. Co kdyby někde zrovna teď třeba seděl někde v depresích? Tak to už je druhý člověk, se kterým bych měla hodit řeč. Zamyslí se a je opravdu zvědavá, co se od svého otce dozví. Je vidět, že má její bratr podobný přehled, jako její komorná a právě od nich čekala, že se toho dozví nejvíce.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

     Louka Empty Re: Louka

Sun Apr 07, 2019 7:42 pm
Protočí trochu oči v sloup, protože si stále stál za tím, že jednoduše nic moc neudělal i když nejednal s ní úplně jako se svou matkou ale spíše jako s nějakou zrádkyní ale myslel si, že je to tak naprosto správné. Nic neříkám. Pokroutí hlavou, jeho přehnaná starost tu jednoduše vždy bude. Nezáleží na tom zda byla doma, protože i tady se mohlo stát tolik věcí, které mu přišli hned na mysl. Hlavně jako královna Španělska se nehodíš a vlastně ani on k tobě se nehodí. Řekne zcela upřímně co si tak myslí o tom korunním princi, věděl že jsou kamarádi od malička ale on ho neměl moc v lásce protože byl moc blízko k jeho sestře. Myslím, že to taky bude hned první co udělám. Přikývne a následně se lehce pousměje. Nemá teď mnoho času, však ho znáš, zabral se do povinností na plné obrátky. Snaží se trochu odlehčit situaci protože věděl, že to co se v rodině děje se rozhodně nesmí dozvědět. Dohodl se s rodiči, že bude dobré když ani jeden z nich nic neřekne a vyřeší to ale nevěděl jak na tom jsou. Neboj se, jenom si toho bere moc. Pohladí svého psa. Jak bylo ve Francii? Snaží se převést konverzaci na něco jiného.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

     Louka Empty Re: Louka

Sun Apr 07, 2019 7:59 pm
Přijde jí milé, jak je Sebastian starostlivý, ale i tak se jí to zdá až přehnané. Se svými rodiči už měla snad tisíce přednášek o alkoholu, které nikam nevedly a proto už předem všechny upozorňovala, že něco takového je zkrátka zbytečné. I ty žárlivko. Pošťouchne Sebastiana, když jí poví co si myslí o španělském princátku. Já se na královnu vůbec nehodím. Dodá naprosto upřímně. Pozice princezny jí sice vyhovuje, ale všichni moc dobře vědí, že o pozici královny nestojí. Na mě si rozhodně nějaký čas najde. Pousměje se a ani nepochybuje o tom, že by Ian odmítl její společnost a společný rozhovor. Ve Francii bylo nádherně. Ale i tak jsem ráda zpátky. Ne, že by mi croassanty ke snídani nevyhovovaly, ale doma je přeci jen doma. Což mi připomíná, že plánuji dát kuchařům lekci na přípravu makronek. Rozpovídá se o své návštěvě Francie a nápadu, který ji napadl chvíli po příjezdu. Jo a tady máš ode mě jedno moudro, které jsem se dozvěděla od jednoho francouze: Vous ne casserez pas la tête du mur, mais vous trouverez des idées intéressantes. Sdělí mu první moudro, na které si zrovna vzpomene, což v překladu znamená "Hlavou zeď neprorazíš, ale přijdeš na zajímavé myšlenky", čímž si skvěle ověří jeho francouzštinu.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

     Louka Empty Re: Louka

Tue Apr 09, 2019 4:43 pm
Někdy to opravdu přeháněl se svojí starostlivostí ale jemu osobně to nikdy nevadilo, alespoň jde vidět na čem mu záleží. Taktéž to vidí, že až si najde svou ženu, že se o ní bude starat dost podobně a následně o své děti. Nechtěl si ani představit jaký stres potom bude mít když bude hlídat jejich kroky tak jako Anabelle. Zamračeně se na ní podívá, když ho nazve žárlivkou a více do ní strčí. Věděl, že je to ze srandy ale to neznamenalo, že nemůže alespoň hrát uraženého. Nakonec se stejně zasmál. To není pravda, jenom by jsi byla dobrá královna sama jako byla Elizabeth. Můžeš vládnout sama. Řekne s naprostou lehkostí, že by to celé zvládla sama bez žádného krále tedy alespoň prozatím rozhodně nepotřebuje žádného. Opravdu? Ty z tebe budou opět naprosto nadšený. Kolikrát jim chceš dávat lekce? Uchechtne se nad tím a a lehce do ní opět strčí. Nechceš do toho zapojit dívky ze selekce? Ať upečou něco lahodného, já si to přijdu ochutnat a vyhlásím která vyhrála a vymyslím jim cenu. Napadne ho ve spojitosti právě s tím co řekla a rozhodně mu to přišel jako plán, který by se mohl zrealizovat. Chtěl snad nějaký francouz zkoumat tvoje myšlenky? Nadzvedne tázavě obočí. Rozuměl jí přeci jenom francouzsky se učil ale nevynikal v ní tolik jako jeho sestra.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

     Louka Empty Re: Louka

Tue Apr 09, 2019 5:40 pm
Při představě, že by sama vládla se musí zasmát. Ty mi nějak veříš. Sice ji těší, že ji momentálně přirovnal ke královně Elizabeth, ale jeho slovům příliš nevěří. Možná by za pár let byla o dost schopnější, ale nyní to vidí tak, že by se země s její vládou do pár měsíců rozpadla. Určitě budou mít obrovskou radost, že dostanou tu možnost se naučit dělat ty nejlepší makronky na světě. Uculí se při té představě. Většinou kuchaři sice z jejích nápadů neskákají půl metru do vzduchu, ale i tak je ze svého plánu nadšená, protože vynikající makronky jejich paláci jenom prospějí. To by se ti líbilo. Aby ti dívky pekly a ty jenom ochutnával. Zasměje se nad jeho nápadem, ale zároveň se nad ním i zamyslí. Přeci jen by něco takového s dívkami podniknout mohla a určitě je to skvělý nápad jak se s dívkami sblížit. Popřemýšlím o tom. Přikývne nakonec hlavou, protože musí uznat, že jeho nápad by ve výsledku vůbec nemusel být špatný. Já ani nevím co tím chtěl říci, ale bylo to něco ve spojení s mou tvrdohlavostí. Pokrčí rameny. Moc dobře si už nepamatuje, za jakých okolností ji jeden z francouzů pronesl, ale i tak jí až doted zůstala v hlavě. Copak mi zajímavého francouzsky povíš ty? Líbí se jí, že kdykoliv má někdo říci náhodnou větu cizím jazykem, většinou řekne něco zajímavého, bláznivého nebo jednoduše to, na co zrovna myslí.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

     Louka Empty Re: Louka

Thu Apr 18, 2019 12:17 pm
Tak to je samozřejmost! Řekne naprosto vážně a hrdě. Rozhodně věřil v to, že by zvládla vládnout sama lépe než on sám i když on k tomu byl veden i přesto bez ženy to asi nezvládne. Ta ho bude moc usměrňovat a dělat přesně to nejlepší dobro, když jemu to zrovna tak dvakrát nepůjde. Budou poctěni, jistě. Zasměje se nad tím, protože moc dobře věděl co si kuchaři myslí ale tak aspoň je můžou potom dělat doma nebo si napsat do životopisu co umí udělat výborně až budou hledat práci daleko od jeho sestry. Ano a ty jim budeš samozřejmě pomáhat. Budeš je informovat o tom co mám rád a co ne. Na co jsem alergický aby mě náhodou nezabily. Podívá se na ní s milým úsměvem, který ukazuje, že to myslí naprosto vážně. Tvoje tvrdohlavost jde vidět na milion kilometrů daleko. Zažertuje nad tím protože si z ní opravdu rád dělal srandu. Ehmm, noo. Porozhlédne se kolem sebe a zkoumá tak jaké slovíčka to vlastně umí. Měl naučené všechny fráze co říci jakožto na schůzce, francouzštině rozuměl ale mluvení. Podíval se na své hodinky.
Je suis désolé, mais je dois y aller.
Řekl jednu ze svým naučených frází a to zrovna *Omlouvám se vám ale budu muset jít.* Ještě jí vykal protože to tak měl naučené.Teda ti, chápeme se. Řekne jednoduše s trochu ztrapněně a zvedne se z trávy. Právě mám sedět s otcem v jeho kanceláři jak tomu rád říká a odříkávat mu vztahy s ostatními zemi. Protočí oči a protáhne se. Uvidíme se na večeři a nebuď tu moc dlouho. Takto se s ní rozloučí a jde směrem k paláci.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

     Louka Empty Re: Louka

Tue Apr 23, 2019 4:33 pm
Jeho nápad ohledně pečení společně s dívkami se jí zamlouvá. Mohla bych pozvat i ostatní, aby se pobavili. Rozhodně však nějakou akci plánuje uspořádat, protože už několikrát slyšela, že by si pro ostatní měla něco připravit. Není sice nejlepší v plnění očekávání ostatních, ale nechce nikoho zklamat a proto jí jeho nápad rozhodně přijde vhod. To zní super. Jen ještě budeme muset vymyslet cenu pro toho, koho výtvor bude ze všech nejlepší. Zamyslí se a i pro ni samotnou jistě bude překvapení, co se jí povede nakonec vymyslet. Po kom ta tvrdohlavost asi bude. Zasměje se. Sama dobře ví, že přesně tuto vlastnost zdědila po své matce, stejně jako spoustu jiných vlastností. Čeká, co za francouzskou větu ze Sebastiana vypadne. Ví moc dobře, že ve Francouzštině byla zrovna ona ta lepší, což jí samozřejmě těšilo, ale nejspíše to bylo hlavně tím, že jí Francouzština opravdu baví. Páni, ten čas ale utíká. Podívá se na jeho hodinky. A měl bys trénovat bráško, měla by k nám přijet francouzská princezna a přeci se před ní nechce ztrapnit. Mrkne na něj a sama se těší, až se se Sarah uvidí. Pozdravuj tatíka. Zasměje se a nad jeho poznámkou, aby zde nebyla příliš dlouho jen protočí oči. Jako bych neuměla hodiny. Ještě chvíli si posedí v trávě, kde si nathrá kytičku lučního kvítí a následně se vydá zpět do paláce.
Sponsored content

     Louka Empty Re: Louka

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru