Modern Selection rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bar

+8
Claire Rose Stark
Sophia-Grace Jensen
Kristin Antoinette Topaz
Eve Wilson
Anabelle Schreave
Emilia Montgomery
Alexandria Blackwood
Admin
12 posters
Goto down
Sophia-Grace Jensen
Sophia-Grace Jensen
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 31. 03. 19

       Bar - Stránka 4 Empty Re: Bar

Sun Apr 07, 2019 6:21 pm
Jej pozornosti neunikne, že Eve si alkoholický nápoj vychutnáva aj keď nevyzerá, že by bola plnoletá. Potom, čo si naliala princezná Anabelle mala chuť pokračovať v ich príklade a tiež ochutnať, no zatiaľ sa jej darilo prehovárať samú seba, že nesmie. Inak by to mohlo skončiť zle. Veľmi zle. Spokojne sa usmiala, ale aby sa aspoň trochu upokojila, išla si vziať čistú vodu. S pohárom bublikovej minerálky sa vrátila k dievčatám a hneď sa napila. Odrazu sa jej princezná opýta na lekciu, na čo sa musí jemne uškrnúť. Nájdejný študent tu v zámku? Čo ak by som jej len uškodila? Uvažovala, no rozhodla sa uistiť. Samozrejme. Rada by som Vás niečo naučila. Teda, podľa toho, čo by ste chceli vedieť. Aj keď som hneď vedela, že adrenalín máte v láske, boj je oveľa zložitejšie téma. Odpovedala vážnejším hlasom. Svoju prácu nebrala na ľahké váhy. Moja sestra sa má rovnaké meno ako korunná princezná Švédska? To by sa jej určite páčilo. Pomyslela si, keď začula jej tiché konštatovanie a následne začula odpovede Eve na jej otázky, čo ju potešilo, preto sa k nej otočila a počúvala ju s úsmevom. To som trochu nepochopila. Ako to, že to nemá váhu? To je skvelé. A aké zamestnanie by si v budúcnosti chcela robiť? Právnička? Skúsila sa znovu opýtať, no už tomu nedávala veľké nádeje. Vytušila, že sa medzi nimi rozhovor nerozprúdi. Otočila sa na Anabelle. Je mi jasné, že sa trochu zmením. Či už tu v zámku ostanem, alebo pôjdem domov... verím, že to na mne zmeny zanechá istú zmenu. No určite by bolo prospešné, ak by som sa naučila kombinovať farby a skrášľovať sa. Odvetila šťastne a hneď aj pokračovala. Nie, nemala by som hovoriť nikdy, pretože nikdy nehovor nikdy, ale neviem si predstaviť, že by som sa hrala na niekoho iného, než som. Stačia mi moje dve osobnosti, nepotrebujem tretiu. Zasmiala sa, hoci to brala vážne. Len si princeznú prezrela a odpila si z pohára. Určite sa pôjdem prejsť, len by som nechcela ísť sama. Nie zo strachu, ale asi by som sa nudila. A palác som si celý neprešla. Skôr som si bola prezrieť všetky očarujúce zákutia kráľovských záhrad a okolie zámku. Usmiala sa, no nevedela, čo si má myslieť o Eve. Bola proste zvláštna a aj mladá. Možno neskúsená. Nedokázala to posúdiť. Ja radšej stojím na pevnej zemi. Lietanie nočnou oblohou? To je už trošku moc fantázie. Podľa mňa by pozorovanie hviezd úplne stačilo. Dokončila ráznejšie.
Anabelle Schreave
Anabelle Schreave
Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 31. 03. 19
Age : 23
Location : Angeles

       Bar - Stránka 4 Empty Re: Bar

Sun Apr 07, 2019 8:05 pm
Všimne si, že si Sophia nalila už jen minerálku. Zdá se jí to pochopitelné, protože se jistě narozdíl od ní ráno nechce probudit s kocovinou. Vím, že bojové umění není jistě nic jednoduchého, ale základy bys mě mohla zkusit naučit. Kdybych se naučila bojové umění, můj bodyguard by sice mohl přijít o práci, ale předpokládám, že tak dobrá zase nebudu. Zasměje se. Sice se nikdy žádnému sportu nevěnovala na sto procent, ale díky její neposednosti na tom její fyzička nebyla nejhůře. Nechá Eve, aby odpověděla na otázky, které ji Grace položila a poslouchá její odpověď, kterou již předem znala a dokázala si ji i zapamatovat a je za to na sebe náležitě hrdá. Jsem si jistá, že se zde toho o módě spoustu přiučíš a spoustu toho pochytíš od svých šikovných komorných. Je jisté, že bude novinářům často na očích a bude za potřebí aby vypadala reprezentativně. Proto předpokládá, že komorné jí se vším budou pomáhat a budou v tomto ohledu o dost šikovnější než její komorná, kterou by i přesto za žádnou jinou nevyměnila. Poradí dívkám, aby za každou cenu zůstaly své a potěší ji, že jí obě potvrdí, že neplánují dělat ze sebe někoho jiného jen proto, aby se princi zalíbily. Neví sice, co Grace myslela svými dvěma osobnostmi, ale raději se na to neptá, protože by tak mohla zjistit, že byla nepozorná a něco jí uniklo. Je vidět, že i prozkoumávání paláce bereš systematicky. Poznamená s způsob prozkoumávání Eve. Jestli chceš, ráda ti na procházce budu dělat společnost. Narvhne Grace, když zmíní, že se nechce procházet sama. Ale palác byste rozhodně měli projít celý co nejdříve. Je zde opravdu hodně krásných míst, které stojí za vidění. Upozorní obě dívky. Četla jsi malého prince? Zeptá se Eve, když zmíní lítání. Je to totiž jedna z jejích oblíbených knížek a musí uznat, že její vlastní fantazie rozhodně není omezená. Abych byla upřímná. Létat jako pták bych sice nechtěla, ale já osobně zbožňuji létání letadlem. Země se zdá vždy tak malá. Trochu se zasní.
Eve Wilson
Eve Wilson
Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 03. 19

       Bar - Stránka 4 Empty Re: Bar

Sun Apr 07, 2019 9:04 pm
Byl div, že neprotočila očima, když se jí dívka zeptala, jaké zaměstnání bude asi provádět s právnickou školou. Je myslím jasné, že zahradnicí asi nebudu. Dale to nerozváděla. Příliš se jí už ani nechtělo nějak rozvíjet naprosto nezajímavou konverzaci, když věděla, že i dívka s ní mluví spíše než z nutnosti, než aby ji to doopravdy zajímalo. Možná by bylo nejlepší, kdyby na mne už nemluvila. Ušetří nudy mě i sebe. Prohrábla si vlasy a konečně odložila dopitou sklenku. Další si již nevzala. Už toho nejspíš bylo víc než dost. Zvlášť to tvrdila alespoň její hlava.
Řeči o módě ji nezaujaly a ani netoužila do toho přispět svými vědomosti. Nikdy si s něčím takovým nedělala hlavu a malovala se minimálně. Obvykle si zvýraznila jen oči a rty, jak tomu bylo i teď. Ohledně oblečení měla ráda eleganci a jednoduchost, nikdy si nepotrpěla na róby, co by víc odhalovaly než skrývaly.
Oh, ano. Správný detektiv by měl postupovat vždy od základů. Usmála se na princeznu. Její nálada byla uvolněná a cítila se dobře. Nejspíš by se cítila ještě lépe, kdyby si i nadále mohla povídat jen s princeznou, ale s tím nemohla nic nadělat.
Myslím, že trocha nadhledu by vám neuškodila. Pokud to vezmu ze stránky fantazie, v jistých chvílích není špatné snít, zvlášť když jde o takovou hloupost. Nuceně se usmála. Sophiin tón se jí nezamlouval a alkohol onu nelibost jen umocnil.
Malého prince jsem nečetla, zavrtěla hlavou. Soustředím se hlavně na detektivní žánry.
Odpověděla ještě princezně a nad jejím zasněním se jen usmála. Ty očividně fantazie nedostatek nemáš. Zase svou pozornost upřela na nebe. Bylo jí horko, ale bolest pomalu odeznívala jako i vnitřní, na pohled nespatřitelná, podrážděnost.
Možná bude lepší, když vás nechám osamotě. Jde znát, že si mezi sebou máte ještě mnoho co říci a já vám zde dělám jen prostředníka, kterého ztěží do konverzace zapojujete. Pokud bychom se nacházely ve společnosti, jistě bych se teď vymluvila na toaletu a vy byste mou výmluvu s radostí přijaly a samy se vzdálily. Teď si tohle divadlo můžeme odpustit a za to jsem ráda. Řekla to přímo. Nijak se neobávala jejich reakcí. Byla to ostatně i pravda a za pravdu by se člověk stydět neměl.
Moc ráda jsem si s vámi popovídala, princezno. Byla radost poznat osobu s takovým charakterem. Na Sophii se Pousmála. Vás jsem taktéž ráda poznala a když mě teď omluvíte. Třeba se ještě za dnešní večer naskytne příležitost k rozhovoru. S drobnou poklounou směřovanou na princeznu se rozešla směrem k židličkám, kde se nacházely ostatní dívky. Hlava se jí díky chůzi opět ozvala, ale to už seděla a nehrozil tedy žádný krkolomný pád.
Sophia-Grace Jensen
Sophia-Grace Jensen
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 31. 03. 19

       Bar - Stránka 4 Empty Re: Bar

Wed Apr 10, 2019 2:49 pm
S pokojom na duši vypila celý pohár čistej vody a radosť, ktorú pocítila, keď si uvedomila, že ráno sa zobudí bez bolesti hlavy, bola zadosťučinená. Keďže téma bojového umenia princeznú Anabelle zaujala, rozhodla sa v nej pokračovať. Nechcela by som, aby Váš bodyguard prišiel o prácu. Avšak ak by ste sa skutočne chcela brániť chvatmi bojového umenia, musela by som Vás učiť aspoň osem rokov, čiže by na toto obdobie mal stabilnú prácu. Potichu sa zasmiala, no potom si ponechala na tvári vážnu masku. Samozrejme, kedykoľvek budete mať čas tak mi dajte vedieť a ja Vám dám zopár lekcií sebaobrany. Mohlo by to Vám byť užitočné. Môžem Vám garantovať, že to bude náročné. A tiež aj zopár modrín a bolesti ak nechodíte pravidelne cvičiť. Doplnila v mysli, ale neodvážila sa jej to povedať nahlas. Pre istotu si to zatiaľ nechala pre seba. Och, áno. Moje komorné sú veľmi šikovné a talentované. Už dvakrát ma doslova zachránili, pretože som vôbec nevedela, čo si vziať na seba. O líčení ani nehovorím. Určite ich poprosím, aby ony zase naučili mňa, ako pôsobiť reprezentatívne bez masky a zbrane. Napríklad tieto šaty sa mi neskutočne páčia. Ozvala sa spokojne a vďačne. Sama by dávno všetko pokazila, keďže sa v móde takmer nikdy nepohybovala. Síce chodila na večierky, preto vedela zladiť oblečenie, no nelíčila sa. Bola prirodzene krásna a preto to nepotrebovala. Usmiala sa na Eve. Po jej odpovedi len mykla plecom. Fajn, keď sa baviť nechceš, nemusíme. Prebehlo jej myšlienkami. Unavovalo ju snažiť sa dievča zapojiť do rozhovoru a tiež ju mrzelo, že si nesadli no odmietla sa tým trápiť. Zo zaujímavého dievčaťa sa pre ňu stala len tichou myškou, s ktorou sa v najbližších dňoch nebude rozprávať. Automaticky sa teda od nej otočila, sledujúc princeznú. Položila svoj pohár na miesto. V tom si uvedomila, že znovu začala hovoriť zvláštne a spomenula ako Sophiu tak aj Grace. V duchu si musela streliť facku nad týmto prerieknutím. Našťastie sa princezná na to nepýtala, čo mohlo znamenať, že ju prepočula alebo ju to nezaujíma. Druhá možnosť jej prišla oveľa lepšia. Bola by som rada, ak by ste sa ku mne pripojili. Zajtra mám v pláne preskúmať väčšinu paláca, hoci by sa mi hodila mapa alebo sprievodca. Pobavene sa uškrnula. Úprimne, palác je obrovský a riziko, že sa stratím alebo zablúdim je tu vysoké. Čo by som si podľa Vás mala pozrieť prvé? Môžete mi navrhnúť nejakú miestnosť, ktorú by som mala ísť obdivovať najprv? Opýtala sa princezny Anabelle, ale začula Eve. Ostala prekvapená jej slovami. Bez okolkov jej to vrátila a nebála sa oponovať. Naopak. Mala rada, keď s niekým mohla viesť búrlivú slovnú diskusiu. Nevedela to tak dobre ako s nožom, no vedela sa brániť. Ja mám fantáziu až prekvapivo dobrú a zvyknem sa riadiť ňou i intuíciou, ale som tiež realista a radšej stojím pevnými nohami na zemi. Pretože sa tak ľahšie bojuje. Doplnila vo vlastnej hlave. Nemyslela si, že Eve má v sebe toľko guráže, aby im do očí povedala ako to vníma. Zaujímavé bolo, že to bola pravda, ktorá jej vôbec nevadila. Pochopila fakt, že Sophia si získala princezninu pozornosť, Grace vyšachovala z rozhovoru Eve a tá sa nehanbila odísť. Dievčaťu sa to zapáčilo. Rukou si zhrnula uvoľnené pramene ryšavých vlasov, ktoré ju rozčuľovali a bránili vo výhľade na odchádzajúce dievča. Zatvárila sa ľahostajne. S nepatrným prekrútením očí venovala pozornosť Anabelle. Neviem, čo sa jej nepáči. Vyzerá to, že sme si nesadli. Okomentovala viac menej pre seba. Princezná, zaujímalo by ma... prečo sú všade kamery? Je to kvôli selekcii, alebo to tak už bolo predtým? Táto otázka jej behala po mysli dlho a nechcela sa na ňu pýtať princa. Vedela, že tu sú a sledujú ich, no presný dôvod ju zaujímal viac. Cítim sa ako na natáčaní filmu. Akoby zachytávali čo sa udeje a neskôr z toho malo vzniknúť niečo zaujímavé. Okomentovala. Obzrela sa, uvažujúc koľko ich môže v takom veľkom sídle byť. A vlastne, máte rada filmy? Ak si môžete vybrať... pozriete si radšej film alebo prečítate knihu Vášho obľúbeného žánru? Položila ďalšiu otázku a pozrela sa jej do očí.
Sponsored content

       Bar - Stránka 4 Empty Re: Bar

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru