Modern Selection rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
Admin
Admin
Admin
Poèet pøíspìvkù : 71
Join date : 24. 02. 19
https://modernselectionrpg.forumczech.com

    Knihovna Empty Knihovna

Thu Feb 28, 2019 3:45 pm
    Knihovna Library-Modern
Sophia-Grace Jensen
Sophia-Grace Jensen
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 31. 03. 19

    Knihovna Empty Re: Knihovna

Tue Apr 23, 2019 2:11 pm
Sophia sa po niekoľkých hodinách po prechádzke v záhradách vybrala do knižnice. Slnko už dávno zapadlo a keďže väčšina už mala spať, vedela že tam bude ticho a pokoj. Ticho našľapovala medzi policami s knihami. Zaujato si čítala nadpisy kníh. Potom si všimla jednu, ktorá ju upútala. Vybrala ju. Prešla bruškami prstov po obale. Obzrela sa a keď sa uistila, že je tam sama, posadila sa a začítala. Ďalšie nočné čítanie mi prospeje. Pomyslela si. Potom uprela pohľad k oknu. Povzdychla si. Nedokázala naraz pochopiť toľko vecí, že ju to znervózňovalo. Prečo som kde som? Prečo som sa narodila? Stala bojovníčkou? Opýtala sa do ticha. Jej hlas bol tichý. Šepkala, aby ju nik nemohol počuť. Potom znovu uprela pohľad na knihu starovekých náboženstiev. Hľadala odpoveď v mocnom osude. Bola rada, že tu bola len ona a Grace. S nijakou zo súťažiacich by sa o tomto nedokázala porozprávať.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

    Knihovna Empty Re: Knihovna

Tue Apr 23, 2019 2:38 pm
Dnešní den pro Sebastiana byl jeden z těch pohodových. Jeho otec si udělal výlet s matkou do města aby trochu strávili toho společného času na veřejnosti. Což znamenalo, že on má celý den jenom pro sebe. Hodlal se podívat do knihovny takto k večeru, přečíst si nějakou tu knížku aby ho napadali nápady co uspořádat pro selekci, když už se celý den věnoval dívkám ze selekce protože na ně neměl moc času.. Oblečený v černých džínách a šedém tričku, které upínalo jeho svalnaté ruce, takto se vydal do knihovny. Nečekal, že i zde potká další dívku ale vůbec mu to nevadilo, dnes byl opravdu komunikativní. Ponocujete, lady Sophie? Pošeptal u jejího ucha. Chtěl jí trochu polekat jak viděl, že je začtená. Následně odstoupil od jejich zad a posadil se naproti ní. Co čtete? Optá se a podívá se na knihu, kterou drží.
Sophia-Grace Jensen
Sophia-Grace Jensen
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 31. 03. 19

    Knihovna Empty Re: Knihovna

Tue Apr 23, 2019 3:08 pm
Dievčina bola tak zaujatá čítaním, že nezačula kroky ďalšej osoby, ktoré by jej normálne neunikli. Keď začula mužský hlas za jej chrbtom prekvapene sa nadýchla. V mihnutí sekundy sa postavil. Rysy jej nežnej tváre stvrdli spolu z očami, zaťala jednu ruku v päsť a rýchlo sa obrátila. Tento nebezpečný postoj bol po rokoch boja jej reflexom. Znovu sa otočila tak rýchlo, že jej vlasy zaviali okolo tváre. Zaregistrovala princovu postavu. Uvoľnila sa. Tvár jej preťal pobavený úškrn. Vaša výsosť, vystrašili ste ma. Ozvala sa ticho. Posadila sa a položila ruky do lona. V zápätí si všimla knihu, ktorú v tom šoku musela pustiť k zemi. Zodvihla ju. Ale to zrejme bolo Vaším úmyslom. Doplnila pokojne. Ak by to bol ktokoľvek iný, vynadala by mu. Nikto ju nevyrušoval. No na princa si nemohla dovoliť zvyšovať hlas. On mohol všetko. Keď si takto utriedila všetky pocity, uvedomila si že jej reakcia bola až prehnane komická. Za ten postoj sa ospravedlňujem. No je to mojou súčasťou. Doplnila. Potom presunula pohľad z princa na knihu a usmiala sa. Učenie starovekých umení boja. Pre mňa je to celkom zaujímavé čítanie, keďže po boji hľadám aj duchovnú stránku a zmysel týchto praktík. Vysvetlila mu. Naklonila hlavu jemne do strany nad prejaveným záujmom. A čo Vy? Zvyknete si po nociach čítať, či ste výnimočne dostali chuť? Opýtala sa ho a položila si knihu na kolená. Netipovala by som, že princ je nočnou sovou. Ale vlastne ani ranným vtáčaťom. Musel byť niečo medzi tým. Uvažovala.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

    Knihovna Empty Re: Knihovna

Tue Apr 23, 2019 3:25 pm
Tušil, že není zrovna nápad u této dívky se plížit potichu, že by na něj mohla taktéž zaútočit ale chtěl to hold risknout. Její postoj jej pobaví. Možná, že to byl účel. Pokrčí ledabyle rameny a posadí se tedy naproti ní. Nakonec přikývne protože to přeci jenom ihned přiznal. Nemáte se za co omlouvat. Nechtěl aby se mu dívky omlouvaly za to jak reagují v různých situací či jak se dokonce chovají. Přeci jenom chce poznat dívku do které se zamiluje právě proto jaká je nejenom k němu ale jaká by byla ke svému lidu či dětem. To zní opravdu zajímavě. Pohled přesměruje na knížku. Mohl přeci jenom čekat, že to bude mít něco společného s dějem a tak jej to ani nepřekvapilo. Ve volném čase se rád podívám po nějaké té zajímavé knížce. Přizná ale že by to byla přímo jeho velká záliba to říci nemohl. Jaký jste dnes měla den? Optá se přičemž si prohrábne lehce rozcuchané vlasy.
Sophia-Grace Jensen
Sophia-Grace Jensen
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 31. 03. 19

    Knihovna Empty Re: Knihovna

Tue Apr 23, 2019 3:53 pm
Začala sa hrať s jedným pramienkom kučeravých vlasov, aby udržala svoje telo pod kontrolou hoci vedela, že tak pôsobiť nemusí. Bola rada, že ho svojou reakciou pobavila, no trochu ju to aj znepokojilo. Iste vždy dosiahnete svojho účelu. Prebehlo jej mysľou, ale radšej to nevyslovila nahlas. Nechcela ho uraziť. Nebolo pre ňu prirodzené, že takto dôsledne vážila slová. Mimo bojiska zvykla povedať, čo jej prvé prišlo na myseľ a rozhodla sa to skúsiť aj teraz. Ja si myslím, že ospravedlnenie bolo na mieste. Reagovala som príliš zbrklo. Ak by som si neuvedomila, že predomnou stojíte Vy, výsosť, mohla som Vás zraniť. A to by som mohla neskôr ľutovať. Okomentovala ticho, akoby si svojimi slovami ani nebola istá. Netušila, nakoľko je princ zdatný bojovník a určite by mu ako mužovi nemohla spôsobiť vážnejšie zranenia. No ublížiť mohla. Vydých zadržiavaný vzduch z pľúc a pokúsila upokojiť roztrasené nervy. Nenávidela, keď prejavovala slabosť. A aký je Váš obľúbený žáner kníh? Spýtala sa, keď spomenul, že občas zájde do knižnice. Oprela sa chrbtom o opierku. Porozmýšľala nad tým, čo vlastne cez deň robila a aký bol. Vlastne bol celkom pokojný a oddychový. Už si pomaly začínam zvykať na takmer rovnaké dni. Spoznám niekoho nového, poprechádzam sa po zámku ktorý som už stihla celý preskúmať, meditujem v záhradách a po nociach čítam. Asi som zhrnula dnešný deň a ďalšie štyri predošlé. Odpovedala mu pokojne. Potom sa rozhodla pokračovať. Nechcem sa sťažovať. Je to vlastne taký rozprávkový život, ale chýba mu akcia na ktorú som bola zvyknutá. A chýbajú mi zbrane. Dodala. Pozrela sa zaňho smerom von. Prekrížila nohy v členkoch. V jej očiach sa objavil náznak záujmu. A aký ste mali ste mali Vy deň, výsosť? Musíte stretávať nové tváre na každom kroku. Ako to vnímate? Jej otázka bola prepletená s konštatovaním. Upravila si vlasy a prestala sa s nimi hrať.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

    Knihovna Empty Re: Knihovna

Tue Apr 23, 2019 5:13 pm
Prohlédne si jak si hraje s pramenem vlasů a nakonec se jí podívá i do očí. Neomlouvejte se, opravdu. Vše je v pořádku a nepodceňujte mě i já se umím bránit. Lehce upozorní, že by se zvládl ubránit alespoň do chvíle než by si všimla, že je to právě Sebastian a přeci jenom měl větší sílu než dívka, což mu mohlo hrát do karet hned několikrát. Dramata, ovšem ty starší, známé i méně známé. Vše co ho dokázalo ihned upoutat, něco zajímavého, blikajícího do očí takhle si vybíral knihy, které bude číst. Ponocujete tedy poslední dny a čtete si zde? Nadzvedne tázavě obočí, chápal, že každá dívka asi potřebuje tak něják svůj čas ale měl pro ně různá překvapení a proto by nebylo dobré, kdyby byly nevyspalé. Akce jakožto dívka selekce opravdu moc nezažijete. Přeci jenom tady jsou ženy brané jako dámy ve velkolepých šatech, stejně tak i budoucí královna. Proč jste se přihlásila do selekce? Nadzvedne tázavě obočí, musela přeci čekat, že tu nebude akce se zbrani kdyby ano mohlo by se stát, že mnoho dívek bude mrtvých či zraněných. Pokud vám to tak chybí, možná vás jednou vezmu na střelnici, kterou tu máme. Prohodí jen tak ale i přitom je to nabídka, která by jí snad mohla trochu vyhovovat. Většina dívek už jsou pro mě známou tváří či povědomou, takže je to jednoduší. Navíc s každou mám něco společného. Rád je poznávám, takže můj den je dnes opravdu dobrý. Rád poznával dívky, protože jej ještě stále dokázaly překvapovat tím co říkají.
Sophia-Grace Jensen
Sophia-Grace Jensen
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 31. 03. 19

    Knihovna Empty Re: Knihovna

Tue Apr 23, 2019 6:25 pm
Opätuje mu priamy pohľad do očí s jemným úškrnom. Hrdo sa vystrela. Pochopila, čo tým chcel naznačiť, no nemohla si odpustiť ho trochu ponaťahovať. Verila si. Ja Vás nepodceňujem. No už som aj mužom polámala pár kostí. A ešte sme si nezmerali sily, výsosť, tak ako ste spomenuli na prvom stretnutí. Kto vie? Zatiahla, no z jej tónu hlasu a postoja bolo jasné, že ho len zo zábavy provokuje. Bola zvedavá, ako zaraeguje. Nad jeho výberom len ľahko prikývla. Práve to ju nikdy moc nezaujímalo, ale nemuseli si rozumieť vo všetkom. To by potom vyzeralo divne. Áno, takmer každú noc tu trávim pár hodín, no vždy vstanem pred východom slnka. Odmalička som nedokázala spať viac ako päť hodín. Preto som svoj problém premenila na výhodu a spisy som riešila v noci. Odpovedala mu pokojne. Všetkých v jej okolí to prekvapovalo, dokonca aj doktorov. Vedela, že jej starý otec vedel, prečo je to tak, ale nikdy jej nepovedal dôvod. A ona ho neriešila. Mala dostatok energie na fungovanie cez deň a to jej stačilo. Máte pravdu. S týmto som rozhodne nečakala, hoci som vedela, že tu nebudem niekoľko hodín tráviť bojom. Napriek tomu som očakávala viac dobrodružstva. Vždy som chcela cestovať po svete. Začala pokojne, no medzitým uvažovala prečo sa do selekcie vlastne hlásila. Tak úplne neviem. Často nad tým rozmýšľam, ale toto moje rozhodnutie neľutujem. Bolo to spontáne. Túžba spoznať princa, dokázať druhým, že som žena a dáma, zistiť či existuje pravá láska a získať zážitky na celý život. Odpovedala nakoniec. Vymenovala niekoľko veci, ktoré ju podnietili aj keď toho bolo určite viac. To by mohlo byť zaujímavé. Ďakujem za ponuku. Povedala pokojne. Je tu v zámku telocvična alebo len posilňovna? Opýtala sa zvedavo. V posilňovni už bola, no jej každodenným tréningom sa to nemohlo rovnať. Držím Vám palce, aby ste našli tú pravú. Ja som medzi dievčatami našla dobré priateľky, ktoré obohatili môj život. Snáď nám všetkým osud ukáže naše cesty. Doplnila poslednú vetu tichšie a pozrela sa von oknom ku hviezdam. Verila, že jej mocná sila raz odpovie. Možno by som sa ďalší večer mohla vybrať pozorovať hviedzy. Budem to potrebovať.
Sponsored content

    Knihovna Empty Re: Knihovna

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru