Modern Selection rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bar

+8
Claire Rose Stark
Sophia-Grace Jensen
Kristin Antoinette Topaz
Eve Wilson
Anabelle Schreave
Emilia Montgomery
Alexandria Blackwood
Admin
12 posters
Goto down
Eve Wilson
Eve Wilson
Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 03. 19

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 12:22 am
Nečekala, že by za ní někdo šel a obzvlášť ne samotnou princeznu. Trošku se od okna odtáhla, aby se princezna mohla taky pořádně nadechnout. Pozvedne překvapeně obočí, pak však s drobným úsměvem zavrtí hlavou. "Vypadá to tak?" Kousla se do rtu, Naopak, bavím se, jen, což se dá poznat, nejsem přímo party typ a nejsem ani dvakrát ukázkový extrovert." Ještě jednou se pořádně nadechla čerstvého vzduchu a následně se opřela o stěnu. Na alkohol ale zvylá nejsem, to jste ale jistě poznala sama." Tvář otočila k oknu a zadívala se na temné nebe. "Uspořádat tento večírek od vás bylo ale velmi milé."
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 12:37 am
Přijde za Eve z části proto, že čerství vzuch se jí opravdu hodí a z části proto, že by s ní ráda mluvila v soukromí. Sice neví moc o čem, ale zdá se jí, že před ostatními se toho od ní moc stejně nedozví. Zdá se mi to. Eve moc dobře nezná a proto si svou domněnkou nemůže být stoprocentne jistá, zda se baví nebo ne. Respektuje, že každý se rád baví jinak a proto by ráda znala její názor, aby se třeba pro příště mohla polepšit. To asi všechno vysvětluje. Víš ale, že kdyby ses stala královnou, byla by jsi neustále ve společnosti? Zeptá se jí, protože si nedovede představit královnu, která by byla introvertem. Ano, každý jsme jiný. Nedáš mi doufám přednášku o tom, jak alkohol zabíjí mozkové buňky že? Trochu se zasměje. Děkuji. Chtěla jsem vás poznat osobně, avšak kdyby se uspořádalo něco oficiálního, zdá se mi, že bych vás neměla možnost pořádně poznat a byly by otázky typu "jak se vám líbí v paláci" a povídání o počasí. Protočí očima nad těmi formalitami, které poslouchá téměř denně. Řekni mi, jak by sis představovala správný večírek? Položí ji otázku, přestože dnešní akcičku by nazvala spíše soukromou párty.
Eve Wilson
Eve Wilson
Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 03. 19

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 12:51 am
Jistěže si to uvědomuji. Nemusíte mít strach. Na veřejnosti vystupovat umím, tohle je však můj osobní život a zde není nutné spěchat a cpát se všem na oči. Lidé by se měli poznávat pomalu a v klidu, pak je přátelství pravé a snad i trvalé. Promnula si prsty. Věděla, že tohle je její největší slabina a současně důvod, proč by mohla být ze selekce vyřazena. Člověk sám sebe ale změnit nemůže, a to si říkala pokaždé, když jí její povahu někdo vyčetl. Řídila se dle slov své babičky. Pokud člověk nemá trpělivost k tomu, aby tě poznal, nezaslouží si ani tvou pozornost, jelikož jej ve skutečnosti nezajímáš.
Kdybych měla v plánu udělat přednášku, udělala bych to rovnou. Nemusím přeci hned hanit alkohol, i když jej sama nepožívám. Mírně na ni vykulila oči, ale bylo to spíše způsobeno tím, že se na ni snažila pořádně soustředit. Čerstvý vzduch trochu pomohl, ale hlava stále bolela.
Ano, určitě by to tak dopadlo. Bylo velmi chytré, vypořádat se s tím takto. Navíc to bude dobré i pro prince. Vy sama mu jistě sdělíte názory na naše osoby. Nepochybovala o tom. Sama by to na jejím místě udělala.
Nad položenou otázkou příliš dlouho nepřemýšlela. Večírky nejsou mojí parketou, ale nejspíš bych se jako hostitel zaměřila na to, co by očekávali hosté a taky jaké věkové kategorie by byli. Tohle je, alespoň myslím, pro naši věkovou kategorii vyhovující stav. Přešlápla a očima sjela na své boty.
Vypadá takto večírek i dle vašich představ, nebo byla vaše přání jiná?
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 1:09 am
Vyslechne si, jak ona sama vnímá svou introvertní povahu a pokusí se na věc podívat jejíma očima. Není to pro ni sice jednoduché, protože ona je prvotřídní extrovert. Již od malička byla ve společnosti lidí a stávalo se jen málokdy, aby byla více jak pár hodin sama, což je jeden z důvodů, proč už i nyní vyhledává sama společnost ostatních. Když se na to kouknu tvým pohledem, dává to docela smysl. Přikývne. Já vím, myslela jsem to tak, že kdybys náhodou chtěla začít mi něco takového říkat. Uvede věci na správnou míru. Podobné přednášky totiž už jen z principu nesnáší a tak se jich snaží vyvarovat. Věci, které by neměla dělat dělá sice stále, ale raději předem upozorňuje ostatní, že přednáška je zbytečná. Své názory mu na vás možná sdělím, ale rozhodně mu nebudu vyprávět nic, co jsme zde probírali, ani co jsem se o vás dozvěděla. Váží si důvěry dívek a proto by rozhodně nevyprávěla ani Sebastianovi o čem mluvili. Nechce mu kecat do výběru manželky, přestože si na dívky dělá sama svůj názor a nedovolila by mu být s někým, kdo by se jí jednoduše nezdál. To mě těší. Byl to takový spontánní nápad, který mě napadl při rozhovoru s mou komornou. Trochu se zasměje nad situací, při které vznikl nápad udělat si malou párty, kde by se s dívkami seznámila. Já jsem s dnešním večerem poměrně spokojená. Moc času na přípravy nebylo, tak jsem ráda, že všechno vyšlo. Usměje se. Nechceš mi o sobě ještě něco povědět? Napadne ji, protože by ji ráda aspoň trochu poznala. Ví o ni pouze, že není moc velká extrovertka a nepije moc alkohol. Ráda by však našla něco, co by mělo společného.
Eve Wilson
Eve Wilson
Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 03. 19

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 1:19 am
Určité věci, co se tu stanou, by ostatně jistě rád asi ani neslyšel. Prohodila jen tak mimoděk
Měla za to, že se tu něco semele, jelikož alkoholu tu nebylo nedostatek.
Pak to byl velmi plodný rozhovor. Zareagovala a zvědavě naklonila hlavu mírně na stranu. Něco o sobě? Dobře tedy. Studuji práva, mám ráda malá zvířátka, ale příliš nemám v lásce koně,jelikož z nich mám z části i strach. Mám ráda detektivky a nemám ráda pokrytce. Tiše se zasmála. Nevím, co vám mám o sobě vyprávět. Mám své názory, své cíle i sny. Něco vás bude nudit, něco by vás mohlo zajímat. Třeba informace o tom, že jsem jedináček, vám asi taky nijak neporadí. Opřela se o parapet a se zalíbením ukázala na oblohu. Tamhle to souhvězdí, vidíte jej? Malý vůz, sice je to jedno z nejjednodušších znamení, ale já jej mám právě pro tu jednoduchost ráda.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 1:32 am
Neví, na co svou poznámkou Eve náráží. Pokud to měla být narážka na alkohol či jeho následky, tak s tím může být zrovna s ním v pohodě. Sice ji v tom zrovna 2x nepodporuje, ale zároveň k němu může být stoprocentně upřímná. On sám si tímto obdobím prošel a jediný komu by se to nelíbilo jsou její rodiče, kteří nejspíš o její menší party museli už zaslechnout. Požádá Eve, aby jí o sobě ještě něco pověděla, když už má chvíli ji trochu lépe poznat. Se zájmem poslouchá informace, které ji dívka o sobě řekne a snaží si je zapamatovat, přestože tuší, že ráno si toho zrovna moc pamatovat nebude, ale kdo ví? Zatím na tom není vůbec špatně a tak je tu šance, že zítra bude naprosto v pořádku.By ses divila,jak je informace o tom, že jsi jedináček v některých ohledech postatná. Poznamená, protože i zde je vidět rozdíl mezi nimi. Zajímáš se o astronomii? Zeptá se zvědavě, protože cítí, že by zde mohlo být něco, co by mohli mýt společného. Sice ve hvězdárně netráví každý den, ale hvězdy pozoruje opravdu velmi ráda.
Eve Wilson
Eve Wilson
Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 03. 19

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 9:59 am
A v jakýchpak? zvědavě pozvedla obočí. Dá se z toho odvodit jen to, že jsem zvyklá na určitý model rodiny, kde je jen jedno dítě, to je pravda, ale jinak... Musela o tom začít přemýšlet, tak jak to dělala vždy. Mám ale zase docela dost bratranců a sestřenic. Dodala po chvíli. /Ovlivní se tím něco?/
Na otázku o hvězdách se mírně začervenala. Věřila v horoskopy i sny, což nespadalo pod to, co prosazovali její rodiče, takže se tím příliš nechlubila.
Ano, mám celkově ráda přírodu a hvězdy na noční obloze jsou úchvatné. S jemností v očích se opět zaměřila na hvězdnou oblohu.
V tu chvíli spatřila, jak padá hvězda. Uchopila proto princezninu ruku a propletla si s ní prsty. Honem zavřete oči a něco si přejte. Zašeptala a zavřela oči. Tohle sice nemělo žádnou vědeckou podstatu, jí to však přišlo kouzelné.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 1:34 pm
Vybaví se jí spouta poznatků, kterých si na jedináčcích všimla. Ne že by házela všechny do jednoho pytle, ale sama dobře vidí, že je značný rozdíl mezi jedináčkem a dítětem s pěti sourozenci. Poslechne si její vlastní poznatky o kterých Eve začně okamžitě přemýšlet. Nechce jí říkat, že jsou dle jejího názoru jedináčci zvyklí na pozornost, či že chtějí mít vše, na co si ukáží, protože to je přesně ona, přestože není jedináček. Asi také záleží na podmínkách, ve kterých si byla vychovávána. Zamyslí se, když jí Eve sdělí, že má spoustu bratranců a sestřenic. Předpokládá, že s nimi má dobrý vztah, když si na ně vzpomene. Kolik bys chtěla mít dětí? Položí ji otázku, která ji zrovna napadne. Předpokládá, že kdyby se stala královnou, určitě by měla mít nějakého potomka a následníka trůnu.
Tématem se přesunou k astronomii, o kterou se také zajímá, avšak pouze okajově, protože její rozsah zájmů je opravdu široký. Potěší ji však, že by mohli přeji jen mít s Eve něco společného. Všimne si padající hvězdy, na kterou ji Eve ještě upozorní, zavře oči a přeje si první věc, která ji zrovna napadne. V takovýchto chvílích není na přemýšlení čas a proto si ani své přání nepromyslela dopředu. Po chvíli oči otevře a trochu se zasměje. Ne že by se smála Eve, protože samotná doufá v kouzlo padajících hvězd a podobných symbolů, které značí naději. Už jsi byla na střešní terase? Odtamtud se hvězdy pozorují nádherně. Napadne ji, když takto koukají z okna na noční oblohu.
Eve Wilson
Eve Wilson
Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 03. 19

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 1:47 pm
Musí jí dát za pravdu. Rozhodně záleží na tom, v jakých poměrech je kdo vychováván.
Nad další otázkou musí přemýšlet. Je ještě mladá, možná i nejmladší ze soutěžících a už by měla přemýšlet o dětech. Asi dvě. Mám ale pocit, že váš bratr by byl nadšen i z pěti ratolestí. Pousměje se. Na princi bylo dost znát, že má děti rád.
S princeznou se jí povídalo, ač to byl rozpačitý začátek, hezky. Něčím jí připomínala Sebastiana, ale jinak byla sama sebou a to se Eve líbilo.
Ne, ještě jsem neměla příležitost tam zajít. Princeznin smích si nevyložila nijak zle. Ani své přání nebrala nikterak vážně, bylo to jednoduché. Jen si přála, aby dnešní noc byla nezapomenutelná a vydařená.
Stále držela princezninu ruku a pravděpodobně si to ani neuvědomovala.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 2:16 pm
Je zvědavá, co na její otázku ohledně dětí Eve odpoví, protože se jí zdá jako člověk, který by o takových věcech mohl už přemýšlet. Ona sama moc o dětech nepřemýšlela, ale zdálo se jí, že na takové úvahy má ještě hromadu času. Ani si nedovede představit, že by se v blízké době stala matkou a její rodiče by z toho asi také moc velkou radost neměli. Dvě děti jsou akorát. Souhlasí, protože také pochází ze dvou dětí a nic by neměnila. Ano, Sebastien má také moc rád děti, ale s jeho nastávajícími povinostmi by na ně tolik času neměl. Zasměje se při představě, že by byla pětinásobná teta. Jí by se to sice určitě líbilo, ale pro Eve by to muselo být dost těžké.
Měla bys to napravit. Střecha je opravdu úžasným místem. Doporučí ji jedno z jejích oblíbených míst v paláci. Oblíbených míst má sice spoustu, ale pokud něco někomu doporučuje, rozhodně to stojí za navštívení. Stále měla propletené své prsty s prsty Eve. Téměř si to neuvědomuje, protože na lidský kontakt je zvyklá a nepřijde ji na tom nic špatného. Aspoň tak vidí, že proti ní Eve nic nemá, za což je ráda. A co ty a ostatní dívky ze lekce? Už jsi se s nimi seznámila? Zeptá se zvědavě, protože se jí Eve nezdá jako moc společenský typ a doufá, že mezi dívky aspon trochu zapadne.
Eve Wilson
Eve Wilson
Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 03. 19

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 3:22 pm
Což ovšem neznamená, že by ho nemusela bavit jejich výroba. Poznamenala s nic neříkajícím výrazem, ačkoli jí to přišlo celkem k smíchu a současně se jí z toho z nevysvětlitelného důvodu svíralo srdce. Určitě dám na tvou radu, slíbila jí a ani si neuvědomila, že přešla na tykání a ani ji nenapadlo, že by princezninu ruku měla pustit. Bylo to příjemné a ona sama se nyní cítila víc než spokojeně.
Ano, s pár dívkami jsem již měla tu čest, ale nijak hluboce jsme si nepovídaly. Přemítavě se kousla do rtu. Ostatně seznamování z tak brzkého začátku může pak už jen mrzet. Za chvíli někdo palác opustí a pokud by to byla osoba, kterou by si člověk oblíbil, zbytečně by jej to mrzelo. Když půjdu já, nikdo plakat nebude. Snad jen rodiče. Rozpovídala se rychle, ale stejně rychle na to zase umlkla.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 3:37 pm
Její poznámka ji pobaví a jenom souhlasně přikývne. Ví totiž moc dobře, jaký její bratr je a raději na to už nic neříká. To bys měla. Já dávám jenom dobré rady. Zasměje se nad svým předstíraným sebevědomým. Ne že by ho měla nějak nízké, ale někdy zkrátka přehání. Všimne si, že i Eve přišla na tykání a přijde jí to milé. Ani ona by jako princezna neměla účastnicím podle pravidel tykat. Na taková pravidla však zhluboka kašle, protože dívky jsou přibližně v jejím věku. Většina z nich je sice o něco starš, než ona, ale i tak se jí zdá, že by si mohli rozumět a na formality si nepotrpí.
Zeptá se jí na její vztahy mezi dívkami, které ji upřímně velice zajímá. Všimla si totiž, že se dívky mezi sebou příliš nebavili, což ji velice překvapilo. Pokud si však s nějakou z dívek začnete rozumět, může se z toho vyklubat přátelství na celý život. Všechny až na jednu jednou odejdou a pokud se vám nepodaří získat prince, mohli byste mít aspoň kamarádky. Zauvažuje nahlas. A po odchodu ze selekce není důvod k pláči. Samozřejmě chápu, že pokud se někdo do mého bratra zamiluje a bude nucen odejít, nic příjemného to nebude, ale ani pri Sebastiana vyřazování nebude jednoduché. Poznamená. Samozřejmě se může mýlit, ale je to jen její názor.
Eve Wilson
Eve Wilson
Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 03. 19

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 3:48 pm
Máš pravdu. Z této stránky jsem se na to nedívala. Popravdě mě ani nenapadlo, že bych se zde snad setkala s někým, s kým bych se mohla doopravdy spřátelit, vysvětlí a letmo se usměje, než svůj pohled přesměruje zpět k obloze.
Selekce je sama o sobě těžká, ale ať se princ rozhodne jakkoli, bude to jeho rozhodnutí. Pomalu se natáhla pro skleničku, ve které bylo víno z prvotního přípitku, které jí dokonce zachutnalo. Upila a přivřela oči. Chtěla bys také svou vlastní selekci?
Sophia-Grace Jensen
Sophia-Grace Jensen
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 31. 03. 19

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 3:55 pm
Sophia sedela po celý čas na svojom mieste. Po chvíli prekrížila nohy v členkoch, zaujato počúvajúc otázky a odpovede ostatných dievčat zo selekcie. Medzitým sa snažila zapamätať mená dievčat. Kristin, Eve, Neva, Hazel. Opakovala si. Potešilo ju, že napriek jej výrazným črtám ju žiadne z dievčat neoslovilo, pretože si vedela živo predstaviť, čo by sa s ňou stalo po pár pohárikoch. Po príchode zahraničných hostí spozornela, no pochybné správanie španielskeho korunného princa sa jej vôbec nepáčilo. Keď sa na ňu pozrel, opätovala jeho pohľad s neprístupným chladom. Korunná princezná Švédska jej bola rozhodne sympatickejšia. Nemohla si nevšimnúť otvorené správanie hostí k princezne, čo sa jej celkom páčilo a radšej ich prestala hodnotiť podľa prvého dojmu. Hra sa po kratšom čase plnom zaujímavých informácií skončila. Uvažovala, či by sa mala k niekomu pripojiť, alebo ich ostať ticho pozorovať, no druhá možnosť jej prišla protivná už po minúte. Upravila si výbuch svojich ohnivých vlasov a kým sa poobzerala, aby zistila s kým sa bude dať najlepšie zhovárať, vypila ešte jeden pohár. Potom si naliala do vyššieho kvalitné červené víno a vybrala sa k princezne Anabelle, rozprávajúcej s inou dievčinou. Kráčajúc k oknu z nich nespustila zelené oči a len sa jemne uškrnula, keď k nim došla. Pozrela sa von oknom, obdivujúc výhľad a potom sa znovu obrátila k nim. Princezná, a... Eve. Skúsila ich osloviť. Nebola si istá, či si správne zapamätala jej meno. Vadilo by vám, ak by som sa pridala? Zhodnotila som, že by som sa mala viac zapájať. Nahodila pokojne s vystretými plecami. Napriek tomu, že si nevzala opätky, bola celkom vysoká a ani úsmev jej veľmi nepomáhal zjemniť vážnu tvár. O čom sa zhovárate? Ak sa teda smiem zapojiť? Pokračovala, medzitým si ich pozorne prehliadla. Princezninu priateľskú povahu už mala prečítanú, no súťažiaca ju viditeľne zaujala. Bola iná, než ostatné.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 4:07 pm
Překvapí ji, že Eve ani nenapadlo, že by si mezi ostatními dívkami našla kamarádky. Pro ní by to bylo snad automatické. Tak nyní to můžeš napravit. Je zde spoustu dívek, které by tě jistě moc rády poznaly. Usměje se na ní a následně pohlédne na oblohu. Máš pravdu. Ani já mu nechci kecat do výběru budoucí manželky. Poznamená, přestože moc dobře ví, že nějaké poznámky bude mít vždycky. Svou selekci bych rozhodně mít nechtěla. Odpoví rozhodně na její otázku. Je to sice zajímavý způsob, jak si vybrat partnera, ale já bych si ho vybrat nedokázala. Dodá na vysvětlenou a s jejím štěstím i kdyby si někoho vybrala, její výběr by nebyl nejlepší. Otočí se, když k nim přijde další dívka. Sophia, že? Pokusí se s úsměvem uhodnout její jméno. Samozřejmě. Moc rády tě vezmem mezi sebe, že Eve? Podívá se na svou společnici a doufá, že ji přítomnost Sophie nevadí. Už se bavili, že by se Eve mohla začít bavit s ostatními dívkami a nyní k tomu má skvělou příležitost. Zrovna jsem Eve vysvětlovala, že moje vlastní selekce nepřipadá v úvahu. Zasměje se. Ani jí nenapadlo, že by někdy něco takového uspořádala ona sama a taky by si nedovedla představit, že by měla plný palác někoho, kdo by stál o její ruku.
Eve Wilson
Eve Wilson
Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 03. 19

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 4:25 pm
Když myslíš, nevyvracela jí její názor, ostatně ten její byl krapet jiný.
A rozumím. Přeci jen. Není lehké někoho odmítnout a tím mu možná i zlomit srdce.
Otočila se za cizím hlasem a okamžitě i pustila princezninu ruku, jakoby se popálila. Rychle se usmála a sklenici zase odložila.
Přišlo jí, že je teď zpátky ve školce. /Pojď, vezmeme tě mezi nás./ Posunula se, aby se dívka mohla dostat blíže k oknu. „Jistě, budu moc ráda, když se naše společnost více rozroste."
Vzala si skleničku zpět a opět lehce upila. Díky neznalosti alkoholu bylo trošku znát, zetna ni působí silněji než na zkušené pijaře. Tváře měla trošku červenější, ale jinak se chovala tak jako vždy.
Já osobně bych svou vlastní selekci taktéž nejspíš nechtěla. Přišlo by mi to příliš... Nepraktické. Zamyšleně upřela své oči na nově příchozí. Byla hezká a jistým způsobem ji i zaujala. Jen vůbec netušila, co si o ní má myslet. Jaký na to máš názor ty? Po vnitřním dilema se dívce rozhodla tykat. Rychle se při tom ještě podívala na princeznu a v hlavě se jí vynořila poněkud sarkastická myšlenka, kdy samu sebe přirovnala k ptáčeti, které princezna vypouští z hnízda na svět. Lehce se usmála. Nemohla však říct, že za to není ráda.
Sophia-Grace Jensen
Sophia-Grace Jensen
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 31. 03. 19

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 4:42 pm
Znovu sa usmiala a prikývla. Áno, volám sa Sophia, ale priatelia mi hovoria aj Grace.Potvrdila priateľským tónom. Potešilo ju, že si Anabelle zapamätala jej meno, hoci sú tu aj ďalšie dievčatá. Dievčine trvalo oveľa dlhšie než si uchovala v pamäti všetky mená. Skôr si dokázala spomenúť na tváre ľudí, ktorých stretla. Rýchlo sa pozrela na brunetku s blond melírom, očakávajúc, či ju nepošle preč. Nie každý sa s ňou chcel baviť. Často stretla ľudí, ktorých svojím postojom znepríjemnila. Avšak jej slová ju uistili, že je na dobrej ceste získať si nových priateľov. Prehodila si vlasy za chrbát jednou rukou. Potom im povedala svoj úprimný názor. Každý ma na selekciu svoj vlastný pohľad. Vy si myslíte, že by ste nezvládli takúto súťaž, no a ja by som do toho určite išla. Považujem to za skvelú výzvu, pri ktorej môžem spoznať mnoho zaujímavých ľudí rôznych pováh a osobností. Určite by to chcelo aj pevné nervy a trpezlivosť, pretože v vlastnej skúsenosti viem, že je mnoho ľudí, ktorý sú skutočne výnimočný, ale sú celkom plachý a uzavretý. No ak im dáte šancu, zistíte, že sú to raritné typy osobnosti. Ja si svoju selekciu viem predstaviť. Celkom ju zaujala predstava súťaže. Odpila si z vína s úsmevom. Keď dopila pohár pochopila, že narazila na svoju osobnú hranicu, ktorú nemôže prekročiť ak chce zvyšok večera stráviť pri zmysloch. Založila ruku v bok a trochu naklonila hlavu do pravej strany, aby si mohla lepšie prezrieť dievča. V jej očiach sa zablyslo, no radšej sa pozrela na okno. A teraz som rada, že som sa do nej rozhodla prihlásiť. Neľutujem, že ma k tomu museli postrčiť. Princezná je oveľa milšia než som si predstavovala a ostatné dievčatá omnoho priateľskejšie, než som si myslela. Ak mám byť uprimná, čakala som, že to tu bude ako v bojovej aréne a ja budem nútená využívať taktiky Grace, a medzitým sa snažiť ako Sophia poznať ostatné. Povedala za záver a položila pohár na parapetu. Cítila účinky alkoholu v krvi. Bolo to zvláštne príjemný pocit, že sa ešte drží na nohách. Hoci jej chutilo, mimo nutnosti sa stránila všetkému, čo otupovalo zmýšľanie.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 4:58 pm
Stejně jako ostatní členové královské rodiny, i ona byla na odmítnání určitých věcí i lidí zvyklá a předpokládá, že její bratr si na to také už dávno zvyknul. Nicméně pokud někoho poznáte, už je to o něčem úplně jiném. Přijde k nim Sophia a je ráda, že se k nim dívka přidala. Je to mnohem lepší, než aby seděla v koutě a čekala, než za ní někdo přijde. Potěší ji, že ani Eve nevadí její přítomnost a dívky se tak mohou lépe seznámit. Dobře Grace. Doufám, že už také patřím mezi tvé přátele. Usměje se na dívku. Překvapí ji, že ani Eve by nechtěla vlastní selekci. Většině dívek by se líbilo, kdyby se kolem ní točila spousta pohledných mužů. Vyslechne si i odpověď, kterou jim poskytne Grace a taktéž jí překvapí, ale její úhel pohledu se ji velmi zamlouvá. Máš pravdu, já se s takovými typy lidí setkávám denně, ale díky nedostatku času na ně nemám tolik času díky jejich uzavřenosti je bohužel nemůžu poznat lépe. Přizná se. O takových věcech už párkrát přemýšlela a přestože ji to mrzí, plynoucí čas změnit nedokáže. Jsem ráda, že se ti tu líbí a že je pro tebe selekce milým překvapením. Usměje se a potěší ji, jak hezky o ní Grace mluví. Většina lidí o ní mívá špatné předsudky a tak je pro ně její pravá povaha většinou překvapením. Nemůže posoudit zda vždy milým, ale je. Jak vlastně vaše rodiny reagovali, když jste podávali přihlášky do selekce? Podívá se na obě dívky. Úmyslně se nezeptá, jak reagovali, když byly dívky vylosované, protože je jí jasné, že z nich všichni v tu chvíli měli jistě radost.
Eve Wilson
Eve Wilson
Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 03. 19

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 6:04 pm
Má to své klady i zápory. Role prince v selekci nespočívá jen v tom, že si má vybrat manželku. On hledá i budoucí královnu. zvedla ruce, jakoby chtěla znázornit váhu. Jedna dívka je jeho spřízněná duše, ale mizerná ve vládnutí. Druhá je pravý opak. Co myslíte, že si princ vybere a koho byste si vybraly vy? Kvůli tomu si nedovedu představit, že bych měla vlastní selekci. Jistě bych za toto pobavení musela nějak zaplatit. Nevěřila, že je něco zadarmo. Existovala sice náhoda, že budoucí královna uchvátí princovo srdce a bude vynikající vladařka, ale nikdo není dokonalý. Rozpovídala se docela dost, až ji to samotnou překvapilo. Když bylo vsak o čem mluvit, její mluva se rovnala upovídané babičce.
Konverzaci o uzavřených lidech se schválně vyhla. Nebylo jí to příjemné, ačkoli dívky nešetřily lítostí a chválou.
Upila opět ze skleničky a při tom si prohrábla vlasy a do jejich konverzace už nevstupovala. Přesto poslouchala a sem tam se Pousmála.
Další princeznina otázka ji překvapila, ale odpovědět se slušelo. Rodiče si přáli, abych to zkusila. Je tedy jasné, že jim to proti mysli nebylo a na názoru ostatních z rodiny zas tak moc nesejde. Kousla se do rtu při vzpomínce na svou babičku, kterak nesouhlasně vrtí hlavou. Někteří souhlasili, někteří byli rádi. Přeci jen, je to velmi obohacující zkušenost.
Sophia-Grace Jensen
Sophia-Grace Jensen
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 31. 03. 19

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 6:35 pm
Jemne sa na princeznú usmiala, hoci ju téma ich spoločného rozhovoru natoľko zaujala, že úsmev pôsobil skôr neprítomne. Samozrejme, Anabelle. Medzi svojích priateľov som Vás zaradila hneď ako ste nás zapojili do spoznávacej hry a bez okolkov ste sa s nami otvorene rozprávali. Pritakala priateľským hlasom, pričom jej myseľ pracovala na plné obrátky, keď sa snažil podať svoje odpovede diplomatickým spôsobom. Úprimne, aj ja mám pri svojej práci naozaj málo času, no snaď sa cení aspoň moja snaha. No keď o môj záujem nestoja, nechám ich tak, aby vedeli, že nie som vtieravá. Skúsila sa zamerať najmä na svojich študentov, pretože niektorých brala ako vlastných súrodencov, iných ako vlastné deti. Len prikývla, pokračujúc v rozhovore. Určite sa mi tu páči. Neviem, možno počas selekcie zistím, že by som ju sama nezvládla, no zatiaľ nemám dôvod meniť názor. Prežívam zaujímavú skúsenosť. Vysvetlila tichšie. Princezna otázka ju milo prekvapila. Bola rada, že túto otázku sformulovala inak, ako novinári, ktorých stretla. Bolo nad slnko jasné, že každá by sa radovala, ale zamyslieť sa nad pocitmi blízkych nebolo na škodu. Sama nad tým musela popremýšľať, spomenúť si. Vypočula si aj odpoveď Eve, no chvíľu ostala ticho. Moji rodičia boli radi. Keď som oznámila, že podám prihlášku do selekcie, moja mladšia sestra následovala môj príklad a tá druhá od radosti len tancovala. Moji rodičia si ma vzali k sebe na dlhý rozhovor, aby som to zvážila, čo som celkom nechápala. Určite ma nechceli odradiť. Bolo zreteľné, že ich potešila moja zmena. Hneď o tom volali všetkým príbuzným. Potichu sa nad tou scénkou zasmiala a prekrútila očami, no následne si ponechala vážnu tvár. Mali ste ich počuť... naša Sophia konečne dostala rozum. Rozhodla sa vymeniť oblek za róby, katany za knihy a hodiny bitiek za rozhovory s vysoko kultivovanými ľuďmi.Snažila sa napodobniť ich naradostený hlas. Myslíte si, že sa zamilovala? A podobné reči. Bolo u nás rušno. Dokončila spokojne. Už jej nevadilo, že rozpráva všetko a otvorene. K slovám druhej súťažiacej Eve o spriaznenej duši a vládnutí sa nevyjadrila, hoci sa jej pevne s úsmevom, uznanlivo pozrela do očí. Tá dievčina v sebe skrýva viac talentu, než sa zdá. Pomyslela si a uchovala si jej slová v pamäti. Grace by bola dobrou kráľovnou... no bola by som Sebastianovou spriaznenou dušou? Aj túto otázku si nechala na dlhé premýšľanie a len sa usmievala.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 6:52 pm
Potěší ji, když jí Grace řekne, že ji zařadila do seznamu svých přátel. To je od tebe milé. Také si cením vaší otevřenosti. Usměje se. Jaké je tvé povolání? Zeptá se Grace, když zmíní svou práci, protože podle toho, jak o ní zatím mluví, nedokáže usoudit, co by mohla dělat. Možná to je také tím, kolik alkoholu už tento večer vypila a její mysl nepracuje tak, jak by pracovala normálně, ale i tak se cítí naprosto v porádku. Je dobře, že se ti tu líbí. Mít palác plný dívek je jako práce na plný úvazek, když však k tomu připočítáš i jeho povinosti, není to procházka růžovým sadem. Poznamená, protože moc dobře ví, jak jsou pro Sebastiana jeho povinnosti otravné. Naprosto se slovy Eve souhlasí. Přesně tak. Najít si lásku, která má vydržet celý život je těžké, ale když ten člověk má pak vládnout celý zemi, je to ještě těžší. Pokaždé, když takto přemýšlí, uvědomí si, jaké má oproti Sebaastianovi štěstí. Ona sama by rozhodně volila srdcem, ale v jeho případě i rozum hraje velkou roli, kterou nemůže přejít. Snaží se oběma dívkám věnovat pozornost a proto jim položí otázku, jak jejich rodiny reagovaly, když se rozhodly podat přihlášku, protože je velmi zajímá jejich odpověď, kterou i předejde možnosti, že by jim došlo téma. Je dobře, že s tím tvá rodina souhlasila. Usměje se na Eve. Pokud se dostanete do elity, přijedou i vaše rodiny, tak by bylo špatné, kdyby byly proti. Neví, zda o této informaci už dívky věděly, ale pokud ne, nejspíše jim právě oznámila příjemnou zprávu. Není sice jasné, zda se dívky do elity dostanou, ale pokud budou mít to štěstí, mají se na co těšit. Máš dvě sestry? Jak se jmenují? Zeptá se okamžitě, jak o nich zaslechne a dále poslouchá její vyprávění, při kterém se neubrání smíchu. Je vidět, že to pro tebe musí být opravdu veliká změna. Poznamená a neumí si představit, jaké by to bylo, kdyby nakonec vylosované nebyly. Losováním bylo odmítnuto tolik dívek, kterých je jí upřímně líto a moc ráda by také některé z nich poznala osobně, protože již zaslechla o některých dívkách, které se do selekce nedostaly.
Eve Wilson
Eve Wilson
Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 03. 19

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 7:12 pm
Jedním uchem tam a druhým zase ven. Upíjela už z druhé sklenice a šlo to snáz než prve. Ani jí už ani ta chuť nepřišla nepříjemná.
Trošku křečovitě se usměje, když si vyslechne, jak probíhalo oznámení rodičů u Grace. Nechce si to přiznat, ale na půl jí závidí. Celkově i to, že měla sourozence. Své rodiče sice milovala, ale často bývala ve velkém domě sama a neměla si s kým hrát.
Takže máš dost ráda adrenalin, že? Pokusí se opět proniknout do konverzcae, ve které však nezaostává příliš dominantní postavení. Spíše naopak, jen přihlíží a sem tam něco řekne, jelikož se na ni otázky stejně neupínají.
Má rodina je spokojena, tak jak je. Zavrtěla hlavou. Ona sama by ani svou rodinu nikam netlačila. Rodina žila spokojeně. Nic jim nechybělo a práce je bavila. Alespoň takto to Eve přišlo.
Již více nemluvila. Neměla na co reagovat. Sice si všimla dívčina upřeného pohledu, na ten ale reagovala jen úsměvem.
Více se nyní věnovala spíš své skleničce. Alkohol jí stoupal do hlavy a musela se více přiblížit k oknu, aby se opět pořádně nadechla. Je skutečně krásný večer.
Sophia-Grace Jensen
Sophia-Grace Jensen
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 31. 03. 19

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 7:49 pm
Grace si všimla, že Eve bola na rozdiel od nej menej zhovorčivá až utiahnutá, no nechcela ju zbytočne tlačiť do rozhovoru, aby ju nepostavila do nepríjemnej situácie. Preto sa venovala rozhovoru s princeznou Anabelle. Moje povolanie? Som učiteľkou bojového umenia a šampiónkou v zápasoch Ninjutsu. Odpovedala stručne. Nechcela sa pýšiť, no mala svoje zamestnanie rada a bola naňho patrične hrdá. Najradšej by uhla pohľadom, ale neprišlo jej to správne a tak sa na nich sebavedome pozrela. Potom ich s úsmevom počúvala. Nemyslela som to tak, že by som mu závidela všetky povinnosti ohľadom selekcie, len by som chcela, aby si uchoval nejaké zážitky. Hlavne tie príjemné. Ozvala sa, avšak začula slová Eve. Ak sa pýtaš mňa, adrenalín je súčasťou môjho života. Bez neho by som to nebola ja. Rýchlo švihla pohľadom na princeznú, mierne prekvapená. Netušila som, že moji rodičia a súrodenci budú možno môcť navštíviť palác. Modlím sa, aby ma úplne nestrápnili. Avšak, ak by som postúpila v selekcii, chcela by som aby to bolo o mne a princovi, nie o rodičoch. Prebehlo jej mysľou s pokojným pohľadom. No pri otázke o jej sestrách sa musela usmiať. Áno, mám dve sestry, ktoré sa volajú Amelia a Isabella. A tiež aj staršieho brata Tylera. Odpovedala jej na jednu z otázok. Tento rozvinutý rozhovor sa Sophii veľmi pozdával a bola z neho nadšená. Určite sa nepopálila, keď sa rozhodla k dievčatám prihovoriť. No naozaj sa bála, že by si Eve mohla prísť odstrčená. Pravdepodobne sa s princeznou musela skvelo baviť, kým neprišla, preto sa dotlačila k jednoduchým otázkam. Eve, smiem sa opýtať na Tvoju prácu? A máš aj Ty súrencov? Musí to byť fajn, že neboli proti selekcii. Nahodila, no spomenula si na svoju kamarátku Jane, ktorej to rodičia doslova zakázali. Nie každý má také šťastie ako ty, Grace. Och, to rozhodne, Anabelle. Selekcia je pre mňa neskutočná zmena. Šaty som nenosila skoro vôbec, účesy mi nič nehovorili a ako môžeš vidieť, nemyslím si, že si niekedy zvyknem na opätky. Zasmiala sa a poukázala pravou rukou na svoje čierne balerínky. Potom ruku položila späť na náhrdelník. Tiež som si nezvykla na pozornosť, ale neverím, že by ma to mohlo zmeniť. Možno sa neprechádzam s hviezdicami a dýkami v rukách po aréne, no stále som to ja Sophia-Grace. To by potvrdili všetky moje kamarátky. Obrátila sa na Eve, ktorá sa akoby stratila v prítomnosti. Ustarostene si ju prehliadla, no ostala stáť na svojom mieste. Máš pravdu. Rada by som sa poprechádzala na čerstvom vzduchu pod nočnou oblohou. Šepla ticho s úsmevom.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 8:15 pm
Všimne si, že se Eve už alkoholu příliš nebrání. Evidentně má na ní její přítomnost nějaké účinky. Vezme si ze stolku skleničku whisky a trochu z ní upije. Chtělo by to led. Poslouchá, vyprávění Grace, protože jí to opravdu zajímá. Páni, dáš mi někdy nějakou lekci? Zeptá se, když jí Grace sdělí, že je učitelkou bojového umění. Za svůj život toho již vyzkoušela spoustu, protože moc ráda zkouší nové věci, ale nic jako bojové umění zatím nezkoušela. Má sice silný pud sebezáchovy, ale rozhodně by si něco takového moc ráda zkusila a když je tu Sophia, mohlo by mát skvělou zkušenost. Je vidět, že lásku k adrenalinu máme společnou. Zasměje se a zavzpomíná si na všechny bláznivé nápady, které za svůj život uskutečnila. Spousta z nich byla právě s jejím bratrem a náramně si je užila. Isabella, jako Švédksá princezna. Poznamená a zajímalo by ji, zda spolu mají kromě jména také něco společného, protože si s princeznou opravdu skvěle rozuměli. Sophie položí Eve pár otázek, aby ji mohla trochu lépe poznat. Její přirozeností by bylo odpovědět na její otázky za ní ještě dříve, něž by stačila něco říct, ale ví, že je to neslušné a navíc chce nechat Eve, aby se s Grace mohli sblížit a tak jí nechá. Myslím, že tě pobyt v paláci aspoň trochu změní. Poznamená a vzpomene si na svou komornou, které před příchodem do paláce make-up vůbec nic neříkal. Stylistka se z ní sice nestala, ale nalíčit se dokáže a jde vidět, že dělá pokroky. Je důležité, abyste si zachovali svou osobnost. Není dobré si hrát na něco co nejste. Upozorní obě dívky a doufá, že si její radu vezmou k srdci. Pokud chcete, můžete se jít projít. Nebo je i v paláci spostu míst, kde můžete stát přmo pod noční oblohou, anižbyste museli přecházet celý palác. Informuje dívky. Už máte palác prozkoumaný? Zeptá se jich, protože jak už zjistila, dívky jsou trochu jiné než je ona, protože kdyby byla na jejich místě, palác by měla prozkoumaný od sklepa po půdu, avšak neví, jak zvědavé dívky jsou.
Eve Wilson
Eve Wilson
Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 03. 19

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Sat Apr 06, 2019 8:38 pm
Takže ninja. Promnula si spánky. Přišlo jí, že jí hrozně moc hoří tváře a v puse mělo sucho, při tom pila dostatečně. Zarazila se a velmi tiše si povzdechla. Alkohol. Jistěže alkohol. Nejsem ale opilá, ne? Co kdyby mě tak viděl Sebastian nebo nějaký novinář? Co když si o mně teď princezna pomyslí... Její myšlenky nebyly dvakrát veselé a i přes horkost tváří byla poněkud pobledlá.
Obě dvě jste pro adrenalin zdá se velmi zapálené. Já radši řeším záhady hezky v klidu. Usmála se a začala skleničkou houpat v ruce.
Nepracuji. Studuji práva, ale pomáhám rodině ve firemních záležitostech. K tomu jsem jedináček, navíc je jedno jestli by byli proti. Tohle by v mojí rodině nehrálo žádnou roli. Přikryla si na moment ústa, než se zase zaměřila na jejich rozhovor. Moc se nepovažovala za členku jejich konverzace. Očividně si toho spolu měly co říct mnohem více a ona jim zde už nechtěla příliš překážet. Cítila, že by to tak bylo lepší.
Určitě je důležité zůstat sama sebou. Ačkoli někdy to může být těžší než se zdá. Olízla si rty. Princezninina slova byla rozumná a ona si je vzala k srdci, ačkoli ani neměla v plánu, cokoli na své osobě měnit. Byla se sebou spokojená, ačkoli jí určité vlastnosti spíše život zatěžovaly.
Palác prozkoumaný ještě celý nemám, ale už jsem si prohlédla spodní patro. Prozradila něco ze své průzkumné mise. Nepřišlo jí vhodné, aby létala po paláci jako blázen, ale zase se jí nechtělo jen sedět v pokoji, když venku za dveřmi měla královský palác.
Mnohem lepší by bylo moci létat noční oblohou. Zareagovala na Sophii. Naklonila se trochu z okna, až jí vlasy rozfoukal vítr

Sponsored content

       Bar - Stránka 3 Empty Re: Bar

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru