Modern Selection rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Taneční sál

+8
Hazel Baelish
Sebastian Matt Schreave
Eve Wilson
Sophia-Grace Jensen
Emilia Montgomery
Kristin Antoinette Topaz
Anabelle Schreave
Admin
12 posters
Goto down
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Fri Apr 12, 2019 8:32 pm
Nad její poznámkou se pousměje. Ano i normální ples je ples, ale i tak je mezi nimi obrovský rozdíl. Poznamená, protože plesy na treých doposud byla s něčím takovým nemůže snad ani srovnávat. Hodně jsi toho vypila? Vzpomene si, jak začali pít už od té doby, co do baru přišli a ani se nediví, že tomu tak bylo. Jste s Hazel asi dobré kamarádky že? Položí ji nejspíše zbytečnou otázku, protože si stačila všimnout, že se spolu poměrně dost baví.Je vidět, že sis to opravdu užila. Zasměje se nad jejím oknem. Ani si nepamatuje, jak je to dlouho, kdy naposledy ona měla okno. Ale všimla jsem si, že naše princezna toho vypila snad ještě víc než ty. Zasměje se při té vzpomínce, když viděla, kolik do sebe kopla panáků. Doted nechápe, jak mohla působit tak v pořádku po tom všem, co za večer vypila. Přesně tak, jsme tady takže mi pověz, jak jsi na tom s tancováním? Zeptá se jí zvědavě, když vidí, jak se taneční parket začíná zaplnovat.
Kristin Antoinette Topaz
Kristin Antoinette Topaz
Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 11. 03. 19
Age : 23
Location : Dominica

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Fri Apr 12, 2019 8:45 pm
Dobře, dobře sama to nemohla soudit a jen se smíchem zvedla ruce v obraném gestu, přičemž málem vylila skleničku se šampaňským, které doposud nedopila a pro jistotu jej odložila na prázdný tác procházejícímu číšníkovi. Dobře, tak dneska jsem prý nešika Na její další otázku lehce přikývla Áno, seznámili jsme se už jako malé, ale pak jsem se odstěhovala, takže jsme se teď viděli po dlouhé době odpověděla jej po pravdě a usmála se. Vidíš to, tak na tom alespoň nejsem nejhůř zasměje se nad její poznámkou o princezně. Chvíli pak nastane ticho, protože se Kristin zase zamyslí. Tentokrát nad svým jménem. Proč vůbec používám Kristin, když jsem před tím používala Toni? pak se ale vrátí do reality S tancováním? Řekla bych, že tak špatně zase ne usmála se. Přeci jen jejím domovem byla kasta umění a tanec do toho jednoznačně patřil.
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Fri Apr 12, 2019 9:06 pm
Všimne si, jak Kristin ucvrkne šampaňské. Stane se. Je ráda, že nemusí být jednou ze služebných, které sál budou po plese uklízet. Jistě to bude práce na pár hodin, ale slyšela, že zaměstnanci v paláci mají mezi sebou dobré vztahy, což jim musí v práci opravdu velmi napomáhat. Tak to máte opravdu štěstí. Je hezké, jak vás osud svedl zpět dohromady. Poznamená. Je štěstí, když je dívka vylosována a šance, že by byly vylosované dávné kamarádky je opravdu malá. Věříš na osud? Napadne ji zajímavá otázka, na kterou by ji zajímala její odpověd. Je vidět, že princezna je odolná. Zasměje se a svoupoznámku nemyslí nikoliv špatně, spíše ji obdivuje, protože ona by po takové dávce alkoholu byla na mol. Jaký je tvůj oblíbený tanec? Vyzvídá, když se začnou bavit o tanci.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Fri Apr 12, 2019 9:15 pm
Děkuji. Usměje se upřímně na Chloe. Bohužel tento ples nepořádám já, takže ode mě se žádného překvápka nedočkáte. Omluvně se na dívky podívá a začne se věnovat Chloe, mezitím co je Sophia opustí. Ani nevím, kdo tento ples pořádá, ale pochybuji, že by měl Sebastian nějaké eso v rukávu. Poznamená a je připravená si na příští akci něco připravit. Já se mám báječně. Jak se máě ty? Líbí se ti tady? Zeptá se na oplátku Chloe a ani nepochybuje, že by se jí zde nelíbilo. Do kina si s tebou zajdu moc ráda. Víš o někakém filmu, který bys chtěla vidět? Zeptá se zvědavě. Líbí se jí, že je Chloe komunikativní narozdíl od nějakých dívek a opravdu se jí snaží poznat lépe.
Chloe Lilian Mark
Chloe Lilian Mark
Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 31. 03. 19
Location : Bonita

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Fri Apr 12, 2019 9:45 pm
Ale ako ťa už aspoň trochu poznám niečo si pre nás pripravis inokedy. Ako party. Ďakujeme za ňu. *Pousmeje sa.* Mozno nás prekvapí. Žmurkne. Paci sa je slabé slovo! Je to tu absolútne nádherne. Balkóny milujem. A moja izba. Cítim sa ako v rozprávke. Nadšene jej rozpráva. A aké sú tvoje obľúbené miesta v palaci? Opýta sa. Si veľmi milá. To je perfektne! Nuž.. priznám sa, že som veľmi veľa filmov nevidela. Ale ak máš rada nejaký film rada si ho pozriem. Ešte som ani nezistila aký žáner sa mi páči najviac. Mykne plecom. Hanbi sa za to, ale s týmto naozaj nemohla nič urobiť. Ake sú tvoje obľúbené aktivity? O mne už vies, že kino mam veľmi rada. Pousmeje sa. Odpije si zo šampanského a všimne si, že sa neďaleko nachádzajú aj rôzne koláčiky a podobne. Nemas náhodou chuť na nejaký perfektný koláčik z tohto stola? Opýta sa jej, pričom hypnotizuje koláčiky na stole.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Fri Apr 12, 2019 10:32 pm
Potěší j, že se Chloe její party líbila a také jde na dívkách vidět, že proti ní zatím nic nemají, za což je upřímně ráda. Ano, rozhodně něco vymyslím. Jsem ráda, že se vám líbila. Poslední dobou nemám tolik volného času, takže ani plánování není nejjednodušší. Určitě by pro dívky ráda něco udělala, avšak má svůj volný čas ráda a od té doby, co se vrátila z francie ho nemá tolik, kolik by si ho představovala, což je pochopitelné, ale i tak potřebuje nějaký čas pro sebe.Těší mě, že se ti tu líbí. Já mám zde mnoho oblíbených míst a jedno z nich je například střechna. Už jsi tam byla? Poví ji o prvním místě které ji napadne. Má zde i spoustu oblíbených míst, o kterých příliš lidí neví, ale kdyby se někdo snažil, určitě by na ně přišel. Nicméně o nich ani nikomu neříká. Ne, že by je tajila, pouze si je nechává pro sebe.Potěší ji, když ji Chloe nazve milou a moc ráda se s ní na něco podívá. Já mám po svém bratrovi ráda horory. Poznamená, avšak je si vědoma, že tento žánr není pro všechny. Ale pokud chceš, můžeme se podívat na nějakou komedii nebo zkrátka nějakou klasiku. Je ochotná se podívat na vše, pokud to nebude nic ve stylu titaniku, který se jí zdá jako až moc velké klišé. Já dělám tak od všeho něco. Například ráda tancuju, nebo jezdím na koních. Poví ji pár svých zájmů, které by o ní nemusela vědět. Jasně. Jaká je tvá oblíbená příchuť? Zeptá se jí cestou ke stolu s občerstvením. Já přímo zbožňuji jablečný. Řekne s úsměvem, mezitím co si bere do ruky talířek s vidličkou a následně si vloží do úst první sousto. Jako vždy výborné. Usměje se.
Hazel Baelish
Hazel Baelish
Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 24. 03. 19
Location : Hondaragua

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Fri Apr 12, 2019 11:07 pm
Celkem dlouhou chvíli jen poslouchala a přemýšlela. Na princův přípitek si pripila a pak se zase zamyslela. Pak už nestihla být první, kdo půjde za princem. Trochu ji to mrzelo, ale Eve to přála, i když ji moc neznala. Pak dostala další námět k přemýšlení. Měla bych se taky s někým seznámit. Třeba i s někým jiným, než koho znám. Ale jak a kde začít..? V seznamování většinou neměla problém, ale tady trochu pokulhávala. Nevěděla čím to je, ale byla si jistá, že tohle není ona. Zhluboka se nadechla. Tak. A je čas být zase sama sebou.. Rozhlédla se po sálu až našla více, než jen známou tvář. Patřila její vůbec nejlepší kamarádce, co kdy měla. KRISTIN! Co bych udělala, kdybych nebyla tady, ale jinde? Šla bych za ní. Jistým krokem přešla sál až k místu, kde stála s nějakou jinou dívkou že selekce. Jak že se jmenuje..?! Že by to byla Elis? Ne! Ne.. už vím! Je to EMILIA! Vzpomene si nakonec a když má pocit, že jim neskončí do řeči, přejde k věci a zezadu obejme svou nejlepší kamarádku. Ahoj Krist! Zářivě se na ní usměje. Chybělas mi. I když je to sotva pár dní, co jsme se viděli.. Ušklíbne se vduchu. Stoupne si vedle Kristin a obrátí se směrem ke druhé dívce. Ahoj! Ty budeš Emilia, že? Je si tím jistá, ale i tak nechá prostor pro případnou reakci, něco jako zadní vrátka.


Naposledy upravil Hazel Baelish dne Sat Apr 13, 2019 12:47 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
Neva Linny Dissyn
Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 23. 03. 19
Age : 22
Location : Lakedon

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Sat Apr 13, 2019 11:38 am
Dievča v dlhých modrých šatách bežalo k sále. Nieee... Zase meškám... Nemyslela na nič iné ako na to, že pri prvom vyraďovaní padá zo zámku. Pred sálou sa narovnala a vošla dnu. Ehm... Dobrý deň. Ahojte. Prišla za Anabelle. Vaše Veličenstbo, prepáčte mi prosím, že meškám. Trochu sa začervenala. Prečo som sa na tú selekciu vôbec dala? Teraz by som sa najradšej prepadla pod zem. Pomyslela si a čakala na princezninu reakciu.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Sat Apr 13, 2019 12:40 pm
Povídá si s dívkami, když v tom k nim prijde další z účastnic. Ahoj to je v pořádku. Hlavně že jsi tady. Usměje se na dívku. Sama mívá občas problém se svou dochvilností a za většinu případů kdy přijde pozdě stojí její lenost. Neva, že? Prohlédne si dívku. Jejich jména měla sice nastudované, ale stále si jimi nebyla na sto procent jistá. Ostatně, kdo by si zvládl zapamatovat tolik jmen, aniž by se mu nepletly? Akorát jsi přišla o přípitek, ale neboj se , určitě ještě nějaký bude. Ujistí dívku. Je si jistá, že toto není poslední ples, na kterém se nachází.
avatar
Neva Linny Dissyn
Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 23. 03. 19
Age : 22
Location : Lakedon

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Sat Apr 13, 2019 12:49 pm
Usmeje sa na princeznú. Zmeškala si iba prípitok... Upokojovala sa. Keď sa jej Anabelle spýta na meno, prikývne. Áno... Som Neva. Ako si môže pamätať mená nás všetkých? Nešlo jej to do hlavy. Asi sa to učila naspamäť aj s fotkami. Zasmeje sa v hlave. A ďakujem vám za informáciu. Povedala slušne.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Sat Apr 13, 2019 1:09 pm
Potěší ji, že si zvládla zapamatovat dívky jméno a trefila se napoprvé. Je vidět, že její paměť na jména se začíná lepšit, za což je ráda a nejspíše tomu napomáhá to, že je může vidět naživo a lépe si tak zvládá přirovnat jméno k obličeji. Takže Nevo. Jak se ti tu líbí? Zeptá se jí, aby nějak začala jejich konverzaci. Mimochodem, moc ti to sluší. Prohlédne si ji a musí uznat, že komorné odvedly opět skvělou práci. Pokud tedy za její dnešní vzhled mohou komorné.
Chloe Lilian Mark
Chloe Lilian Mark
Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 31. 03. 19
Location : Bonita

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Sat Apr 13, 2019 1:18 pm
S tým si vôbec nerob starosti. Myslím, že všetky tomu rozumieme. Ak budeš potrebovať niekedy pomoc, stačí povedať. Povie jej a usmeje sa na ňu. Je si vedomá, že toho musia mat veľmi veľa, podobne ako aj princ. Je to úplne iné vyrastať takto. Aj keď to ma určite veľmi veľa výhod,skrýva to aj svoje nevýhody, ktoré nie všetci vidia a preto si len myslia, že si vysedávajú doma a nič nerobia. Spomenie svoje obľúbené miesto a princezná spomenie strechu. Ta strecha bude musieť byt teda poriadne nádherná, ak ju takto spomína aj princezná. Pomysli si. Keď sa jej princezná opyta, či tam už bola pokruti hlavou. Zatial nie ale dufam, že tam ešte pôjdem. Už som počula, že je tam nadherny výhľad na západ a východ slnka. Takze sa už teraz teším. Prezradí. Takéto výhľady sú jej ďalšou vášňou. Podvihne obočie. Horory[ Popravde som ešte žiaden nevidela. Rada by som to skúsila. Snáď nebudem vydesena už na začiatku. Zasmeje sa. Keď jej prezradí, že ich ma rad aj princ pousmeje sa. Kludne nechám vyber na teba. Na čokoľvek budeš mat chuť. Povie, keďže by aj tak nevedela nič vybrat, keďže sa v tom nevyzná. Wau, to je zaujímavé. Na koňovi som sedela asi raz Zahanbene sa zadíva niekam mimo. Mas svojho vlastného? Opýta sa. Ako sa vola? So záujmom sa na ňu pozrie. Keď si všimne koláčiky opýta sa jej, či nemá na nejaký chuť. Keď suhlasi podide k stolu s občerstvením. Zboznujem čučoriedkové koláčiky. Mala som ich len párkrát, ale je to výborne. Máš rada čučoriedky? Položí jej ešte otázku. Niekefy ti mozem upiecť nás domáci jablkový koláč. Naučila ma ho ešte moja babka. Ponúkne sa. Pečenie je jej vášeň a mohla by to byt aj sranda. Vyberie si cucoriedkovy koláčik a vloží si kúsoček do úst. Blažene sa usmeje. Mam pocit, že sa budem tadiaľto ochvilku gulat. Ale tomuto nejde odolať. Prizná sa keď už ma prázdne usta aby mohlaˇ hovoriť. Keď k ním podide Neva usmeje sa na ňu. Ahoj Pozdraví ju.
Sophia-Grace Jensen
Sophia-Grace Jensen
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 31. 03. 19

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Sat Apr 13, 2019 1:28 pm
Sophia svojimi zelenými očami nezaujato, no pokojne sledovala všetkých prítomných. Uvažovala, či má zmysel ostať v skupinke ľudí, ale rozhodla sa, že áno. Po plese si oddýchne pri meditačnom cvičení a odplaví z tela negatívne pocity. Keď začula princezninu otázku, povzdychla si. Dúfala som, že si to nevšimneš. Ale trafila si. Neviem, či to bude, ale je mi neskutočne nesympatická od posledného rozhovoru na tom večierku. Možno sa mi nepozdáva jej štýl, myšlienky alebo vyjadrovanie, no nepáči sa mi. Nechcem byť zlá. Vždy sa snažím byť milá, ale pri nej mi to nejde. Odpovedala Anabelle úprimným tónom hlasu a prestala dievča obdaruvávať nepríjemným pohľadom. Venovala sa jej, ale aj ostatným dievčatám, ktoré sa k nim pridali. Beriem za slovo. Na ďalšej akcii očakávam prekvapenie. Mrkla na ňu. Usmiala sa, keď sa prestala zaujímať o Eve. Áno, palác má zatiaľ na mňa dobrý vplyv. Vždy som si myslela, že bez zbraní to nezvládnem, no nie je to také zlé. A to, že som sa naučila obliekať ako princezná je ďalšie plus. Komorné mi dali dobré lekcie. Odvetila vďačne. Prehliadla si dievčatá, ktoré k nim postupne prichádzali. Ahoj, Chloe. Ďakujem za kompliment. Povedala jej milo. Keďže ju nepoznala, len si ju zo zvedavým úsmevom prezerala. Počúvala ich rozhovor. Nemala potrebu sa zapojiť, preto sa snažila o nich zapamätať, čo najviac. Usmiala sa na dievča, ktoré prišlo s drobným meškaním, no vyzeralo priateľsky. Takže Neva. Ďalšie meno. Pomyslela si. Znie tak zvláštne jednoducho. Doplnila a obzrela sa za princom. Prestaň ho toľko pozorovať. Veď sa zblázniš! Napomenula sa.
Kristin Antoinette Topaz
Kristin Antoinette Topaz
Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 11. 03. 19
Age : 23
Location : Dominica

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Sat Apr 13, 2019 2:13 pm
S úsměvem přikývla Štěstí.. Alespoň jednou nějaké mám, ale no ták, trochu optimismu ne? byla zvyklá být optimistou ve všech situacích. I když si někdy přišla úplně na dně, smála se. Snad nikdo, kromě bratra je ještě nikdy neviděl plakat. Spíše věřím na náhodu, ale osud taky úplně nezahazuju usmála se A ty? zajímala se. Na větu o princezně jen lehce přikývla a už toto téma dál neotevírala. Uhladila si sukni šatů, jakoby měla být pomačkaná, ale sama věděla, že tak není. Spíše to byla jen zástěrka, aby nemusela nechávat ruce volně spuštěné. Pořád potřebovala něco dělat Mám ráda spíše takové ty moderní tance, ale nejradši mám tance ze Španělska. Nedávno jsem tam byla a tos měla vidět, jak to tam rozjížděli zasmála se a zavzpomínala. Než se stačila dále ptát, překvapila jej její nejlepší kamarádka Hazel! se smíchem se otočila a obejmula ji Taky tě ráda vidím uškrne se a otočí se na Emily Em, toto je Hazel pak se otočí na Hazel Jak si říkala, toto je Emilia s úsměvem je představila a doufala, že si budou rozumět. Jaký je tvůj nejoblíbenější tanec? zeptala se na oplátku Emily a pak se otočila na Hazel Bavíme se o tancování mrkla na ni a čekala na odpověď od Emily
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Sat Apr 13, 2019 2:30 pm
Všimne si, že Sophia na Eve nekouká nejpřívětivějším pohledem a tak si nemůže odpustit otázku, ohledně jejich vztahu. Rozumím, máte rozdílné názory. Je jasné, že si každý s každým nesedne. I ona má s Eve rozdílné názory, ale nechce ji odsoudit již na začátku selekce, právě proto se s ní stále snaží najít společnou řeč a dát ji ještě šanci. Už nyní jí je jasné, že do další akce bude muset pro dívky vymyslet nějaké překvapení. Možná by bylo překvapení, kdybych nic nevymyslela. Dále se k nim přidají další dívky, které mezi ně přijme s otevřenou náručí, protože se budou moc lépe poznat.
Potěší ji, že jí Chloe nabídne svou pomoc. Děkuji. Mám kolem sebe k dispozici spoustu šikovných lidí, nicméně pokud bych něco potřebovala, ozvu se. Usměje se na ní. Východy a západy slunce jsou zde opravdu nádherné. Přikývne, přestože se u ní moc často nestává, aby si stihla užív východ slunka. Vetšinou totiž stává bud trochu později, nebo na něj jednoduše zapomene. Takže by ti horor nevadil? Vybrala bych něco ne příliš desivého. Zamrká na ni a je si jistá, že by si to spolu moc užili. Opravdu jsi na koni ještě neseděla? Myslím, že je nejvyšší čas abys to napravila. Moc ráda ji stáje ukáže a doufá, že by si je mohla zamilovat. Sama tam totiž tráví opravdu dost času. Samozřejmě že mám vlastního. Přikývne, jako by to bylo samozřejmé. Koní mají ve stáji spoustu a tak je předem jasné, že jeden z nich patří jí. Jmenuje se Franklin. Má ho už dobrých pár let a za tu dobu si spolu stihli vytvořit určité pouto, takže na jiném téměř nejezdí. Přesunou se ke stolku s oberstvením. Jaký je tvůj oblíbený druh koláče Grace? Zapojí dívku do rozhovoru. Dobrá volba. Zdejší kuchaři ti vytvoří po čemkoliv jen toužíš. Usměje se na Chloe. Pouze by neměla kuchařům krást dobroty stejně, jako to dělá ona. Vzlhedem k tomu, že si ji většina kucharů pamatuje už jako malou holku, kdy jim chodila krást bonbóny, zvykli si na to. Pokud by však do kuchyně přišla nějaká z účastnic a potají by jim něco kradla, nejspíše by ji moc v lásce neměli. Zbožňuju boruvky. Ostatně jako téměř všechno ovoce. Přikývne. Opravdu bys mi ho upekla? To by bylo úžasné. Jablečné koláče jsou její oblíbené a zvykla si, že téměř každý koláč je něčím vyjímečný. Ve zdejší kuchyni už sice svůj recept tak vytrénovaly, že většina jablečných koláčů chutná stejně, ale nabídka Chloe je pro ni úžasná. Jsem ráda že ti chutná. Usměje se na ni a také si vloží kousek koláče do pusy.
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Sat Apr 13, 2019 2:51 pm
Názory Tony se jí líbí.Máš pravdu. Náhoda je asi pravděpodobnější. Přikývne. Někdy je však tolik náhod najednou, že se zrkátka nedá říci, že by to bylo pouze o náhodách, ale o něčem větším. Tance ze španělska, jako je třeba flamengo? Napadne ji automaticky. Samotnou jí velmi lákala španělská kultura a dokonce se i pár vět španělsky zvládla naučit, ale ve španělsku byla pouze jen jednou a na pár dní, takže nemůže říci, že by byla nějak velkým znalcem. Přijde k nim Hazel. Jako na zavolanou. Už nyní může vidět, že jsou si dívky velmi blízké, z čehož má radost. Ano, ty budeš Hazel. Ráda tě poznávám, Tony už o tobě mluvila. Je ráda, že se s ní může seznámit a zrovna na takovéto události. Já mám ráda snad všechny druhy tance. Ať už to jsou klasické tance, nebo třeba street dance. Rozptyl druhů tanců, které si vyzkoušela je opravdu veliký, takže nedokáže snad ani říci, který je její oblíbený. Co ty Hazel? Jaký druh tance je tvůj oblíbený? Zeptá se dívky se zájmem.
Hazel Baelish
Hazel Baelish
Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 24. 03. 19
Location : Hondaragua

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Sat Apr 13, 2019 6:02 pm
Usmívala se a byla ráda, že se může seznámit s někým dalším. Zatím tu moc lidí neznala a hodilo se jí někoho poznat. Ale to samozřejmě nebyl důvod, proč šla za Krist. Taky tě ráda poznávám. Usměje se na Emilii a na zmínku, že už o ní mluvily se rozhodne dělat překvapenou. Vážně?! Mírně povytáhne obočí, ale odpověď moc nečeká. Měla to být řečnická otázka. Normálně, kdyby byly s Krist samy, zahrála by spíš egoistu, ale teďka nevěděla, co si může dovolit a co ne, proto radši neriskovala. Á o tanci.. Nadšeně poslouchá Emili. Standarty? Jak který. Ale street je fajn. Zamyslí se a potom odpoví. Miluju tanec. Vlastně je mi i celkem jedno, co zrovna tančím. Pokrčí rameny a pak pokračuje. Dávám ale přednost rychlejším tancům. Hlavně na diskotékách a tak. Uculí se a pak rychle dodá. Ale plesy mám samozřejmě ráda taky. Nechtěla, aby si myslely, že ne..
Kristin Antoinette Topaz
Kristin Antoinette Topaz
Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 11. 03. 19
Age : 23
Location : Dominica

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Sat Apr 13, 2019 7:02 pm
Brunetka lehce přikývla Třeba Španělsko bylo prostě a jednodušše její nejoblíbenější destinací, hned po Francii, ale tam tak dobře netančili, proto se řadili španělské tance mezi její nejoblíbenější. Z myšlenek ji vyrušil příchod Hazel, se kterou se přivítala a seznámila ji s Emily a pak pokračovali v rozhovoru Street dance taky není k zahození. Je to zase něco úplně jiného usmála se a začala s prsty hrát s látkou šatů. Nesnesla, když musela jen tak stát a nemohla nic dělat. Nad Hazeliným údivem, že o ní už mluvili se jen pousmála Na discotérkách může každý dělat co chce a nemusí řešit, co tancuje, hlavně, že tancuje podotkla s úsměvem A co se plesů týče, je to zase takové volnější, jak se zná zamyslila se. Ne, že by jí to tu nebavilo, ale nebylo tu co dělat a ona byla takový ten typ člověka, co nemůže chvíli posedět Nechcete se jít podívat na to občerstvení, co tady mají? navrhla. Sama dostala totiž chuť na něco sladkého.
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Sat Apr 13, 2019 7:19 pm
Všimne si, že Tony neustále něco musí dělat a zprvu neví, zda je to její povahou, nebo nervozitou, protože takto se nervozita v některých případech projevuje. Nakonec to přisoudí její povaze, protože neví o žádném důvodu, proč by měla být nervózní. Hlavně po pár panácích, či skleničkách je všem úplně jedno, co kdo tancuje. Dodá a uvědomí si, jak už dlouho na žádné diskotéce nebyla. Co říkáte tomu, kdybychom někdy na nějakou diskotéku zašli? Navrhne. Tedy, pokud se nějakým způsobem dostaneme z paláce. Uvědomí si, že palác nyní nemůžou opustit, kdy si jen usmyslí, ale doufá, že se s dívkami ani po selekci nepřestanou bavit. Neví sice, která z nich tu zůstane nejdéle, nebo zda se jedna z nich stane královnou, ale i tak doufá, že by mohli zůstat v kontaktu. Stůl s občerstvením vypadá dobře. Podívá se na nádherně nazdobený stůl plný jídla a pomalu se vydá jejím směrem. Moc rychle kvůli šatům a především podpatkům jít sice nemůže, ale ani jí to příliš nevadí, protože kdyby bylo její tempo rychlejší, nejspíše by s jejím štěstím už dávno do někoho vrazila. To jídlo vypadá úžasně. Prohlédne si vše, co stůl obsahuje a neví, co si vybrat. Po pár vteřinách rozmýšlení sáhne po čokoládovém muffinu, do kterého se okažitě zakousne. Lepší jsem snad nikdy nejedla. Řekne po ochutnání.
Sophia-Grace Jensen
Sophia-Grace Jensen
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 31. 03. 19

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Sat Apr 13, 2019 9:18 pm
Dievčina s ohnivými vlasmi letmo prikývla na jej slová. V jej zelených očiach sa zalesklo pod pocitom, ktoré súťažiaca ešte nepoznala. Ak by nebola na plese, založila by si ruky na hrudi a dala jasne najavo svoj názor, no teraz to bolo ako nevhodné tak aj neslušné. Proste sme si nesadli a ani si nemyslím, že spolu budeme vychádzať. Sme dve dievčatá z iných rodín s odlišnými záľubami a myšlienkovými pochodmi. Neviem, ako je na tom ona, no ja som moc tvrdohlavá, aby som prikývla na jej myšlienky. Uzavrela jednu zo svojich kapitol, ktoré sa jej otvorili od začiatku selekcie. Sústredila sa na ich spoločný rozhovor. Hoci to nebola otázka ani odpoveď mierená na ňu, nemohla si odpustiť komentár k jej slovám. Pravda, východ slnka je priam magický. Jedným z mojich zvykov je pozorovať východ slnka. Vždy si privstanem, aby som sa naň mohla dívať. Potom sa na nich usmiala. K ďalším slovám nič nepovedala. Vedela jazdiť na koni, no pri svojej práci a záľubách na to vôbec nemala čas. Kedysi ešte pred tým, než sa stala učiteľkou na plný úväzok trávila veľa času vypomáhaním v neďalekých jazdeckých školách. Kone mala rada, ale nevedela si predstaviť mať vlastného. Otázka, ktorú princezna namierila na ňu, ju prinútila sa zamyslieť... Ak mám povedať pravdu, zákuskom a koláčom sa z dôvodu zdravia vyhýbam, no ak mi niekto ponúkne jablkový koláč, nemôžem odmietnuť. Mám ich neskutočne rada. Odpovedala zo zasneným pohľadom. Akurát som na nejaký dostala chuť. Ja sa o tom naozaj nemôžem baviť. Doplnila a ľahko sa zasmiala. V spoločnosti princeznej a dievčat sa cítila vážne príjemne. Prvotné plány, ostať stáť na kraji sály sa stratili v neznáme. Zahryzla si do pery, rýchlo si ostražito prezrela ostatných a vydýchla.
Hazel Baelish
Hazel Baelish
Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 24. 03. 19
Location : Hondaragua

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Sat Apr 13, 2019 11:09 pm
Od svého příchodu ke Krist a Emili si všímala, jak je její nejlepší kamarádka neklidná. V duchu se nad tím musela pousmát. Čipera. Chvíli neposedí. Trochu jí to svádělo, aby taky začala dělat něco rukama, proto si je vzájemně chytila před sebou v klíně. Nadchl ji nápad Emili. To zní jako plán. Šibalsky se usměje. Nad další poznámkou jen pokrčila rameny. Každý plán má i své mouchy. Ale to domyslíme. Vduchu už začala přemýšlet, jestli by se měly zeptat, nebo se prostě jen vypařit. Ale kdyby už se někoho zeptaly a on jim to nedovolil, byl by tu člověk, který by o jejich plánu jednu část věděl.. Nakonec se rozhodla přemýšlení odložit a popřemýšlet o tom, až bude někde v klidu sama. To je moc dobrý nápad. Souhlasila s nápadem s jídlem. Sama nebyla kdovíjaký jedlík, ale pokud bylo něco k snědku, neodmítla. Spolu s Krist a Emili se vydala ke stolu přeplněnému jídlem od drobných sladkůstek k větším přes obložené chlebíčky po větší jídla. Všechno to vypadá úžasně. Povzdechla si. Vůbec nevěděla, co si má vzít, kde začít. Sice stejně uvažovala, že ochutná všechno, ale musela na to jít nějak nenápadně, aby nepůsobila jako žrout. Nakonec si vzala obložený chlebíček. Milovala je a proto nechtěla riskovat, že už by na ni nezbylo. Takový výběr jídel jsem snad nikde neviděla. Vzpomněla si na své stravování, kdy doma věčně nic neměla, protože si vždycky říkala, že tam ještě něco je. Vduchu se tomu usmála.
Kristin Antoinette Topaz
Kristin Antoinette Topaz
Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 11. 03. 19
Age : 23
Location : Dominica

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Mon Apr 15, 2019 5:02 pm
To je fakt zasmála se nad poznámkou Emily. Hned na to padl návrh o diskotéce a ona nemohla nic jiného, než souhlasit To zní suprově lehce přikývla hlavou a zastrčila si za ucho pramínek vlasů, který jej neustále padal do obličeje. Nejsem si jistá, jestli se odsud vůbec dá nějak vypařit, ale za pokus by to stálo zamyslila se nad tím se smíchem a už si představovala, jak po provaze vylézají z okna. Měla co dělat, aby se nad tou představou nezačala smát Ještě by mne měli za bláznaAle když to nevyjde teď, tak můžeme po selekci vyslovila nahlas své myšlenky a pak už se společně s děvčaty vydala k občerstvení. První, na co jí padl zrak byli jahody Ty prostě nesmí nikde chybět. A jelikož to byla jedna z jejích nejoblíbenějších věcí, hned si jich pár vzala. Pak už si jen odněkud vzala skleničku se šampaňským a opřela se zády o stůl, opatrně, aby něco neshodila. Co na to říct, prostě královská kuchyně usmála se nad tím, i když musela přemýšlet úplně nad něčím jiným Tady pomali neví co dřív a ještě jim spousty zbyde, zatímco jinde by se pro kousek chleba utloukli... To má být spravedlivé? v duchu si povzdechla, ale nedala na sobě znát žádnou změnu z veselé nálady. Tak mě napadá.. Emily, vlastně ani nevím, čím jsi se před selekcí živila. Co jsi dělala? nahodila s úsměvem nové téma.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Thu Apr 18, 2019 12:45 pm
Rád by si stihl zatančit s každou dívkou aby každá z nich byla chvíli středem pozornosti nejenom jeho ale ostatních. Chtěl je tak pomalu připravovat na to, že královna má pozornost všech i když zrovna nechce. To máte pravdu ale respektoval bych vaše odmítnutí. Jakmile příjme jeho paži tak se společně s dívkou rozejde až doprostřed místnosti kde už někteří tancovali. Nebojte se, povedu vás a pokud mě pošlapete, budu dělat jakoby se vůbec nic nestalo. Pousměje se na ní. Dívky ještě nedostali lekci tance tak bral v potas, že ne každá to může umět. Přeci jenom, každý není tanečník což dokázal pochopit. Přitáhl si Lady Eve blíže k sobě a postavil se tak do své pozice a počkal až se hudba trochu více rozjela. Následně začal tančit s tím, že dívku vedl aby si nepřipadal tak bezradná. Díval se jí do očí protože i on sám měl kolikrát nutkání se dívat na své nohy. Doufám, že se vám to v paláci líbí. Začne konverzaci, protože nechtěl jenom tak mlčet při tanci. Nechybí vám náhodou něco? Kdyby ano stačí jenom říci. Stále si chtěl dbát nad tím ať mají dívky všechno co jenom chtějí.
Eve Wilson
Eve Wilson
Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 03. 19

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Thu Apr 18, 2019 4:39 pm
Jak laskavé, Pousmála se a trochu se i ušklíbla. Nechtěla, aby ji měl za kopyto. Začali tančit a Eve se snažila s princem udržovat oční kontakt. Její oči však stále sklouzávaly směrem k nohám, za což se v mysli značně hubovala.
Ano, je to tu velmi pěkné a lidé zde jsou moc příjemní. /Až na těch pár výjimek./
Nad princovou nehranou starostí se musela usmívat. Obdivovala jeho galantnost a i vrozenou starost o ostatní.
Nic mi nechybí. Starají se zde o nás dokonale. Ubezpečila jej. Při tom však nešikovně došlápla a div sebe i prince nestrhla k zemi. Když bylo jisté, že už nic nehrozí, tak její jindy bledý obličej až překvapivě rychle zrudl, takže připomínala malé rajče. Nervózně zaťala do princova saka prsty, při čemž však stisk brzy povolila. Odpusťte. Omluvila se, ale nehodlala se sklopenou hlavou zmizet jako Popelka. Hlavu znovu zvedla a ačkoli byla stále rudá a ruce se jí mírně chvěly, tak pokračovala v tanci.
Sponsored content

Taneční sál - Stránka 2 Empty Re: Taneční sál

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru