Modern Selection rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 24. 02. 19
https://modernselectionrpg.forumczech.com

      Pláž Empty Pláž

Mon Mar 11, 2019 7:43 pm
      Pláž E3e92d3b65de1d63fe4eeb326a828159
Marabella Vina Hampton
Marabella Vina Hampton
Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 11. 03. 19
Age : 25
Location : Sota

      Pláž Empty Re: Pláž

Tue Mar 12, 2019 8:57 pm
Jelikož byla několik dní v Angeles rozhodla si to užít se vším všudy. Už se jí klientovi podařilo najít správnu volbu a nyní čeká jenom jak si sednou, dnes měli první rande a proto se rohodla si udělat sama nějaký výlet a odjela a pláž. Byla ze Soty, z vnitrozemí a to znamenalo, že na plži nikdy nebyla. Na sobě měla jednoduchý overal, kteýr ji dosahoval do půlku stehen. Na osbě měla tmavé brýle a přes ně sledovala hladinu oceánu na obzoru. V ruce si nesla tašu a boty. Jakmile došla na jedno místo, co se jí zalíbilo roztáhla si deu a posadila se na písek.Něco si začala psát d svých poznámek, ale nakonec to vypadalo, že je trochu blázen, jelikož jednu tužku měla v drdolu druhou za uchem.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

      Pláž Empty Re: Pláž

Tue Mar 12, 2019 9:09 pm
Povinnosti měl dnes za sebou, posezení s rodinou a probírání selekce, posezení s princeznou, která přijela právě na celé období selekce a vyřizování pár papíru, to vše a mnohé další už dnes nemusel řešit. Jelikož ještě selekce nezačala tak do té doby než začne se rozhodl využít své dny jak jenom bude moc a trávit čas ve městě. Dnes to jednoznačně vyhrála pláž proč by také ne při takovém slunném počasí. Oblečený v červeno-bílé kostkované košili a rovnou také v šortkových modrých plavkách. Nesměli chybět ani jeho černé sluneční brýle. Na pláži už nějakou tu chvíli byl než jsi všiml právě Marabelly, kterou taktéž už potkal v klubu. Neváhal a ihned k ní došel. Doufám, že nebude vadit když se tu u vás posadím, slečno. S těmito slovy se k ní při hovoří zezadu a tužku, kterou měla v drdolu si vzal. Nečekal ani na svolení a rovnou se k ní posadil a tužkou si začal klepat do imaginárního bloku.
Marabella Vina Hampton
Marabella Vina Hampton
Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 11. 03. 19
Age : 25
Location : Sota

      Pláž Empty Re: Pláž

Tue Mar 12, 2019 9:18 pm
Dělala si pár poznámek o klientovi, musela mu s jeho novou láskou vymyslet další akce, selekce se blížila a snad jí dovolí pracovat i z paláce, nedokáže si představit, že by tohle nechala odložené. Už ba dva lehce pzoznala a věděla, že si budou dobře rozumět. Ostatně ona jim uukáže jenom pár akcí, které by je mohli zajímat ale zbytek je už na nich.
V tu chvíli na ni někdo promluví a ona se vyleká, až poskočí. Otočí se a střetne se pohledem s princem. Hned si úlevně dá ruku na srdce, které nyní bilo jako splašené adrenalinem. Vůbec ne, pane. Posuěmje se, chce odložit blok, ale to jí vezme její tužku z drodolu. Tím ale drdol úplně povolí, protže držel díky tužce. Zamračí se na prince a trochu si vlasy upraví. Tužku z ucha schová a i s blokem je dá do své tašky. Neříkejte že mě snad pronásledujete nebo snad už po jednom večeru bez mě nemůžete žít. Zasměje se, ale ta věta jí přijde vcelku absurdní. Sotva se znali.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

      Pláž Empty Re: Pláž

Tue Mar 12, 2019 9:27 pm
Tentokrát tu dnes byl sám takže se nemohlo stát, že si bude muset hlídat zda na něj nepokřikuje jeho společnost či podobné. Neobrání se úšklebku když se ho lekne, přišla mu tím tak křehká když se vyleká jenom po pár slovech i když toho přesně chtěl docílit. Tužkou si ťuká do kolene a přitom sleduje jak si upravuje vlasy, rozhodně už v tuto chvíli věděl, že se mu více líbí s rozpuštěnými vlasy než vlasy vyčesané nahoru. Ten večer jste mě natolik okouzlila když jste mi řekla, že musíte jít, že jsem nedokázal myslet na nic jiného než na vás. Celý den jsem prohledával celou Illeu abych vás našel a mohl s vámi strávit ještě pár minut ale co se nestalo, když jsem to už však vzdával, spatřil jsem vás zde. Celou dobu spíše mluví dopředu než k dívce ale jakmile domluví svůj pohled na ní stočí a ruku ve které měl propisku jí podá. A nebo pronásledujete vy mě. Pokrčí lehce rameny.
Marabella Vina Hampton
Marabella Vina Hampton
Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 11. 03. 19
Age : 25
Location : Sota

      Pláž Empty Re: Pláž

Tue Mar 12, 2019 9:35 pm
Je ráda, že je pláž nes vcelku prázdná a to i přes to, že je krásné počasí. Nečeká ale že by za ni někdo přišel, a poto se lekne Sebastiana, kdž na ni promluví. Sleduje ja si klepe do kolene a zavrtí nad tím hlavou. Jako malé dítě. Nebo bubeník. Jestli mi ji zlomíte.. tak mi pořiďte novou. Podívá se na něj, protože ví, že takto se dá tužka lehce zlomit. No nakonec na ni promluví a ona zpočátu jeho slova bere vážně, a potěší ji to, no ale nakonec když skončí svůj mnolog jí dojde, že si z ní patrně střílí a tak se zadívá na obzor. Když ji ale obviní, že ona sleduje jeho, neuvěřeně se na něj podívá. No pardon, princátko, nejenom že jste to už podruhé vy, kdo mě oslvil jako první, ale možná máte pravdu. Byl to dokoalý plán, odeslat svého klienta na rande a poté navštívit věštkyni bych věděla kde a v kolik budete, abych tu mohla být ještě před vámi. Pokrčí rameny a zavrtí hlavou. Převezme si od něj tužku a tu poté schová do tašky. Máte ale krásné moře, jsem ze Soty a tam nemámevýhled na oceán, tak jsem ráda že tu jsem.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

      Pláž Empty Re: Pláž

Tue Mar 12, 2019 9:51 pm
Sebastian se choval také poměrně jinak než když je v paláci více uvolněněji než jako princ, který vše raději promýšlí a podobné. Pro vás klidně i tisíc. Řekne skoro automaticky aniž by se na ní podíval, nepatrný ale naprosto okatý flirt. Vidíte navštívit věštkyni mě nenapadlo, já raději nechám vysledovat telefon víte. Samozřejmě, že to myslel jako pouhý vtip, není takový, který by potřeboval vědět o každém kroku kohokoliv tedy až na své sestry to je ale naprostá výjimka. Upřímně to tu mám opravdu velmi rád, hlavně v tuto dobu kdy ještě lidé moc nechodí na pláž protože si myslí, že je ještě stále na koupání zima jak je střídavé počasí. Prozradí. Neměl rád jenom plavaní v oceánu ale také focení všeho okolo. Jaké to je v Sotě?Co se vám tam nejvíce líbí? Zeptá se i když už tam párkrát byl a i dokonce měl pár oblíbených míst.
Marabella Vina Hampton
Marabella Vina Hampton
Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 11. 03. 19
Age : 25
Location : Sota

      Pláž Empty Re: Pláž

Tue Mar 12, 2019 10:09 pm
Celkem ji potěší, že by ji dal tisíc tužek. A jste si jistý, že by mi to stačilo? Zeptá se pochybovačně s pozvednutým obočím. Třeba na mě budou čeka v paláci. Jehce pokýve hlavou nad jeho komentářem, ale pak ji dojde, co řekl a vykulí oči. Ale pak se musí ušklíbnout. Moc vtipné, kdyby jste dal sledvat můj telefon, tak jste právě teď na hotelu kde pobývám. Ano je tak zapmnětlivá,že si ho zapomněla na pokoji. Natáhne nohy, že má prsty v písku, poté se rozvášní o moři. To chápu. Přišel jste plavat? Zeptá se jej, když si všimne že má na sobě plavky, ona si je taky vzala, ale ani ne proto aby plavala, spíše jenom aby zapadla. V Sotě? Asi se mi nejvíc líbí místo odkud pocházím, máme tam krásné zahrady a parky a taky jsou tam všichni sousedi velmi přátelští, ale moc tam nepobývám, díky své práci hodně cestuji po Illéi, ale pravda v Angeles jsem poprvé. Přizná a poté se otočí na prince. A vidíte, dnes tu nemáte svůj fanklub. Pznamená, když se rozhlédne po prázdné pláži.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

      Pláž Empty Re: Pláž

Tue Mar 12, 2019 10:19 pm
Myslel svá slova ohledně tužek naprosto vážně, pokud bude chtít neměl problém to zařídit. To nevím ale pokud nestačilo, určitě si můžete nárokovat i další tisíc. I to by byl ochotný zařídit, proč by také ne, přeci jenom je to dívka z jeho selekce a také je půvabná. Tak to bych na vás mohl čekat před vaším pokojem. Zadívá se na ní a lehce pozvedne koutky. Při jejich už dvou náhodných setkání by se ani nedivil kdyby bylo to další právě tam a opět zcela náhodně. Být obyčejný kluk už by jsi říkal o telefonní číslo aby jejich schůzky byli už domluvené. Plavat, porozhlédnout se, možná něco vyfotit a samozřejmě jsem přišel za vámi. Stále si trvá na svém, že jí jednoduše opravdu hledal tak dlouho až jí našel na pláži. Můžete se tak díky své práci podívat i do ostatních provincii což je rozhodně pouze dobré. On sám byl v každé provincii a každou jsi prošel jak jenom měl čas. Věděl, že jsou na tom některé hůře a některé opravdu skvěle, také až bude králem chtěl aby se na tom všechny měli poměrně dobře. To vy jste dnes můj fanklub. Jejich hlavní zástupkyně. Nebudou vám ostatní závidět až se to dozví? Nadzvedne tázavě obočí. To bude zajisté spoustu otázek na mou osobu, myslíte, že jim je zvládnete dát odpovědi? Zasměje se nad tím a podívá se do dálky.
Marabella Vina Hampton
Marabella Vina Hampton
Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 11. 03. 19
Age : 25
Location : Sota

      Pláž Empty Re: Pláž

Tue Mar 12, 2019 10:35 pm
Velmi ji potěší, když ji slíbí dva tisíce tužek. Usměje se na něj jak blbá. Dobře tak až do konce selekce budete moje osobní zásobárna tužek a pokud se mi svědčíte, navrhnu Vám spolupráci i po selekci, ať už dopadne jakoli. Nechce přemýšlet, že kdyby vyhrála nosil by ji všude tužky, protože by je všechny dolámala. Před pokoojem? Ani bych se nedivila kdybych vás našla uvnitř. Popípchne jej, to by ale asi měla už šok. Užívá si písek mezi prsty. Rád fotíte? Zeptá se jej zvědavě, nebo ostatně taky může myslet ftky na instagram. Ano, jsem ráda, že jsem poznala i jiné části naší země A také jiné kultury, přece jenom Bonita se od Sty hodně liší a i tady v Angeles nebo ve Wawerly. Všude je to jiné, jen mě mrzí kolik lidí znečišťuje ulice. Asi si založím nějakou ekologickou charitu. Napadne ji, možná ty slova spíše říkala sobě než princi. Být drzá tak se ho zeptám, co ho vede k závěru, že jsme jeho fanynka. Ale nahlas to epoví. No jsem si jistý, ž byste to nějak zvládl, stačí se usmát a každá vám hned padne do kolen I ty? Napadne ji ale hned nad tou mylšenkou zavrtí hlavou. Ale tak jim dám aspoň záminku o pořádý drb. S tím se zvedne a sundá si overal, čímž odhalí své tělo a modré plavky. Poté zamíří do vody, anižby se otočila co udělá Sebastian.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

      Pláž Empty Re: Pláž

Tue Mar 12, 2019 10:49 pm
Klidně vás budu zásobovat do konce života nehledě na to jak dopadne selekce. To nejmenší co mohl udělat, někdy by se pro lidi opravdu rozdal jenom aby jim udělal radost, navíc když viděl její úsměv. Čím dál více se na selekci začínal více těšit a jestli většina bude jako Marabella tak to rozhodně vyhrál. To by pro vás bylo jenom příjemné překvapení. Tentokrát už naprosto flirtoval a věděl, že si to může vyložit více směry a tak to také nechal aby si to domyslela jak jenom chtěla. Ano, ve volném čase a nejraději upřímné úsměvy ostatních nebo celkově reakce lidí. Upřesní i když rád fotil naprosto všechno ale tohle patřilo mezi jeho oblíbené fotky, které si rád i zpětně prohlíží. Rozhodně si to přidám na svůj seznam co udělat až se stanu králem. Poznamená. Věděl, že jeho otce toto zajímat nebude jeho zajímali naprosto jiné věci nez znečišťování ulicí. Jakmile zmínila, že se stačí jenom usmát měl chuť to hned udělat ale jelikož seděla neviděl by ten efekt. Sleduje jí jak si to míří v plavkách k vodě, to jsi nemohl nechat ujít. Sundal si košili přes hlavu a rozeběhl se za ní. Popadl jí za pas, byla oproti němu maličká a hlavně hodně lehká a tak se s ní rozeběhl do vody a následně jí tedy pustil. Pokud neumíte plavat, klidně se mě chyťte. Natáhne k ní ruku.
Marabella Vina Hampton
Marabella Vina Hampton
Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 11. 03. 19
Age : 25
Location : Sota

      Pláž Empty Re: Pláž

Tue Mar 12, 2019 11:00 pm
Zasměje se nad tím, Tak já se Vám vždycky připomenu. Nakonec jí ta debata přijde absurdní, ale rozhodně ji to potěšilo, když ji chce udělat radost, ale jí udělají radost obyčejné věci jako tužky. statně kdyby Vám docházely tužky, i pastelky jsou dobré. Ale tím asi tuhle debatu už ukončí, připadá ji už mc aby po něm chtěla i pastelk,y prince přece není papírnictví. Vážně? Pozvedne svůdně obočí. Bylo by tam spoustu růži, dobré víno nebo co byste tedy dělal v mém pokoji? Co se týká Marabelly je to hotová romantička, ostatně s tímhle zaměstnáním kdo by nebyl. Ale mě jste nefotil, že ne? Zeptá se jej vyděšeně. Vždykcy vypadám na fotkách blbě. Povzdechne se, je hodně sebekritický, i kyž o sobě ví, že není nijak škaredá. To byste měl, někteří lidi vůbec nemyslí na naši planetu, třeba v Hondurague je to katastrfa, dost na tom, že jsou tam továrny a smog, ale... mlouvám se, jestli Vás tímhle nudím, ale já jsem hodně na tohle vysazená. Přizná a povzdechne si. nevěděla jestli to myslel vážně s tím, že se na to pustí jak bude králem ale nechtěla na to myslet. Nakonec se rozhodne trochu zaplavat, ale než vejde do vody, cítí jeho pevně a svalnaté ruce kolem svého pasu a trochu vyjekne, protože nečekala, že by ji táhl do vod, ale rozhodně se nebrání, nakonec se začne i smát. Když stojí zase na nohách, začne na něj cákat vodu. To se nedělá.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

      Pláž Empty Re: Pláž

Tue Mar 12, 2019 11:17 pm
Jakmile zmíní i pastelky tak přikývne. Nejenom tedy tužky ale i pastelky to jsi rozhodně bude pamatovat ale ani toto by mu nevadilo. Více se k tomu ale nevyjadřuje. Nebo také napuštěná bublinková vana, všude po pokoji květy vína, dobré víno, jahody a příjemná hudba. To by se vám líbilo? Nadzvedne obočí. Uměl být romatický když chtěl ale většinu času to nedělal pokud už něco opravdu nemyslel vážně což bude muset u selekce nejspíše trochu změnit. Možná fotil, možná nefotil. Pokrčí nad tím ramenami. Tak to musím nesouhlasit. Viděl jsem pár fotek a vypadáte stejně úchvatně jako na živo. Prohodí jen tak kompliment, který myslí ale naprosto vážně jinak by to ani neříkal. Nenudíte. Jsem si vědom problému, které mají provincie ale v tuto chvíli na mě nezáleží pokud nebude chtít sám král s tím něco dělat, tak toho moc neovlivním. Zajímal se o vše mnohem více jak jeho otec. Také se pokoušel dělat změny ale přeci jenom hlavní slovo stále nemá i když vliv na některé ano.
Cákání vody jí ihned oplatí. Takto cákat vodu na koruního prince. To svět ještě neviděl. Zasměje se nad svou vlastní poznámkou a opět na ní cáknne vodu.
Marabella Vina Hampton
Marabella Vina Hampton
Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 11. 03. 19
Age : 25
Location : Sota

      Pláž Empty Re: Pláž

Wed Mar 13, 2019 12:24 pm
Kdž se baví o tom, jak jí bude zasobovat tužkami, tak se začíná i na selekci těšit. Moc by ji potěšilo, kdyby na ni někdy vytáhl dopravdy tužu, by se hned křenila jako blbec. By totiž znamenlo, že si na ni vzpomněl. Samozřejmě. Mám ráda jahody, květiny  víno je taky dobré. Ale nevím s tou vanou, Tam bych strávila dvě hodiny a Vás by určitě omrzelo čekání. Ne že by byla stydlivá aby s ním vlezla do vany, ale má své zásady a princ nebo ne, do vany by s ním nevlezla, jen protože by si řekl. Jaké fotky? Podívá se na něj s vyvalenýma očima. Rozhdně neví jaké fotky myslel, ale trochu ji to děsil. Myslíte fotku na přihlášce? Na moou omluvu, t ráno jsem jedla brokolici tak pokud vypadám jako jedna, viním výrok Jste to, co jíte. Pokrčí rameny, na svou přihláškovoou fotku nikdy neviděla. Nakonec se začnou bavit o problému znečištění. To není pravda, skoro bych řekla že máte větší vliv než Váš otec. Alespoň na veřejnost. Podívá se na něj a myslí to vážně, je mladý, sey a má davy fanoušků, kdyby takto využil své jméno určitě by to někoho ovlivnilo. Nakonec ji vtáhne do vody a ona po něm začne stříkat vodu. Kdo by řekl, že stačí trocha vody na korunního prince? Zasměje se a pokračuje v cákání, zatímco se snaží vyhnout slané vodě, ale nakonec ji trchu přistane do pusy, tak začne kašlat a odvrátí se, aby neviděl její ratardvaný výraz, jak se snaží dostat pryč slanou příchuť vody.
Sponsored content

      Pláž Empty Re: Pláž

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru