Modern Selection rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zoo

+2
Sebastian Matt Schreave
Admin
6 posters
Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 24. 02. 19
https://modernselectionrpg.forumczech.com

       Zoo Empty Zoo

Mon Mar 11, 2019 7:35 pm
       Zoo 37b6e90b09da861f67ff07d32d53ed40
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

       Zoo Empty Re: Zoo

Fri Apr 26, 2019 6:48 pm
Krásný slunný den a Sebastian nechtěl tak jenom být zamknutý v paláci a jeho okolí zahrad, chtěl opět zavítat do města. Docela mu chyběla ta volnost, že mohl odejít kdy chtěl do města a proto se dnes rozhodl, že udělá pár lidem překvápko. Své sestře hned u snídani řekl ať se nafintí, že za hodinu má stát na nádvoří. Hned na to zavítal do komnaty právě Lady Kristen, zdvořile zaklepal a ještě aby jí nezastihl když bylo ráno. Taktéž jí pověděl to samé co své sestře jenom slušněji ať se oblékne a za hodinu čeká na nádvoří. To samé hned utíkal i říci Lady Emilii. Žádné dívce neřekl co má v plánu nebo na co je vlastně chce. Přesně za hodinu stál na nádvoří oblečeným obyčejném šedo-bílem upnutým tričku, béžové kraťasy a samozřejmě sluneční brýle na očích. Nezapomněl ani zavolat svému kamarádovi aby se taktéž zastavil ale přímo na místě. Posadil se do připraveného auta, které se rozhodl sám řídit a namířil to přímo až do zoo kde zaparkoval. Otevřel každé dívce dveře dokonce i své sestře. Co na to říkáte? Ukáže na hlavní bránu Zoo.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

       Zoo Empty Re: Zoo

Fri Apr 26, 2019 7:03 pm
Překvapilo jí, když jí Sebastian u snídaně řekl, že se má trochu nafintit. Nebyla si jistá, zda tím výrazem myslel, aby si oblékla tepláky a XL mikinu, nebo aby se oblékla elegantně jako správná princezna. Nakonec zvolila černé džíny a bílou košili. Její komorné dalo trochu zabrat, než našla čistě bílé tenisky, protože Anabelle byla jednoduše příliš líná na to, aby jí o své sbírce špinavých bot řekla. Přesně za hodinu a pět minut dorazí na nádvoří. Vadilo jí, že jí batr předem neřekl, co chystá, ale i tak poslušně nasedla do auta a jela s ostatními. Já věděla, že chceš vidět své kámoše opičáky. Neodpustí si svou poznámku a usměje se na Sebastiana, když si všimne, že se nechazí před bránou do zoo a musí uznat, že měl vážně dobrý nápad.
Anthony Longford
Anthony Longford
Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 26. 04. 19

       Zoo Empty Re: Zoo

Fri Apr 26, 2019 7:04 pm
To, že se nacházel zrovna v Ilei věděl pouze Sebastian a lidé, které ho měli možnost už potkat. Mohl si vzít ubytování právě v paláci u svého kamarádka ale měl něco ještě vyřídit v provincii. Splácení slibů, které slíbil když tu byl jako malý kluk. Nezapomněl na to. Telefonát od Sebastiana hned z rána ho překvapil ale jeho plán ani tak ne. Měl rád věci na poslední chvíli proto tedy souhlasil, že se k jeho plánu přidá. Přeci jenom měl možnost tak vidět Anabelle, kterou naposledy viděl jako malý hoch ale její instagram a informace o ní zjišťoval a kontroloval stále. Byla taktéž jeho podmínka proč přijde. Už stál před vstupem do Zoo a z dálky vyhlížel svého kamaráda, společně s tím koho si vybral, že dnes vezme.
Kristin Antoinette Topaz
Kristin Antoinette Topaz
Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 11. 03. 19
Age : 23
Location : Dominica

       Zoo Empty Re: Zoo

Fri Apr 26, 2019 7:06 pm
Byla jak na drátkách. Od chvíle, kdy ji navštívil princ Sebastian pořád přemýšlela, co tak chystá. Chvíli se přehrabovala v šatníku, než našla nějaké to oblečení, co by si mohla vzít na sebe. Nakonec poprosila o pomoc i jednu ze svých komorných, ale konečný outfit stejně poskládala sama. Šedý svetr a černá sukně, k tomu semišové kozačky a stříbrné doplňky. Vlasy si nechala rozpuštěné, jen na jedné straně si zapletla malý copánek, který připevnila dozadu. Na nádvoří se přivítala s všemi ostatními. Pak následovala cesta autem, kterou celou strávila díváním se z okýnka a pozorováním krajiny. Když auto zastavilo, vystoupila ze dveří a poděkovala budoucímu králi, že jí otevřel dveře. Až poté si všimla, kde vlastně jsou Páni, už se těším poskočila jako malé dítě a na tváři se jej objevil šťastný úsměv. Ačkoli je jí už devatenáct, v ZOO byla jen jedinkrát a to už je strašně dávno, takže bylo očividné, že byla naprosto nadšená To bude úžasný den pomyslela si a tiše se zasmála nad poznámkou Anabelle.
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

       Zoo Empty Re: Zoo

Fri Apr 26, 2019 7:16 pm
Nic takového, jako překvápko od prince rozhodně nečekala. Potěšilo jí však, když se u ní ráno zastavil, aby jí sdělil, že si pro ně něco připravil. Oblékne si bílou sukni a černé tričko. Samozřejmě se upraví, aby vypadala trochu reprezentativněji a v domluvený čas se dostaví na nádvoří, kde na ně již čeká připravené auto, do kterého následně nastoupí. Vůbec netuší, co si pro ně princ připravil a trochu ji to znervózňuje, protože neví, kam vlastně jedou, ani co tam budou dělat. Po chvíli dorazí na místo a jakmile jí princ otevře dveře, vystoupí z auta a porozhlédne se kolem. Jako první si všimne nepřehlédnutelné vystupní brány do Zoo. To je skvělé. Rozzáří se jí oči. Zvířata miluje a proto je tento výlet pro ni opravdu báječným překvapením. Navíc je moc ráda, že se zde nachází i Kristin, se kterou se stihla seznámit a zdá se jí velmi milá.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

       Zoo Empty Re: Zoo

Fri Apr 26, 2019 7:27 pm
Potom co všechny vystoupí z auta tak auto i zavře, přeci jenom nenechal by ho otevřené jenom tak. Po své sestře střelí ihned pohled co promluví. To chci, přeci jenom od nich pocházíš. Ihned jí to musel vrátit a mile se na ní usmál. Podíval se na obě dívky ze selekce. Tak to jsem rád, že se vám můj návrh líbí. Rozhlédne se kolem a uvidí svého kamaráda, kterému volal taktéž. Udělá k němu pár kroků. No čau Pozdraví ho nejenom takto ale i jejim speciálním pozdravením rukou. Následně se otočí k dívkám. Lady Emilio, Lady Kristin, chtěl bych vám představit Antohnyho Longforda, korunního prince Skotska. Představí ho dívkám a následně se podívá na Anabelle. Ty už ho přeci jenom znáš. Počká až se dívky s ním seznámí a potom se rozejde ihned dovnitř Zoo. Nemusel nic platit jelikož už jim poslal nějaké peníze aby Zoo mohla postavit další výběh pro zvířata. Co byste rádi viděli? Zeptá se hromadně všech.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

       Zoo Empty Re: Zoo

Fri Apr 26, 2019 7:36 pm
Svou poznámku, když zjistí, že jdou do Zoo si zkrátka nemůže odpustit. Já věděla, že mi to vrátí. Jen počkej, abych si nějakého opičáka nedovezla domu a nepřidělila mu tvůj pokoj. Varuje Sebastiana. Už od mala si přála mít opici, jako domácího mazlíčka, ale nikdo jí to samozřejmě nedovolil. Ted, když už je starší, její touha po opici se sice zmenšila, ale i tak by jí takový mazlíček velmi potěšil. Všimne si i Anthonyho, ale sama si nebyla jistá, že je to ten malý kluk, kterého si pamatuje do té doby, než jim ho Sebastian představí. Musí si ho pozorně prohlédnou, aby se ujistila, že je to vážně on. Nějak už nevypadáš, jako ten malý kluk, kterého si pamatuju. Zasměje se a společně s ostatními vejdou.
Kristin Antoinette Topaz
Kristin Antoinette Topaz
Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 11. 03. 19
Age : 23
Location : Dominica

       Zoo Empty Re: Zoo

Fri Apr 26, 2019 7:44 pm
Chvíli jen stála a poslouchala, jak se Anabelle se Sebastianem škádlí, než jim princ představil svého kamaráda Velmi mě těší, vaše královská výsosti pozdravila slušně a lehce se poklonila. Neuniklo ji ani, když se Sebastian s Anthonym zdravili svým pozdravemPěkný pousmála se a usmyslila si, že až se vrátí, bude muset s Hazel také něco takového vymyslet No jo, holky se prostě objímají uškrnula se pro sebe a hned na to reagovala na princovu otázku Všechno zasměje se lehce a s ostatními vstoupí do ZOO. Hned ji obklopí to nadšení z cizokrajných zvířat, které ji bylo vždy odporováno Jak je to už dávno? zamyslila se na chvíli, ale vrátila se do reality, když zakopla o kamen a málem spadla na zemi. Ale podařilo se jí to ustát. Tváře jej ihned zčervenaly Jsem trapná.. ale zhluboka se nadechla a ignorovala, co se právě stalo
Anthony Longford
Anthony Longford
Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 26. 04. 19

       Zoo Empty Re: Zoo

Fri Apr 26, 2019 7:46 pm
Jakmile spatří Sebastiana taktéž se k němu rozejde.Jak je možné, že vypadáš furt stejně. Pokroutí nad tím hlavou a plácne si s ním tak jako obvykle. Naposledy ho viděl před rokem, když slavily narozeniny Antohnyho sestry, jinak jim to potom nevycházelo. Podíval se na obě dívky. Moc mě těší, Lady Emilio. Vezme lehce její ruku a políbí. Moc mě těší, Lady Kristin. Udělá přesně to samé jako u Lady Emilie. Jenom vás prosím, něco jako Vaše Výsosti si prosím nechte. Můžete mi normálně říkat, Anthony. Řekne hned na začátek, protože opravdu nechtěl slyšet žádné vykání či oslovování vznešené. Hned na to ale věnuje pohled Anabelle, ze které nějakou chvilku nemůže spustit pohled. Taky už nevypadáš na dívku, která se ráda válela v blátě. Pokrčí lehce rameny a rozejde se s ostatními dovnitř. Nad Sebastianem mávl rukou, protože jemu to osobně bylo jedno. Dívky, měly byste se rozhodně připravit na velkou pozornost lidí a blesků z foťáků. Komentuje jenom když se otočil tak viděl už pár lidí, kteří si je fotili. An, jak se vlastně máš? Přihovoří se k Anabelle.
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

       Zoo Empty Re: Zoo

Fri Apr 26, 2019 7:49 pm
Rozhovoru mezi princem a její sestrou se sama pro sebe musí zasmát. Všimne si, že je s nimi ještě někdo. Také Vás ráda poznávám.Usměje se na Anthonyho, který se jí zdá jako sympaták. Nikdy v životě by si nemyslela, že pro ní bude na denním pořádku se seznamovat s princi a princeznami všech možných zemí. Stejně jako by si nemyslela, že se z ní a princezny francie stanou tak dobří přátelé. Udivenému pohledu, který princezna předvede při pohledu na Anthonyho se neubrání pousmání. Společně projdou bránou a ukáže se před ní úplně jiný svět. Čeká, že by Kristin mohla navrhnout první místo, kam by se mohli podívat. Co kdybychom se podívali třeba na ryby? Navrhne první místo, které ji zrovna napadne a všimne si lidí, které si je fotografují. A sakra. Usměje se na skupinku a pokouší se jim nevěnovat příliš velkou pozornost. Jako by tu nebyli.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

       Zoo Empty Re: Zoo

Fri Apr 26, 2019 8:02 pm
Abych si domů nepřitáhl slona a nenastěhoval ho k tobě do pokoje Měl rád sloni, přeci jenom znamenali pro něj štěstí tak proč si jednoho nepořídit do paláce? Staral by se o něj opravdu dobře. Anabelle by měla aspoň tak kamaráda v pokoji a potom by se tam neodvážil, žádný nápadník její. /Přeci jenom je to dobrý nápad/ Odsouhlasí si to a následně se ohlédne po Lady Kristin, která málem upadla. V pořádku? Prohlédne si jí, zda je opravdu v pořádku a neudělala si třeba něco z nohou, i to se mohlo stát. Buďte v klidu, nevšímejte si jich. Podívá se právě k lidem, kteří si je fotí aspoň se bude moc opět o něčem psát. Tak se vydáme doprava a obejdeme to tu teda celé. Rozhodne tedy a jak Lady Emilii tak Lady Kristin nabídne své rámě aby se tak mohli vydat na cestu celou Zoo.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

       Zoo Empty Re: Zoo

Fri Apr 26, 2019 8:23 pm
Tak si pořídíme slona. Usměje se nad jeho nápadem, jako by to nyní byla hotová věc. Nevidí žádný důvod, proč by v paláci nemohli mít slona, přestože nemá tušení, kdo by se o něj dobrovolně staral. Sleduje, jak se dívky s Anthonym seznamují. Tak to pozor. Já se v blátě neválela, já v něm pouze skákala. Zvedne prst, aby Anthonymu ujasnila okolnosti. Společně projdou bránou do Zoo a vybaví se jí vzpomínky, kdy sem chodila jako malá. Já bych docela ráda ukázala Anthonymu prasátka, která se taky válí v blátě, což mají společné. Usměje se a téměř nevnímá lidi s foťáky, kterých je kolem nich najednou plno. Co kdybychom se pak někde sešli? Navrhne, když vidí, že se Sebastian nyní bude nejspíše věnovat dívkám. Já se mám skvěle. Jak vidíš, zrovna jsem na místě plným zvířat, takže jsem v podstatě doma. Zasměje se. Spíš mi řekni, jak se máš ty? Zeptá se Anthonyho.
Anthony Longford
Anthony Longford
Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 26. 04. 19

       Zoo Empty Re: Zoo

Fri Apr 26, 2019 8:33 pm
A kolikrát ti to uklouzlo co? Nadzvedl tázavě obočí, protože i on kolikrát se v blátě vymáchal když si společně všichni hráli. Chůvy z nich potom byli opravdu nadšené a ostatní zaměstnanci taky protože museli uklízet celý palác, který vypadal jakoby se zastavilo monstrum z bláta a nemělo zrovna náladu. Hele, asi tě budu muset držet aby tě to tam tak nelákalo se k nim posadit a ukázat jim jak se to správně dělá. I když to by byla krásná titulka. Princezna navštívila své rodné místo. Šťouchne do ní trochu a je naprosto jasné, že si dělá pouze srandu. Musí se nad tím i zasmát. Myslím, že je to skvělý nápad. Přikývne a vezme Anabelle lehce za zápěstí a vydá se do jiného směru než Sebastian s dívkami. Následně jí hned pustí a jednu ruku si strčí do kapsy. Pokroutí hlavou, žertíky. Docela dobře, otec už plánuje všemožné jak palác zdokonalit, obvolává všechny země a zjišťuje, která urozená dívka je volná a taktéž krásná, podle něho aby mi tak mohl dohodnout sňatek a já raději odjel splácet dluhy právě jsem, které jsem slíbil jako malý kluk. Někteří si ani nepamatovali, že jsem to slíbil a druzí si mysleli, že jsem to vážně nemyslel. Pokrčí lehce rameny, ale opravdu byl spokojený ve svém životě přeci jenom tohle všechno čekal. Slyšel jsem, že jsi byla ve Francii. Jaké to tam bylo? Spíše tedy viděl na jejím instagramu ale to je přeci jenom malý detail.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

       Zoo Empty Re: Zoo

Fri Apr 26, 2019 8:50 pm
Nemůžu za to, že bláto klouže. Pokusí se ospravedlnit a pokrčí panenkami. Je pravda, že v tu dobu, co byli oba dva od bláta jí bylo úplně jedno, jak špinavé jsou její šaty, nebo že má bláto i za ušima. Dej pozor, abych tě nestáhla sebou. Upozorní ho a představí si titulní stranu časopisu, na které by se společně váleli v blátě. Nad tou představou se musí zasmát, protože když byli malí, bylo to pochopitelné, ale nyní by nejspíše okolní svět už tak chápavý nebyl. Navrhne, že by se mohli odpojit, protože se Sebastian stejně bude věnovat dívkám a jejich společnost nejspíše nepotřebují. Hodně štěstí s vybíráním budoucí královny. Myslím, že ho budeš potřebovat, až ti tvůj otec začně plánovat svatbu. Už i od Enriqueho si vyslechla, jak je pro něj otravné, když na něj otec neustále tlačí s výběrem jeho budoucí manželky. Ale je dobře, že jsi tady. Kdo ví, kdy jindy bychom se viděli. Usměje se, protože tohle je rozhodně pozitivní zpráva. Bylo to tam opravdu skvělé. Navíc jsem si užívala, když jsem mohla působit, jako úplně obyčejná holka. Je jí jasné, že jí na ulici lidé poznávali, ale i tak si připadala aspoň trochu normálně. Hele, surikaty! Objeví výběh s malými zvířátky.
Anthony Longford
Anthony Longford
Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 26. 04. 19

       Zoo Empty Re: Zoo

Fri Apr 26, 2019 9:03 pm
Takovou sílu zase nemáš. Opět do ní popostrčí a potom téma s blátem nechá prostě být, i když by mohl začít s čímkoliv jiným třeba, že její šaty nebyli zrovna vždy čisté. Měl hodně vzpomínek ale chtěl aby jich bylo ještě více. Stejně tušil, že stejně bude jejich fotka někde vyvěšená stejně tak jako Sebastiana s dívkami. Už ho jenom zajímalo, jaké věty si připraví tentokrát. Já jí vybírat nebudu. To otec, představí mi jí potom hned jako snoubenku. Pokrčí rameny, zatím s tím nic nedělal. Doufal, že jeho otec bude žít ještě dlouho a že do té doby si najde třeba dívku sám, kterou by otec schválil. Jsem moc rád, že tě vidím. Vyrostla si ne teda o moc ale do krásy určitě hodně. Pochválí jí tak a uzná, že se mu líbí hned na plnou pusu. Taková surikata by se ti hodila doma. Pousměje se a sleduje chvilku surikaty. Co ty a vztahy? Ať už normální či domluvené? Optá se tak něják nenápadně.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

       Zoo Empty Re: Zoo

Fri Apr 26, 2019 9:20 pm
Uzná, že nemá příliš velkou sílu, ale kdyby chtěla určitě by se jí nějakým způsobem podařilo ho sebou stáhnout. Ale v selekci je dívka, která učí bojová umění. Mám u ní zamluvenou lekci. Upozorní ho, aby se náhodou nepokoušel jí naštvat. Je jí líto, že jeho budoucí manželka závisí na rozhodnutí jeho otce a je ráda, že aspoň v tomhle má Sebastian výhodu a svou manželku si může vybrat v rámci možností sám. Já jsem taky ráda, že tě vidím. Pohladí ho po zádech a připadá si, jako kdyby byli opět malé děti. Tím mi chce říct, že jsem byla ošklivé káčátko? Zamyslí se nad jeho komplimentem, ale dále ho nerozebírá. Moje komorná by ze surikaty byla nadšená. Když se nad tím zamyslím, tak jsou si docela podobné. Zasměje se a představí si Claire vedle surikaty. Žádné já a vztahy není.  Pokrčí rameny. Plánovala jsem si sice nastěhovat nějakého francouze k sobě do šatny, ale nakonec to nevyšlo. Sice její plány s francouzema směřovaly k jedné velké párty, ale i tak vše měla dokonale naplánované, avšak realizace by byla o dost těžší. Jednou spolu musíme zajít na párty. Poznamená a jen doufá, že se z Anthonyho nestal abstinent, protože s ním je prozatím zábava.
Kristin Antoinette Topaz
Kristin Antoinette Topaz
Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 11. 03. 19
Age : 23
Location : Dominica

       Zoo Empty Re: Zoo

Sat Apr 27, 2019 10:48 am
Nadechne se, než zvedne pohled od země a svůj zrak obrátí na prince Sebastiana. Přikývne Áno, jsem v pohodě pousměje se a nechá toto téma odplynout vzduchem nějak hodně daleko. Jen tam bokem se podívá na lidi s foťákem, kteří momentálně nemají asi na práci nic víc, než jim narušovat soukromí Ale tak co jsi čekala, že budou ignorovat, že se v okolí objevili princové, princezna a dvě dívky ze selekce? nad svou myšlenkou nevidomě zavrtěla hlavou a obrátila se zpět na Sebastiana. Lehce s úsměvem přikývne a přijme jeho rámě. Okolní "fotografy" se rozhodla ignorovat. Přeci jen, jak jinak Nechtěl, aby jejiich cesta probíhala tiše, ale v tomto momentě ji nenapadalo nic, jak začít konverzaci. Takže jen doufala, že Sebastian nebo Emily budou mít nějaký nápad.
Anthony Longford
Anthony Longford
Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 26. 04. 19

       Zoo Empty Re: Zoo

Sat Apr 27, 2019 2:22 pm
Zamluvenou akci ano? Možná se zdržím abych tě mohl obalit v bublinkové folii. Zasměje se nad tou představou jak jí obmotává bublinkovou folii a jak následně ona má lekci s tou dívkou. K popukání. Jakmile jej pohladí po zádech lehce se napne a sleduje stále surikaty. Komorná jako surikata? To mě budeš muset seznámit. Opět do ní dloubne a následně od surikat pokračuje dále. Otec ti ani neplánuje domluvený sňatek? Optá se poměrně zvědavě a následně si rukou poupraví blonďaté vlasy. Fotografové ho vůbec nezajímají, už si na ně za ty léta opravdu zvykl. Cože si plánovala? To kdyby slyšel tvůj bratr už nikdy se do Francie nepodíváš. Ihned se na ní podívá, věděl, že její bratr by jí nejspíše hned zavřel v pokoji jako domácí vězení. S tím souhlasím ale tvůj bratr o tom nesmí vědět, ještě by mě zabil. Řekne zcela vážně, protože se mu líbila příležitost jít s ní někam na párty.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

       Zoo Empty Re: Zoo

Sat Apr 27, 2019 4:24 pm
Doufám, že bublinková fólie nebude potřeba. Věřila, že je Grace dobrou učitelkou a jistě by nedovolila, aby se jí cokoliv stalo. Moc ráda vás seznámím. Lepší komornou jsem si přát ani nemohla. Sama dobře ví, že Claire nezvládá spoustu věcí, které by trochu starší komorná jistě zvládla, ale i taky by ji za nic na světě nevyměnila, protože si s ní skvěle rozumí a bere ji jako svou nejlepší kamarádku. Samozřejmě, že by byl tatík rád, kdybych si vzala někoho, koho by mi vybral sám. Svou pozornost teď ale směřuje k Sebastianovi a moc dobře ví, že já bych si nikoho z donucení nevzala. Je opravdu ráda, že není korunní princezna, protože díky tomu se její budoucnosti nevěnuje tolik pozornosti, za což je vděčná. Pořád lepší, abych si k sobě někoho nastěhovala já, než abych se já nastěhovala k někomu. Ani si nedovede představit Sebastianovu reakci, kdyby mu pověděla, že ve Francii zůstává. Ve skutečnosti jí ani nenapadlo, že by tam zůstala, přestože se ji tam opravdu líbilo. Dobře, Sebastianovi o tom nepovíme. Neví, zda by byl více naštvaný na Anthonyho, protože s jejím nápadem souhlasil, nebo na ní, že ji vůbec něco takového napadlo. Nicméně se na to už teď moc těší a je si jistá, že si to spolu užijí. Pokračují v procházce po zoo, kde je cesta zavede k malému rybníčku, ke kterému se posadí do trávy. Nevadí ti se na chvilku posadit? Ujistí se a doufá, že mu ani teď nedělá problém sedět na trávě.
Anthony Longford
Anthony Longford
Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 26. 04. 19

       Zoo Empty Re: Zoo

Sat Apr 27, 2019 4:39 pm
Nikdy nevíš, bylo by to jenom pro jistotu aby sis třeba sama neublížila. Pokrčí lehce ramena a následně jenom příkývne, když poví, že je ráda seznámí. Možná by od její služebné mohl zjistit něco více, když je s ní poměrně často a ví o ní toho mnohé, tohle rozhodně hodlá udělat. Počkej až se Sebastian najde manželku pozornost se na tebe vrhne rychle. Konstatuje co by se tak mohlo stát i když tušil, že Anabelle by si nenechala jenom tak vybrat svého manžela na celý život aniž by k němu něco cítila. A nebo ti manžela najde sám Sebastian. Nad tou myšlenkou se zasměje protože to by znamenalo, že skončí snad nadosmrti sama. Nevadí. Posadí se hned vedle ní do trávy a rozhlédne se kolem sebe a najde kámen, který hodí do malého rybníčku. V krajním případě si můžeš vzít mě, měla by si krásný život. Prochodí aniž by se na ní vůbec podíval.
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

       Zoo Empty Re: Zoo

Sat Apr 27, 2019 4:44 pm
Přítomnost lidí, kteří se ani nesnaží působit nenápadně jí není sice nejpříjemnější, ale dokud je příliš neotravují, zda se jí to v pořádku. Není zde žádné místo, které by chtěla speciálně navštívit a proto souhlasí s návrhem prince, aby to zde obešli celé. Zavěsí si ruku do Sebastianova rámě, které jim nabídne a spokojeně vyrazí po cestičce. Nemá nic proti tomu, že se od nich Anabelle s Anthonym odpojí. Jaké zvíře je vaše oblíbené Zeptá se jich, aby začala  nějakým způsobem jejich konverzaci. Mě naprosto fascinují lvi a celkově kočkovité šelmy. Zamyslí se, protože vždy obdivovala jejich ladnost a snad úplně všechno, co je na nich k vidění.



Naposledy upravil Emilia Montgomery dne Sat Apr 27, 2019 7:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

       Zoo Empty Re: Zoo

Sat Apr 27, 2019 5:10 pm
Ani si nedovede představit, že by se její bratr oženil. Ví, že to jednou nastane a ta chvíle se blíží. Už nyní se ji nelíbí, že Sebastiana nemá jen pro sebe, ale až si najde manželku, boji se, že se odcizí ještě více. Tak to, aby s tím výběrem manželky příliš nespěchal. Očekávání ostatních, že by si našla manžela je jedna z posledních věcí, které by ji scházeli. Sebastian bude rád, když zvládne vybrat druhou polovičku sám sobě. zasměje se a je jí jasné, že kdyby byl výběr jejího manžela na Sebastianovi, určitě by zůstala nadosmrti sama. Víš, že já mám na svatbu ještě času dost. Nikdy by ji nenapadlo, že by o ní Anthony vůbec stál a proto jí jeho nápad prakvapi, přestože se své představení nesnaží dávat příliš najevo. Myslíš, že je ta voda hodně studená? Zadívá se na hladinu,po které plují kachny a překrásné labutě.
Sponsored content

       Zoo Empty Re: Zoo

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru