Modern Selection rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uličky

+8
Kristin Antoinette Topaz
Emilia Montgomery
Eve Wilson
Alice Andersen
Annelise d´Mallor
Marabella Vina Hampton
Sebastian Matt Schreave
Admin
12 posters
Goto down
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Sun Mar 31, 2019 1:03 pm
Lady EMILIA
Určitě nevyčerpala. Mrkne na ní, chtěl aby si trochu věřila protože ho to mohla mít jakákoliv dívka ze selekce, pokud ho bude umět zaujmout a ukázat, že ona je opravdu ta pravá pro něj, která při něm bude stát ať se děje co se děje, potřeboval silnou ženu po svém boku ale zase ne až moc silnou, která by si nenechala pomoci. Nekonečný maraton a bez žádných pauz aby se to někomu povedlo. Zauvažoval a představil si jak někdo opravdu každý den, celý den sedí před televizí a pouští si všechny možné filmy světa, jeho samotného by to rozhodně přestalo bavit po prvních třech, navíce když by jej nezaujali. A vám se ten horor líbil? Nakonec se zeptá, názor mu stačil. Na nějakou dobu se odmlčel a šlo vidět, že opravdu přemýšlí. Ať se snažím jak se snažím, poslední film co jsem viděl se mi nechce vybavit. Ale rozhodně vím, že jsem sledoval nějakou pohádku zrovna s dětmi od služebnictva. Zasměje se nad tím, protože to bylo jediné co se mu zrovna teď dokázalo jakž tak vybavit. Neodsoudíte mě za sledování pohádek, že ne? Zeptá se zcela vžným výrazem.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Sun Mar 31, 2019 1:14 pm
Lady CHLOE
Už zbývalo několik dívek, půlku měl rozhodně za sebou, některé se i omluvily, že nedorazí a přesto jak moc se těšil na takovéhle setkání, vyčerpávali jej. Opět nasadil vřelý úsměv a rozešel se k další dívce, která byla zrovna na řadě. Krásné odpoledne, Lady Chloe. Lehce se jí pokloní a následně zvedne hlavu. Střetne se s jejím pohledem a ještě více se mu rozzáří úsměv. Krásná blondýnka, přesně jeho tip. Půjdeme se projít? Nabídne jí rámě tak jako už po několikáté dneska, už ho to trošku nebavilo ale věděl, že konverzace se vždy ubírají jinými směry. Mám pro vás menší výzvu, lady. Zkuste mi říci cokoliv vás napadne, co mi tu dnes žádná dívka ještě neřekla. Vyzve jí a zajímá ho co si lady vymyslí.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Sun Mar 31, 2019 1:22 pm
Lady EVE
Bujnou fantazii? Myslím, že je to dost reálná představa, myslím, že jedna z akcí bude taková, že vás dívky nechám starat se celý den o miminka a uvidím, která z vás to půjde nejlépe. Zapřemýšlí i nad takovou akcí, která by o dívkách rozhodně mohla více prozradit a trošku do ní při tomto šťouchne na podráždění. Raději o tomto nemluvte, jinak si budu dávat extrémní pozor na to co cítím. Bere to jako žert, ušklíbne se nad tím protože i tak si musí dávat pozor aby si opravdu vybral tu správnou ženu a nejlépe aby jí ještě miloval. Ještě tu nebyla taková se kterou bych si neměl vůbec co říct či mě niják nezaujala. Takže rozhodně jsem spokojen. A vy jste zatím spokojena s tím jaký na vás dělám dojem? Nadzvedne zvědavě obočí a hypnotizuje jí opět svým pohledem.
Chloe Lilian Mark
Chloe Lilian Mark
Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 31. 03. 19
Location : Bonita

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Sun Mar 31, 2019 2:51 pm
Pousmeje sa naňho, keď ju tiež pozdraví. Trosku sa začuduje, že tak rýchlo vie ich mena, no len ju to poteší, že si s tým dal prácu. Keď jej ponúkne rameno prikývne a s úsmevom na perách ho prijme. Keď sa jej opýta, či sa pôjdu prejsť nemôže to neodmietnuť, keďže by bola škoda len tak niekde sedieť, ak je vonku takéto krásne počasie a ešte je to tu tak dychberuce. S radosťou Odsúhlasí a pomaly sa ním nechá viest do zákutí záhrad. Veľmi sa jej páči rozmanitosť kvetov v okoli, preto sa na ne občas pozrie, no sem-tam skúma aj princovu tvári, hlavne ak sa rozprávajú, keďže nikdy nemala rada ak sa s niekym rozprávala a on sa pozeral niekam za ňu. Pri jeho vyzve zbystrí pozornosť a pobavene sa naňho pozrie. Na chvíľu sa zamyslí. Co poviete na preteky na kolieskových korčuliach? Zvedavo sa naňho pozrie, no v tej chvíli si uvedomí, aká to bola strasna hlúposť. Zasmeje sa a zloží si tvar do dlani. Pardon. Myslím, že to bolo hlúpe. Mohla som si zvoliť radšej rozumnú odpoved Zatvari sa zahanbene, no nakoniec sa naňho aj tak pozrie so širokým úsmevom. Ak mozem, tiež by som sa rada pýtala. Ak by ste sa nenarodili do tejto rodiny, aké povolanie by ste si vybrali? Opýta sa ho so záujmom.
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Sun Mar 31, 2019 3:21 pm
Představí si, jaké by to asi bylo, kdyby se ona pokusila o nekonečný maraton filmů. Už vím, co bych mohla zkusit, kdyby mi selekce nevyšla. Je zde opradu velký počet filmů, na které by se ráda podívala, ale kvůli omezenému množství času se k nim zkrátka nedostane. Jak jsem řekla, horory mám ráda a kdyby se mi nelíbil, ani bych vám o něm neříkala. Usměje se na něj, ačkoliv když původně film zmiňovala, žádný jíný ji nenapadl a proto by mu možná o něm řekla i kdyby jí příliš nezaujal. Doufám, že se vám pohádka líbila. Zdá se jí, že ho děti musí zbožňovat a určitě je pro ně vzorem, což je podle ní zkrátka skvělé. Samozřejmě že vás neodsoudím za sledování pohádek. Zavrtí hlavou a byla by blázen, kdyby tak udělala. Pohádky jsou v mém seznamku oblíbených žánrů na třetím místě, hned po komediích. Je to sice pravý opak hororů, ale má ráda šťastné konce a právě proto má pohádky docela ráda. Máte rád děti? Napadne ji, když zmínil děti služebnictva.
Eve Wilson
Eve Wilson
Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 03. 19

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Sun Mar 31, 2019 6:42 pm
Nedokázala zabránit posměšnému uchechtnutí, které jí uteklo z úst. „Vážně si myslíte, že by vám nějaká matka půjčila své dítě na takovéto hokusy pokusy?" Zavrtěla hlavou ve smyslu, že to přece nemůže myslet vážně.
„A navíc bych pak požadovala obdobnou zkoušku. Nejen matka, ale i otec je pasovatelný na přebalovače plenek. Vám by tato funkce ostatně jistě velmi slušela."
Mluvila s vážnou tváří, takže by si i člověk myslel, že to myslí vážně a nebylo to daleko od pravdy. Zajímalo by ji, jak by si vedl princ, to jistě ano.
Nechápavě na něj na chvíli otočí hlavu, jelikož takovéto chování nečekala ani v nejmenším a nyní netuší, jak se má zachovat. Bylo to spontánní a naprosto mimo jejich poměry. Nakonec to přešla bez odezvy, ale na její tváři byla znát Chvilková nejistota. Nebyla na toto chování zvyklá od cizích lidí.
„Měl byste, ostatně je velká chyba, pokud jste si do teď pozor nedával."
Nad jeho zvídavým pohledem se vyloženě baví. „Musím říct, že jste mé očekávání překonal, na druhou stranu se vám přiznám, že má očekávání byla velmi, velmi nízká a za to se omlouvám." Řekne mu popravdě a při tom se mu dívá do očí, které ji jistým způsobem fascinují i přitahují.
Sophia-Grace Jensen
Sophia-Grace Jensen
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 31. 03. 19

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Mon Apr 01, 2019 12:19 pm
Sophia kráčala uličkami záhrad, ktoré si prezerala obdivným pohľadom. Nadýchla sa čerstvého vzduchu a na jej nežne vyzerajúcej tvári sa objavil príjemný úsmev. Pravou rukou si uhladila sukňu bielych šiat, pričom si z kvetinových ornamentov červenej farby zotrela neexistujúcu špinu. Na naliehanie mladej, no určite veľmi skúsenej komornej si vzala jednoduché biele lodičky, ale keď jej chceli spraviť účes, ostala pevná a odmietla. Nechala svoje dlhé kučeravé pramene jasne ryšavých vlasov voľne žiariť okolo tváre. Svoje smaragdovozelené oči zapichla do postavy princa, no po chvíli odvrátila zrak, keďže mala pocit, že je zaneprázdnený. Nerobilo jej problém počkať. Vždy bola trpezlivá. Ako blúdila pohľadom po kráse kráľovských záhrad, pozrela sa bližšie na kríky s ružami. Milovala kvetiny. Prišla bližšie, opatrne si chcela vziať jednu medzi prsty, ale keď zbadala aj takmer nepostrehnuteľné malé tŕne, stiahla ruku späť k telu a položila si ju na strieborný náhrdelník, ktorého stredom bol krvavočervený rubín. Hneď ako ucítila pod bruškami prstov hladké hrany krišťálu, posmutnela. Hlavou jej začali prúdiť spomienky na starú matku, ktoré radšej zahnala do vzdialených kútov mysle. Urobila niekoľko krokov vpred, no tie jej vo vysokých topánkach prišli ako peklo. Hoci každý jeden bol sprevádzaný ladnosťou, veľmi dobre si uvedomovala, že filmy ktoré pozerala v sebe ukrývali obrovskú lož. V opätkoch nie je možné bojovať. Zhrnula si, že nech by skúsila akýkoľvek pohyb z bojového umenia ninjutsu v tomto vražednom nástroji, skončila by minimálne s vyvrtnutým členkom. V duchu nad tým prekrútila očami, no navonok sa zaujato obzerala. Jemne sa vystrela a prehrabla si závoj vlasov. Svoju myseľ odpútavala rôznymi myšlienkami, kým čakala na princa, ale momentálne by bola rada ak by ju oslovila aj nejaká súťažiaca. Jej spoločenská duša prahla po otvorenom rozhovore a nie nezmyselnom utápaní sa v myšlienkach.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Mon Apr 01, 2019 4:19 pm
Lady CHLOE
Ve chvíli kdy příjme jeho rámě nečeká ani chviličku a rozejde se směrem do další uličky ve které ještě z žádnou dívkou před tím nebyl. Přeci jenom nebude brát všechny lady do jedné a té samé uličky, všechny byli poměrně podobné ale každá byla jinak dlouhá a měla jiné květiny. Nemohl by se tolikrát dívat na jedny a ty samé. Otázkou ho rozhodně vyvede z míry a překvapí, takovou otázku rozhodně nečekal ale dokázal se s ní poprat alespoň aby dívku rozesmál. Myslím, že takové závody jsou mnohem více napínavější jak fotbal či hokej, tam se přeci jenom honí vždy za míčem ale na bruslích nikdy nevíte kdy vám ujede kolečko. Musí se sám nad sebou zasmát a podívá se na dívčinu reakci.Rozhodně to nebylo hloupé, je to otázka na kterou se mě rozhodně žádná lady až na vás nezeptala. Pobavila ho i tím, takže mnohem lepší než otázky typu není toho na vás někdy moc? Jaké to je být princ? a podobné typické.Fotograf, je to takové nejvíce pravděpodobné. Už jenom tím, že fotografování opravdu zbožňoval ale o tom se již dnes bavil. Jak jste se dostala k výtvarnému oboru? Pamatoval si něco málo o dívkách.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Mon Apr 01, 2019 4:29 pm
Lady Emilia
To je pravda. Musí podotknout a přikývnout hlavou ale znal mnoho dívek, které na něj chtěly jenom dělat dojem tím, že viděli horor, když jim odvětil, že je má rád a i přesto, že je třeba horor nezaujal a opravdu nebyl vůbec dobrý, tak tvrdily, že je to nejlepší horor, který mohly kdy vidět a po většinu času to také mohl být jediný horor co viděly. Potřásl trochu hlavou a nechal to být. Opravdu byla zajímavá milion žlutých postaviček všude kolem, každý vypadal jinak ale přesto byla většina snad stejná a děti si k nim vymysleli různá jména. Snažili se mě je naučit ale stále se mi pletli. Prozradí ještě další věc nad čímž se musí zasmát když si na to vzpomene jak sedí u dětí s milion polštáři na posteli a oni na něj křičí jména těch žlutých stvůrek. Ano, děti mám rád, jsou to budoucnost a přeci jenom koho můžete tak moc ovlivňovat jako je. Myslel to spíše jako žert než vážnost i když něco na tom rozhodně je. Vy máte ráda děti? Nemohl by být se ženou, která by děti neměla ráda.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Mon Apr 01, 2019 4:43 pm
Lady Eve
Vy se mi smějete? Otočil se na ní s vážným výrazem ve tváři a i dokonce dotčeným. Nakonec pokroutil nad tím jenom hlavou ale nedal na sobě vidět známku toho, že to nemyslí vážně. Je tu spousta služebnictva či matek, které mají malé děti a dokonce i s nimi pracují. Určitě by byli ráda za takový den, že se o jejich ratolest budou starat dívky ze selekce a oni si tak budou moc odpočinout. Samozřejmě se nebojte byli by tam i chůvy kdyby to náhodou nějaká z vás nezvládala, Lady Eve. Ušklíbne se a lehce do ní strčí čímž může naznačovat, že myslí právě jí, kdyby se náhodou bála, že se nedokáže postarat o nějaké to dítě. Nemějte strach z tohoto dne bych se nemohl vynechat. Staral bych se stejně jako vy a pozoroval vás. Chtěl tím přiznat to, že role otce jakožto přebalovač plen by mu opravdu nevadil ale nahlas to říci úplně nechtěl. Následné téma raději ignoruje, je to tak lepší pro tuto konverzaci. Nízká? Divil se a už se blížili zpět na začátek uliček kde si před chvilkou lady Eve vyzvedl. Tak to jsem rád, že jsem očekávání překonal tak skvěle. Řekne nakonec s lehkým úsměvem. Moc dobře se mi s vámi povídalo ale náš čas je nyní u konce. Doporučil bych vám porozhlédnutí po paláci nebo se seznámení s ostatními dívky ať se tu necítíte osaměla. Pousměje se na ní a vezme její ruku na kterou jí dá lehký polibek a nakonec se rozejde za další dívkou.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Mon Apr 01, 2019 4:53 pm
Lady Sophia
Další na řadu přicházela další zrzka ale tentokrát opravdu výrazná s barvou vlasů což ho už bylo do očí z dálky, co mezitím si zjišťoval od komorného pár informací. Věděl, že u dívky se divil nějaké věci a opět se mu osvěžila paměť co to bylo. Rozešel se za půvabnou dívkou jménem Sophia. Krásné odpoledne, Lady Sophie. Lehce se jí pokloní a jak k ní stojí zblízka prohlédne si jí ne až tak rychle ale přesto aby to dívce nebylo až tak nepříjemné, že si jí prohlíží. Půjdeme se projít? Spíše jenom otázka formality. Opět jí nabídl své rámě a čekal, až jej dívka příjme. Opravdu jste mě překvapila, Lady. Nečekal jsem, že v selekci se najde dívka, které je učitelka bojových umění. Říká naprosto vážně, už poprvé co viděl její fotku a hned na to povolání, nestačil se divit. Měl bych se obávat? Neodpustí si poznámku.
Eve Wilson
Eve Wilson
Poèet pøíspìvkù : 43
Join date : 11. 03. 19

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Mon Apr 01, 2019 5:35 pm
"Jistěže nesměji," pozvedla na důkaz svých slov mírně hlavu. "Majestátu se může smát jen nehorázný opovážlivec a bulvární plátek." Nesouhlasně zavrtěla hlavou. "Své dítě bych nikdy nesvěřila cizí osobě, ať by to byla dívka či muž odkudkoli a zajistila by si jakoukoli prestiž." Tentokrát tohle brala doopravdy vážně a dala tak v ukázku i svůj zatím nijak moc neprojevený smysl pro ochranu jí blízkých." Nad jeho šťouchancem se už tentokrát zamračila. "Vy"Vypadá to, že na vás chůvy příliš přísné nebyly, v mnohých chvílích je z vás pomalu rozjívené dítě."
O jeho pečovatelském nadšení měla vcelku jasnou představu. Buď své nadšení jen hraje, nebo doopravdy ve svém mladém věku touží po dítě. Samovolně se zadívala na své břicho. /Výroba by byla jistě příjemnější, než následujících devět měsíců./
"Televize často vytváří u diváků nesprávné představy a já jsem moc ráda, že jsem mohla zjistit, že skutečnost je jiná. Rozhovor s vámi jsem si taktéž velmi užila." Sleduje s jemným úsměvem jeho odchod, ale jeho radu si příliš k srdci nebrala. Momentálně chtěla být sama a po společnosti druhých dívek příliš netoužila.
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Mon Apr 01, 2019 5:56 pm
Pokusí si prince představit, jak princ sedí obklopený dětmi a snaží si zapamatovat jména žlutých nestvůrek. Myslím, že zapamatovat si jména žlutých postaviček, je přesně to, co jednou budete k životu opravdu potřebovat. Zasměje se, ale věří, že i tak pro něj musel být ten čas, strávený s dětmi, opravdu obohacující. Máte pravdu, děti jsou naše budoucnost. Souhlasí s jeho názorem, protože na tom určitě něco bude. Samozřejmě, že mám ráda děti. Odpoví bez jakéhokoliv přemýšlení na jeho otázku. Mám i mladšího bratra, kterýmu už je sice 12, takže už sám sebe ani dítětem nenazývá, ale přiznejme si to, všichni jsme někdy děti. Zasměje se při vzpomínce na svého bratra. Je ve věku, kdy si chvílemi lezou opravdu na nervy, ale i tak na něj nedá dopustit. Vy máte sestru že? Jaké spolu máte vztahy? Zeptá se zvědavě.
Alexandria Blackwood
Alexandria Blackwood
Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 11. 03. 19
Age : 25
Location : Calgary

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Mon Apr 01, 2019 6:23 pm
Úplně ideální možností by bylo přijít včas nebo dokonce s předstihem, aby měla dostatek prostoru na přípravu na poslední chvíli. Jakoby snad právě to nedělala celý den. Jenže včasný příchod u ní jaksi už není možností, tudíž se musí spokojit s tím, že s největší pravděpodobností dorazí mezi posledními. Inu, hlavní je, že se nakonec ukáže, není-liž pravda. Jakmile si je svým vzhledem dostatečně jistá, zamíří dle instrukcí k místu, kde se má schůzka odehrávat. Jakž takž už stihla palác částečně prozkoumat, tudíž se ani po cestě neztratí, což jsou rozhodně body k dobru. Zanedlouho již dorazí k uličce, nad kterou se klenou oblouky porostlé nejen zelenými keři, ale i barevnými kvítky, které se tu a tam objevují. Je to kouzelné, to se musí nechat. Zatímco vyčkává, rozhodne se prostudovat květ, který je k ní nejblíž, trochu pozorněji. Sice se to může zdát jako naprostá hloupost, ale zatímco lehce přejíždí ukazováčkem po okvětních lístcích tak, aby rostlině neublížila, uvažovala nad vším možným i nemožným, co ji zde doufejme čeká.
Sophia-Grace Jensen
Sophia-Grace Jensen
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 31. 03. 19

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Mon Apr 01, 2019 6:33 pm
Z hĺbavého rozmýšľania nad minulosťou, súčasnosťou a budúcnosťou ju vytrhli ťažké kroky smerom k nej. Vďačná za svoje vycibrené zmysly a reflexy sa obrátila princovi čelom. Všimla si, že si ju pozorne prezrel, čo jej vôbec neprekážalo. Bola na pohľady druhých zvyknutá, pretože kombinácia takmer ohnivých vlasov a jasne zelených očí strhla pozornosť nie jedeného človeka na jej osobu. Venovala mu úsmev, no taktiež sa mu s tichou zvedavosťou a pokojom pozrela do očí. Následne sa hlboko uklonila, keď sa vystrela, opätovala mu pozdrav. Aj Vám prajem krásne popoludnie, Vaša kráľovská výsosť. Bez váhania prijala ponúkané rameno a len vďačne kývla hlavou. Šetrila slovami, aj keď vedela, že jej povaha sa naplno prejaví a ona povie viac ako by bolo dobré. Vykročila ladnými krokmi smerom kam ju viedol. Bola rada za takúto príjemnú prechádzku. V momente keď sa jej prihovoril, upriamila pohľad na jeho vysokú postavu, pričom si v duchu tipla, že od nej môže byť vyšší najmenej o 20 centimetrov. Skutočne, Vaša kráľovská výsosť? Nepôsobím dosť odvážne a nebezpečne? Poznamenala s periférnym úškrnom na perách, no následne len prikývla a zvážnela. Pravda, mnoho ľudí mi nechce veriť. Väčšinou si myslia, že som modelka, herečka alebo tanečníčka, pretože takto by podľa nich mala vyzerať kultivovaná dáma, no v mojom prípade je opak pravdou. Začala vážne vysvetľovať svoj pohľad na vec a názory druhých. Ale mne osobne to neprekáža. Som ohnivá bojovníčka, ktorá sa svojich predností nebojí využiť. Napríklad počas bojov sa nájdu taký, ktorých môj vzhľad zmätie. Majú pochybnosti, či strach bojovať s nežným dievčaťom a to ma dostáva do jasnej výhody. Než si súper uvedomí, že sa nechal oklamať, je neskoro. Dokončila spokojne. Pozrela sa na kvetiny v záhradách, chcela mu dať priestor, aby spracoval jej slová. Pre istotu nepoužívaja japonské výrazy. Nechcela ho úplne pomotať. A aké povolanie Vám prvé prišlo na myseľ, keď ste uzreli moju fotku ak to teda nebola učiteľka starodávneho bojového umenia ninjutsu? Opýtala sa ho. Jej otázka mohla vyznieť komplikovane, ale nemohla si to odpustiť. Chvíľu sa sústredila na okolité zvuky, no jeho ďalšia veta ju prinútila sa usmiať. Mňa? Nie, samozrejme, že sa nemusíte obávať. V prítomnosti dobrých priateľov a milých ľudí som mierumilovný a spoločenský tvor. Neviem, či by som to o sebe mohla povedať aj na bojisku a zo zbraňami, ale nie som nebezpečná... aspoň väčšinou. Odpovedala mu úprimne, ale hneď sa to sa zvedavo opýtala. Máte skúsenosti v bojom, alebo zbraňami, Vaša kráľovská výsosť?
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Mon Apr 01, 2019 7:06 pm
Lady EMILIA
Také jsem se jim snažil vysvětlit, že si budu muset zapamatovat jména dívek ze selekce ale nechtěli ani o tom slyšet a říkali, že pravý král se pozná tak, že zná jména žlutých nestvůrek. Musí se nad tím upřímně zasmát, protože takové situace s dětmi měl mnoho, pokaždé to bylo něco jiného a pokaždé ho přiměli aby přistoupil na tu jejich hru, která pro ně vlastně hra nebyla. Už se vidím na trůně jak občanům odříkávám jména žlutých potvůrek z pohádky a nejlépe ještě do živého vysílání. Řekne naprosto vážně a pokroutí nad tím trochu hlavou. Někdy je to opravdu těžké, odmítnou je. Ano, někdy to i já jsem. Byli situace kdy zrovna let by mu nikdo netipoval, s tím jak se chová. Ano, Anabelle. Máme spolu skvělý vztah, já podporuji jí ve všem co dělá a ona na mě křičí, když vidí, že dělám něco špatného. Vždy u ní mám upřímný názor, neříkejte jí to ale na její názory opravdu dám, mnohem více než na názory rodičů. Také jako její starší bratr se jí snažím chránit a odstrkávat trochu její zájemce, kteří nevyhovují. Pošeptá to poslední, protože to jeho sestra ani nevěděla. Jak se jmenuje váš bratr? Máte určitě dobré vztahy, že? Optá se i on na jejího sourozence. Jaké vztahy vlastně máte v rodině? Zajímá se dále o její rodinu.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Mon Apr 01, 2019 7:22 pm
Lady ALEXANDRIA
Na řadu přicházela už devátá dívka pokud počítal správně, což je už více jak půlka co tu je, docela ho mrzelo, že některé dívky se tu ještě neukázaly ale to je přeci jenom jejich věc, on se nebude doprošovat jejich pozornosti. Jako další se rozešel za krásnou blondýnku s dlouhými vlasy. Hned co k ní přišel blíže si všiml zelených očí, ve kterých by se jindy mohl ztratit. Krasné odpoledne, Lady Alexandrio. Lehce se jí pokloní a hned na to se opět podívá do jejích očí. Budu rád, když se se mnou projdete. Věnuje jí lehký upřímný úsměv a potom jako obvykle jí taktéž nabídne rámě. Počká zda jej příjme aby se mohli rozejít do zahrad. Máte opravdu krásné jméno, nevadilo by vám ale kdybych vám říkal nějakou tou zkratkou či přezdívkou? Zeptá se zdvořile, nešlo v podstatě o nic jenom, že kdyby jí mohl říkat přezdívkou měl by k ní tak i blíže. Její jméno je takové vznešené.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Mon Apr 01, 2019 7:36 pm
Lady SOPHIA
Sledoval jak ho dívky zdraví a taktéž i v tomto případu ho opět okouzlily oči dívky, kdyby se soutěžilo a nejhezčí oči tak má hodně těžký výběr. Jakmile příjme jeho nabízené rámě rozejde se s ní do jedné z uličky. Upřímně, vlastně se mi vaše povolání k vám hodí. Máte ohnivé vlasy, které už o sobě jsou dost upoutávající. Oheň většinou značí žár a určité i nebezpečí, takže to k vám sedí. Pronikavé zelené oči. Jste taková se bijící na první pohled, zajímavá a proto už jenom tím možná vaše práce k vám sedí. Z fotky to nebylo až tak vidět ale jak se na ní díval teď tak z blízka, dávalo mu to smysl nebo aspoň už se rozhodně nedivil. Věřím ale že jako modelka byste rozhodně taktéž zářila. Není to ani úmyslná lichotka ale rozhodně to je lichotka. Zamyslel se nad její otázkou a snažil se vzpomenout co se mu vybavilo jako první. Jako první se mi objevila tanečnice a taktéž stylistka. Řekne upřímně, modelka ho hned nenapadla o přišlo až později. Ale stylistku v ní předtím viděl zcela jasně. Teď rozhodně vím kdo by vyhrál na akci boj o prince. Zažertuje nad tím protože nad takovou akcí ani skutečně nepřemýšlel. S bojem ano, trénoval mě jeden opravdu skvělý učitel ale nemůžu říci, že to teď využívám, není s kým a taktéž není moc času na to abych trénoval boj. Zbraně, ano. Můj otec mě učil střílet ve střelnici už od doby co mi bylo třináct let. Možná trochu hodně šílené svěřit třináctiletému chlapci zbraň ale to je celý král. Musel se nad tím pozasmát, protože on sám se v tu chvíli bál, že si ustřelí hlavu nebo tak něco ale nakonec mu to jde dobře. Co je na vás ještě tak zajímavého jako vaše povolání a vzhled? Nadzvedl tázavě oboří a podíval se na ní z výšky jelikož je menší jak on.
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Mon Apr 01, 2019 8:05 pm
Nad jeho vyprávěním se zasměje, protože moc dobře ví, jak děti občas uvažují. My jsme také takové nestvůrky. Jenom nejsme žluté. Poznamená a pro jistotu se podívá na své ruce, aby si svým tvrzením mohla být jistá. Dětské publikum by vás za to přímo milovalo. Představí si ho na trůně, jak do kamery odříkává jména žlutých potvůrek a je ráda, že se s ním dokáže bavit o takovýchto věcech již při jejich prvním setkání, protože z něj ze začátku byla původně trochu nervózní. a nejistá. Myslím, že není nic špatného se občas vrátit do dětských let. Prohlásí s úsměvem. To je opravdu hezké. Vaše sestra má opravdu štěstí, že vás má. Přijde ji krásné, jak o své sestře mluví a že jejich vztahy nejsou pouze hrané pro veřejnost. Můj bratr se jmenuje Alex. Právě je ve věku, kdy mu téměř všichni lezou na nervy, ale jednou z toho vyrostě. Naštěstí toho i přes sedmiletý věkový rozdíl máme vždy co říci a čím jsme starší, tím k sobě máme blíže. Popíše mu svého bratra, kterého nejspíše ještě nějakou dobu neuvidí. V rodině máme poměrně dobré vztahy. Nemohu říci, že by se moji rodiče nehádali a moje matka nemá svou tchýni zrovna v lásce. Nicméně jako rodina se snažíme držet při sobě s to je myslím hlavní. Poví mu něco málo o své rodině a těší ji, že se o ní tak zajímá. Jaké máte vzpomínky na své dětství? Zeptá se ho.
Alexandria Blackwood
Alexandria Blackwood
Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 11. 03. 19
Age : 25
Location : Calgary

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Mon Apr 01, 2019 8:17 pm
Nádherné, jednoduše nádherné. Už teď je jí jasné, že právě sem bude nejspíš chodit hodně často. Procházet se sem a tam, bez jakéhokoliv konkrétního cíle a plánu, jednoduše si užívat krásy a klidu okolí, kdy se bude moci po prut do vlastních úvah naplno. Jak to tak vypadá, to si bude muset na příště, jelikož jen o pár vteřin později se zjeví i princ. Raději vlastní ruku stáhne z květiny a pro jistotu kinshcova za zády, kde si připlete prsty. “I vám přeji pěkné odpoledne, vaše výsosti” dle předpisů vysekne si pukrle, které si možná a možná n nacvičovala předem. Jinak by to nejspíš nedopadlo dobře. “Samozřejmě, s radostí” oplatí mu menší úsměv, načež přijme nabízené rámě. Nejspíš se to očekávalo, ale mile ji potěšil fakt, že i princ si na svém vzhledu dal patřičně záležet. Pořád to však měl nejspíš snazší než děvčata, soudě podle vlastní zkušenosti, kdy se jednoduše nemohla rozhodnout až do poslední chvíle. Posléze už se volným krokem vydají vstříc zahradám. “Děkuji vám a samozřejmě, že nevadilo. Ostatně, nějaká ta přezdívka nebo zkratka je mnohdy lepší. Už jen kvůli zapamatování.” Lehce pokrčí rameny. Není to přece žádná věda. “Většina mi říká Alex nebo Lexi. Občas jsem zaslechla i Ria. Je nejspíš tedy jenom na vás, co si vyberete nebo třeba vymyslíte něco vlastního, originálního.” přece jenom možností je celkem hodně, alespoň dle jejího názoru. “Čeká vás dnes ještě spousta schůzek? Omlouvám se, pokud je to nezdvořilé.” Na moment se zadrhne, než se opět usmívá. Problém je ten, že obvykle dřív mluví než myslí a pak to tak také dopadá. Na druhou stranu, možná ani o nic nejde. Jenže to nemůže vědět dopředu, že ano.
Sophia-Grace Jensen
Sophia-Grace Jensen
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 31. 03. 19

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Mon Apr 01, 2019 9:44 pm
Ticho ho počúvala, občas sa naňho pozrela, no zrak sa im stretol len občas. Nevedela, že ju opíše tak idealizovane. Radšej to nijako nekomentovala, len sa nad tým zamyslela. Mal pravdu. Možno mala ohnivé vlasy, ktoré boli symbolom žiaru ale zároveň aj agresivity, ktorú na bojisku ťažko ovládala. Slová o jej očiach už tak nevnímala, pretože bola rada jeho uznanie nad profesiou. Tešilo ju, keď jej niekto priamo povedal, že sa srdcom rozhodla správne. Srdcom bola učiteľkou boja. Ďakujem, výsosť. Som rada, že to aspoň niekto chápe. Povedala po chvíli, no z jej hlasu sa nedalo vyčítať nijakú emóciu. Hoci bola trochu vďačná, že ju neodsúdil ako jej rodičia, vnímala to viac menej neutrálne. Počkať... ja a modelka? S prepáčením si dovolím nesúhlasiť. Možno môj zovnajšok by sa k tomu hodil, ale duch určite nie. Neviem si predstaviť prechádzať sa pred ľuďmi vo vyzývavých šatách, vysokých topánkach a s falošným úsmevom. Zhrnula svoj pohľad. Taktiež mi trochu nesedí ani ta štyliska, ale tanec ma baví. Pravdupovediac som nad tým niekedy rozmýšľala. Doplnila po chvíli s jemným úsmevom. V skutočnosti vo voľnom čase tancovala, no nikomu zatiaľ neprezradila kde a s kým. Nemala to ani v pláne. Radšej zahnala spomienky na jednu z hlúpostí, ktoré kedysi robila a radšej sa pobavene zasmiala nad jeho žartom. Máte celkom zaujímavý zmysel pre humor, výsosť. Viem, že ste žartovali. Vlastne mne by nevadilo si s niekým v paláci zabojovať. Pokojne aj s ostatnými súťažiacimi, hoci mojou najväčšou výzvou by bolo postarať sa o to, aby sa nezranili. Zamyslela sa nad tým, čo povedal. Vlastne sa veľmi teším, že ich budem môcť spoznať. Povedala tichšie pre seba. Neprekážalo jej, že by to počul aj keď si podľa nej samotnej mohla viac strážiť myšlienky. Aké vlastne budú? Budem si s nimi len rozumieť, alebo sa aj navzájom pochopíme? Nad týmito otázkami sa zamyslela, no jeho hlas ju z nich vytrhol v správny čas, než by sa stratila. Po vypočutí jeho slov doplnila jeho smiech svojím ženským a výraznejším. Skutočne pre dieťa môže byť stresujúce držať v ruke zbraň. Je to strašidelné, ale podľa mňa Váš otec chcel, aby ste boli pripravený na všetko. Ku príkladu, môj starý otec ma chcel učiť narábať s katanou, keď som mala len desať. Samozrejme, že som sa vtedy bála vlastného zranenia a oprávnene. Bolelo to, no dnes to už vnímam ako skúsenosť, ktorá ma posilnila. Rozhovorila sa jasne. Stále jej prišlo, že veľa rozpráva, ale cítila, že je to správne. Mala v obľube dlhé rozhovory na rôzne témy a na takmer všetko sa dokázala uvoľnene porozprávať. Ja by som si s Vami rada skúsila priateľský súboj, ak by ste mali záujem a čas. Nechcem zaťažovať, no ocenila by som výmenu skúseností. Možno naučím niečo ja Vás a možno zistím, že ste lepší.
Čo je na mne tak zaujímavé ako moje povolanie a vzhľad? Prebleslo jej mysľou. Podľa mňa je to moja vlastná osobnosť. Moji rodičia mi asi dali schválne dve mená, pretože tušili, že budem mať akoby dve osobnosti. Sophia je milá, spoločenská žena, ktorá nikdy neprestane rozprávať. O všetkých sa zaujíma a miluje dobrú zábavu, ale podlieha agresivite. Na druhú stranu, Grace, teda moje druhé meno, nesie zo sebou tichú, inšpiratívnu, vždy zamyslenú ale rozvážnu vodkyňu bojovníkov, ktorá sa vyžíva v japonskej kultúre. Odpovedala mu na jeho otázku. Jemne pokrútila hlavou s úsmevom. Nechcem povedať, že som skutočne rozdvojená osobnosť, to nie... ale v práci som iná ako medzi priateľmi. Vysvetlila. Chcela si byť istá, že to bude jasné a ona nič nedoplietla. Následne stíchla. Dala mu priestor, pretože mala pocit, že ho ani nepustí k slovu, čo mohlo byť urážlivé. Vaša výsosť, smiem sa opýtať na Vaše záľuby a koníčky? Neodpustila si otázku a pozrela sa naňho hore, keďže bol od nej vyšší.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Mon Apr 01, 2019 9:51 pm
Lady EMILIA
Takhle jsem o tom nepřemýšlel, takže místo oslovení Lady bych mohl zavést nestvůrky. Zamyslí se nad tím jak by dívkám říkal nestvůrko Emilio, můžu vás požádat o tanec? Nad tou myšlenkou pokroutí hlavu a snaží se jí rychle vyhnat z hlavy jinak by se musel začít opravdu nahlas smát. Přemýšlel ale že rozhodně k oživení selekce by to patřilo. Myslím, že by mě už nikdy v životě žádný dospělý nebral vážně a rozhodně by se mnou jiné země nechtěli úplně jednat. Nad tím se už musí zasmát. Cítil by se ale trapně. určitě by si o něm ostatní mysleli, že je tak trochu blázen a že není schopný jednat za svou zemi.Přeci jenom jste strší sestra, můžete mu radit co je správné a vyvarovat ho tak zklamání či bolesti. Takto to on dělal se svou sestrou snažil se jí bránit aby se jí nic nestalo. O její rodině jenom přikývne na souhlas, držení při sobě je to nejhlavnější. On s rodiči tedy úplně nevychází ale drží při nich co se jenom dá. Pomalu už se blížili ke konci schůzky. Nevěřil, že s každou dívkou si mají opravdu mnoho co říci a zatím na něj dělala dojem opravdu každá. Po většinu jsou to dobré vzpomínky jak si hraji se sestrou, s dětmi služebnictva ale také pomalu přicházeli povinnosti, které mě ze začátku opravdu nebavili. Bralo mi to totiž čas hrát si s ostatními a zdálo se mi, že se vzdaluji a jsem tak čím dál tím víc sám, ale nakonec mě mé učení povinnostem, jazyku a všemu začalo bavit. Dokonce jsem si dělal rozvrh abych stíhal si hrát a několikrát jsem se také ulil s domluvených hodin. Raději jsem utekl do zahrad a nechal se honit od strážných. Zasměje se nad svým dětství ale nikde nezmínil otce ani matku a to schválně. Nechtěl o nich mluvit špatně před dívkou ze selekce ale svatý rozhodně nejsou jak vystupují, proto alespoň on je upřímný. Co jste v dětství dělala nejraději? Třeba oblíbená hra? Ptal se přičemž už docházeli opět na začátek kde si jí vyzvedl.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Mon Apr 01, 2019 10:11 pm
Lady ALEXANDRIA
Ve chvíli kdy uchopí jeho rámě rozejde se směrem do jedné z uličky tak jako s každou dívkou, už po několikáté tento den, už to dělal tak něják automaticky. Ano s tím souhlasím ale určitě si zapamatuji ale i vaše celé jméno, o to nemějte strach. Bude se ty jména muset naučit a co nejdříve. Nejspíše po rozhovoru pro blog si už bude pamatovat každou, také už si jich pár jménem pamatoval a mohl zaručit že Alexandria taktéž patří mezi ně. Co se vám za přezdívku líbí nejvíce? Zeptá se jelikož jí nechtěl oslovovat tak jak by jí to nebylo příjemné. Chtěl jasný názor co se jí líbí a klidně jí tam bude oslovovat po celou dobu. Ještě pár schůzek mě čeká ale více jak půlku už mám za sebou. Už jsem ale poměrně vyčerpaný ani jsem netušil, že se to může stát když se mám jenom setkat s dívkami. Trochu se nad tím pozasměje. Možná to měl předpokládat, že to bude náročné strávit celý den s dívkami a s každou jenom nějakou chvíli ale jako nápad se to zdálo opravdu skvělý.Neomlouvejte se, toto rozhodně není nezdvořilé. Líbilo se mu jak se některé dívky bojí co vlastně říkají a zda je to správné nebo není. Vždy mě fascinovali krasobruslařky a když tu jednu mám přímo před sebou, prozraďte mi. Jak to jenom děláte, že dokážete lítat tak vzduchem, dělat otočky, těžké kousky a přitom všem se tak nádherně usmívat? Díval se přímo na ní, spíše trochu dolu protože jako většina dívek je menší.
Alexandria Blackwood
Alexandria Blackwood
Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 11. 03. 19
Age : 25
Location : Calgary

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Mon Apr 01, 2019 10:36 pm
Jedna z věcí, ze kterých měla skutečné obavy, bylo chození v podpatcích. Jak se však ukazuje, tak složité to zase není. Vlastně je to celkem podobné jako na bruslích, kde na správné poloze nože závisí úplně všechno. Stačí jeden jediný špatný krok nebo pohyb a už by ležela na zemi. Stejně jako právě teď. Naštěstí to však vypadá, že žádná kolize nehrozí, navíc se ještě drží i prince, takže by ho přinejhorším strhla dolů sebou. Protože sama v tom teda rozhodně nebude, ani náhodou. Sama pro sebe se nenápadně uculí, než pokračuje dál. “Nejspíš vám nic jiného ani nezbývá. Přesto ale přeji hodně štěstí.” Není si zcela jistá, jestli to dávalo úplně smysl, ale raději své výplody nahlas dál nerozebírá. V podstatě jen chtěla poznačit fakt, že na naučení toho princ má více než dost a tudíž by se ani nedivila, kdyby ji kdykoliv příště oslovil nějak jinak. Nejspíš by to nebylo zrovna příjemné, ale pochopila by to. To všechno je ale teorie, samozřejmě. “Jednoznačně Lexi. Je to milé, krátké a snadné.” Jasně, jako celá já. V této verzi aspoň nebyla tak velká možnost, že by se někdo spletl a myslel si, že třeba oslovuje chlapce. Což se jí už jednou na tréninku stalo, když ji zavolali jako toho Alexe. No, aspoň má o jednu zajímavou historku víc. “Nedivím se, musí to být pro vás náročné. Všechno je nové a občas i hektické. Vměstnat veškeré schůzky do jednoho dne by vyřídilo každého.” Nehledě na to, kolik kilometrů už musel princ nejspíš za tu dobu nachodit. “Nejspíš je to dobrý trénink na to, co nás všechny čeká dál.” Samozřejmě to nemůže vědět s jistotou, pouze střílí od boku. Ani na chvíli ovšem nepochybovala, že život v paláci nebude jen tak snadný. “To jsem ráda. Nejsem zrovna dobrá v pronášení jakýchkoliv zdvořilostních frází a podobně.” Proto se vždy po soutěži raději vyhne tisku, aby neztropila nějakou nenapravitelnou hloupost. Ne vždy se to povede, samozřejmě, ale jistý triky už v rukávu má. “Nejspíš to nebude žádné překvapení, ale základ je trénink. Jasně, že ze začátku to byly samé pády, modřiny a občas i zlomeniny. Důležité je se nevzdávat. Teď můžu s klidným srdcem říct, že dělám to, co mám opravdu ráda a úsměv k tomu už tak nějak patří. Stačí mít vášeň pro věc, zbytek se dostaví sám.” Široce se na něj usměje, přičmež ji v očích pohrávají menší jiskřičky. Už to, že má možnost podělit se o kousek svého života je důvod k tomu, aby byla šťastná. “Když jsme u toho, co naplňuje vás? Co děláte rád?” Sice se nejspíš mohla dočíst nějakých útržků a podobně, ale není nic lepšího, než informace hezky z první ruky.
Emilia Montgomery
Emilia Montgomery
Poèet pøíspìvkù : 51
Join date : 11. 03. 19
Age : 25

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Mon Apr 01, 2019 10:59 pm
Jeho uvažování ji opravdu pobaví. Nevím, jak by na takové oslovení reagovali ostatní dívky, ale já bych na to slyšela bez problémů. Trochu se zasměje. Za celý svůj život už měla tolik různých oslovení, že ačkoliv by ji označení nestvůrka mohlo třeba i urazit, jí se to zdá spíše roztomilé a nevinné. Je pravda, že po takovém veřejném výstupu byste působil možná trochu jako blázen, ale aspoň by si vás lidé ještě více pamatovali. Uzná a usoudí, že se jména žlutých postaviček nejspíše pro svou budoucnost učit nemusí. Přesně o to se snažím. Snažím se ho chránit před co nejvíce věcmi to jde. Bohužel je stejně jako já dost tvrdohlavý a tak to s ním někdy není nejjednodušší. Přizná se a přestože se často s bratrem neschodnou, ochraňovat ho bude vždy. Vyslechne si jeho vzpomínky na dětství. Chápe, že povinnosti pro něj v dětství opravdu nemohli být nic jednoduchého. Hrát na honěnou se strážemi taky musí být sranda. Podotkne, protože se snaží koukat na věci tím pozitivnějším úhlem pohledu. Jako malá jsem trávila opravdu hodně času venku. Lezla jsem po stromech a hrála na babu.Také jsem často pomáhala v kuchyni s vařením či pečením, ale když se na to koukám zpětně, spíš jsem se jen motala pod nohy a ujídala jsem. Zasměje se nad svoují marnou snahou pomáhat ostatním už od mala a pokusí si vzpomenou na svou oblíbenou hru. Mojí oblíbenou hrou byla ale nejspíše asi slepá bába. Sice jsem v té hře nebyla příliš dobrá, ale i tak mě to velmi bavilo. Vybaví se jí, jak si pokaždé zavázali oči a pak se motali jako blázni. Při jejich povídání cesta opravdu rychle utíkala a aniž by si to uvědomovala, dostali se až na začátek cesty, kde jí princ vyzvedl. Děkuji za krásné setkání. Moc ráda jsem vás trochu více poznala. Usměje se na něj. Přeji vám hezký zbytek dne a doufám, že se brzy opět uvidíme. Dodá narozloučenou a přenechá ho ostatním dívkám.
Sponsored content

      Uličky - Stránka 3 Empty Re: Uličky

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru