Modern Selection rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uličky

+8
Kristin Antoinette Topaz
Emilia Montgomery
Eve Wilson
Alice Andersen
Annelise d´Mallor
Marabella Vina Hampton
Sebastian Matt Schreave
Admin
12 posters
Goto down
Hazel Baelish
Hazel Baelish
Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 24. 03. 19
Location : Hondaragua

      Uličky - Stránka 4 Empty Re: Uličky

Tue Apr 02, 2019 9:16 am
Trochu nervózně stojí na místě srazu mezi ostatními dívkami, které tam přišly. Většina z nich před ní, proto ji překvapilo, když se princ vrátil s procházky s jinou, zamířil k ní. Prvně se rozhlédla, jestli je možné, že by nešel za ní, potom se na prince zářivě usmála. Opravdu jde za mnou.. I vám, vaše výsosti. Odpověděla princi na pozdrav a udělala pukrle. Děkuji. Trochu se zasmála po princově lichotce a rozhodla se mu to oplatit. Snad vás to neurazí, ale působíte ještě šarmantněji než v televizi. S radostí, ale trochu nervózní, přijme nabízené princovo rámě a doufá, že zatím neudělala nějakou chybu. Cesta byla příjemná, plná očekávání, než dojedeme až do vašeho paláce. Musím se ale přiznat, že až z Hondaraguy je cesta celkem dlouhá, proto jsem po cestě na chvíli usnula. Trochu jí mrzelo, že neviděla všechno okolí jejich cesty, ale stejně se tomu pousměje a letmo se podívá na prince, co on na to. Je opravdu krásný. Cítí se trochu nervózně, na což není zvyklá, ale snaží se být, co nejvíc sama sebou.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

      Uličky - Stránka 4 Empty Re: Uličky

Tue Apr 02, 2019 4:47 pm
Lady SOPHIA
Sebastian dokázal pochopit dost lidí, když chtěl a také viděl na vlastní oči jako právě u téhle dívky. Z fotky se soudí opravdu špatně ale takto už je to mnohem lepší, přesnější. Věřím, že to chápe více lidí, kteří vás znají. Přeci jenom lidé, které jí znají déle musí chápat proč si zvolila to co si zvolila a když né úplně chápat tak vždy rozhodně respektovat co chtěla. Zasměje se nad tím jak ihned odmítla být modelkou, že by to nezvládla. Doufám, že čekáte, že jak jste v selekci, že jsou všude kamery a svým způsobem si musíte dávat pozor, samozřejmě nemusíte jenom říkám jako upozornění, protože s kamerami mám hodně zkušeností. Snažil se jí dát radu, že po paláci jsou skoro všude kamery a snaží se zachytit cokoliv by mohli využít o dívkách a tak je buď ukázat v dobrém světlu a v tom horším případě ukázat v tom horším světlu. Nechtěl úplně aby dívky byly neuvolněné a dávaly si pozor na každé slovo, to vůbec jenom je chtěl takto upozornit co se může stát a on sám tomu nemůže zabránit.Tak to jsem rád, máte tak každá šanci najít opravdovou kamarádku a ne jenom rivalku. Pousměje se, je rád že konečně od nějaké dívky slyší, že se těší až pozná ostatní dívky. Přeci jenom on jim stále k dispozici nebude moc být a takhle se tu nebudou nudit, když si vytvoří přátelství. Poprvé to rozhodně bylo hodně zastrašující, bál jsem se, že se střelím a nebo někoho ale postupem času jsem si na to zvykl a teď dokonce s pistolí i žertuji před otcem. Pokývne hlavou, další rozumná dívka, která o životě rozhodně něco ví. Na chvíli se zamyslí a pohledem se zabodne do krásných zelených očí dívky. Beru vás za slovo, takže to vidím na prví soukromou schůzku někde v tělocvičně nebo v menším sále, kde uskutečníme přátelský souboj. Už v těhle chvíli přemýšlel jaké dívky jako první pozve na soukromé schůzky a hlavně kam je pozve. U některých to bylo naprosto jasné podle toho o čem si povídali ale s ostatními to není tak jednoduché. Doufám, že budu moc poznat obě dvě vaše osobnosti. Také o sobě mohl tvrdit, že má dvě osobnosti a že každá je dost odlišná jenom netušil, která je ta horší ale tipoval by, že Matt a že Sebastian je řádný korunní princ. Jako záliby se dá počítat posilování, plavaní, sledování hororu, riskování a spoustu dalších. Jako hlavní koníček mám fotografování a taktéž astronomie. Málem bych zapomněl hraní kulečníku. Prozradí o sobě. Hraní kulečníku jakmile na to pomyslel tak věděl, že každou dívku bude muset vyzvat. Přeci jenom každého z paláce už obehrál a dívky tu jsou nové. Jaké jsou vaše záliby? Zajímal se také a pokračoval tak v procházce po uličkách s dívkou.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

      Uličky - Stránka 4 Empty Re: Uličky

Tue Apr 02, 2019 5:43 pm
Lady ALEXANDRIA
Děkuji. Přikývne, jediným jeho štěstím je, že se učí opravdu rychle a proto doufá, že při první oficiální akci si bude pamatovat jména všech a také i jejich povolání. Rozhodně si bude pamatovat rozhovory proto se na dívky tak dívá, protože si je tak bude moc lépe přiřadit a také bude vědět se kterou se o čem povídal. Tak tedy Lady Lexi. Přikývne, znělo to přesně jak říkala mile a hlavně jednoduché, v podstatě i dost výstižné. Opravdu jsem si myslel, že to nebude tak hektické a náročné ale to jsem si neuvědomil, že celý den budu chodit po uličkách na každou dívku nemám času kolik bych si představoval, také že v podstatě se celý den nezastavím abych se opravdu najedl, protože nechci aby jste na mě musely čekat. Trochu nad sebou pokroutí hlavou, ale už to zmiňoval, že to není úplně jednoduché ale přesto si úplně nestěžoval protože dívky chce poznat. Stejně vás a všechny ostatní krasobruslaře obdivuji protože já umím sotva bruslit pozadu natož abych si představoval skoky. I tak když vezmu všech váš tréning je to neuvěřitelné, že se vám to s jistotou povede. Obdivoval ještě spoustu jiných sportu a podobných věcí, které si nedokázal představit jak dokážou ostatní dělat. Na otázku, kterou se ho ptala už des odpovídal několikrát. Rozhodně mě naplňuje starat se o ostatní provincie, které toho moc nemají, jako třeba posílaní peněz na vybavení školy a nebo také starání se o lid, alespoň tak jak můžu. Jinak co rád dělám tak fotím, je jedno co a je jedno v jaké příležitosti. Také se zajímám o astronomii, posilování, hraní kulečníku, rychlá auta a samozřejmě u dívky. Nad tím posledním se jenom ušklíbne protože to musí být naprosto jasné. Jaké jiné záliby máte či koníčky? Nadzvedla tázavě obočí.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

      Uličky - Stránka 4 Empty Re: Uličky

Tue Apr 02, 2019 5:53 pm
Lady EMILA
Tak já to navrhnu na společenské akce a možná se chytnou všechny. Musí se zasmát nad tou myšlenkou ale reakce ostatních dívek by ho rozhodně zajímali. Jestli mají smysl pro humor a umí si ze sebe takto udělat srandu ale raději nebude riskovat to, že je urazí a ještě před zahraničními hosty. Pamatovali ale smlouvu o nějaké dohodě by nechtěli abych podepsal. Zauvažoval tak nad tím a raději od toho opustil, protože takovéhle trable potom nepotřeboval. Já to jako srandu bral ale oni moc nadšení nebyli. Nechápu proč zdokonalovali si kondičku. Řekne zcela nevině jakoby to říkal právě ten malý chlapec svým rodičům, že nechápe proč se na něj zlobí ostatní. Líbilo se mu jak vyprávěla o svém dětství a taktéž oblíbené hře. Hezký zbytek dne i Vám, Lady Emilio. S tímto se rozloučí a rozejde se za další dívkou.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

      Uličky - Stránka 4 Empty Re: Uličky

Tue Apr 02, 2019 6:19 pm
Lady HAZEL
Neurazí spíše naopak, potěší. Skromné, občas bylo dobré slyšet, že si někdo dává pozor na to co řekne a nechce urazit než jiné dívky ale věří, že je to takto na začátku a doufá, že se opravdu projeví to jaké jsou všechny dívky doopravdy i když chtěl věřit v to, že se žádná nepřetvařuje. Ve chvíli kdy příjme jeho rámě pousměje se a rozejde se následně hned do nějaké té uličky, která je nejblíže a započne tak jejich soukromí. Jsem rád, že se cestovalo dobře. Zajisté vás chápu, já usnu i na cestě, která trvá půl hodiny. Ušklíbne se nad tím protože když jednoduše je člověk unavený a nebo ho někdo někam tahá brzo ráno, nedá se hold nic jiného dělat. Co ráda děláte ve svém volném čase? Pokračuje s další otázkou.
Alexandria Blackwood
Alexandria Blackwood
Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 11. 03. 19
Age : 25
Location : Calgary

      Uličky - Stránka 4 Empty Re: Uličky

Tue Apr 02, 2019 9:33 pm
Spokojeně se usměje, když souhlasí s jejím výběrem. Tedy, fakt, že by byl nějak proti sice pravděpodobný nebyl, ale to je vedlejší. Na druhou stranu, nynější přídavek Lady je novinkou. Bude se s ním muset teprve nějak sžít, ale nejspíš jde jen o zvyk. Poté, co se však princ přizná, že pomalu nic nejedl, nesouhlasně se zamračí. “To ale není vůbec dobře. I když nemám jediný důvod si stěžovat, jsem ráda, že si na nás všechny uděláte čas.” Už už má na jazyku jednu ze svých pouček, kdy by ho provedla celý rozvrhem stravování, které by bylo nejvýhodnější. Naštěstí se ovšem zavčasu zastaví, unudit jej je to poslední, co by chtěla. A právě s tímhle tématem by to nejspíš i hrozilo. “Jednou už jsem slyšela, jak nám říkali kouzelníci na ledě. Netušila jsem, že to někteří vnímají právě takhle. Kdykoliv, když sleduji videa a záznamy, jediné, co vidím, jsou vzorce a obrazce skoků, technika a přesný plán.” Nemoc z povolání? Možná částečně. Zvykla si už na to, že právě bruslařské scény v některých filmech musí řádně komentovat a vytknout to dobré nebo naopak špatné. První většinou převažovalo. “Pokud budete chtít, můžu vás něco naučit” nabídne se zcela automaticky. Myslí především na základy, protože i když o schopnostech prince nepochybuje, nemůže si ho vzít na svědomí. “Vlastně, ani nevím, jestli tu v Angeles nebo kolem paláce máte stadion?” Zeptá se ještě zvědavě. Prozatím neměla možnost prozkoumat, zda tu něco takového skutečně je nebo není. Nezbývá než doufat. “Jistě si toho lidé z takových oblastní opravdu váží a jsou vám vděční, za všechno.” Poznamená spíš jako dodatek. Mít dobré vztahy s celou zemí je očividně velmi důležité, vždyť od toho se všechno odvíjí. Jednou z něj bude perfektní král a panovník. “Většina mi k vám tak nějak sedí, ale nečekala bych, že vás bude zajímat i astronomie. Je to něco, co jako princ ovládat aspoň trochu ovládat musíte?” Těžko říct, nikdy dřív o nikoho z královské rodiny ani nezakopla, natož aby se ho měla možnost zeptat na něco podrobnějšího. “Asi to nebude takové překvapení, ale miluju cokoliv spojené se zimou. Každý rok musím aspoň jednou postavit iglú nebo sněhuláka, bez toho by to nešlo. Docela dobře se vyznám v kuchyni, i když ne vždy se to, co vytvořím, dá pozřít. To už je holt vedlejší účinek a konzumace je na vlastní nebezpečí. Pokud si potřebuji vyčistit hlavu a přijít na jiné myšlenky, obyčejná procházka v přírodě je k tomu perfektní. Jednou jsem se zapomněla a byla pryč několik hodin. Rodiče byli bez sebe strachy.” I když je to již deset let, pamatuje si tu příhodu, jakoby se odehrála včera. “Málem bych zapomněla, taky jsem se jako malá naučila plést. K čemu mi to bude nemám nejmenší tušení, ale zvládla jsem svůj první a na dlouhou dobu nejspíš i poslední svetr.” Hrdě se napřímí. Sice není perfektní, to rozhodně ne, ale je na něj pyšná skoro jako na vlastního potomka. Což je trochu hloupé. “Co bych ale rozhodně jednou chtěla je mít možnost vyzkoušet si pilotovat letadlo. Nějaké malé, samozřejmě a jen na chvíli, ale právě to bych si chtěla zkusit.” Pobaveně si odfrkne. “Prozraďte mi jednu věc. Kdybyste až do konce života měl žít na jednom místě kdekoliv ve světě, jen ne v Illei, kde by to bylo?” Třeba jí odpověď pomůže poodhalit trochu to, jak moc dobrodružný princ vlastně je. Zvolí nějaké tradiční místo? Nebo naopak něco neočekávaného?
Chloe Lilian Mark
Chloe Lilian Mark
Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 31. 03. 19
Location : Bonita

      Uličky - Stránka 4 Empty Re: Uličky

Tue Apr 02, 2019 10:00 pm
Nadšene sa diva na uličku, ktorá hýri farbami a nádhernými kvetmi. Veľmi sa jej to páči, preto si dovolí na krátku chvíľu upriamiť svoju pozornosť práve na tie kvety. Keď princ spomenie výzvu zbystri pozornosť, avšak trepne prvú blbosť, ktorá ju napadne. Našťastie ju princ nepovažuje hneď za idiota, naopak doplní. Zasmeje sa nad jeho slovami a pobavene sa naňho ostane pozerať. Za Vás vravia vlastne skúsenosti? Opýta sa zvedavo. Tak som bola možno aspoň trosku originálna. Nájde pozitívum a zaškerí sa naňho. Sledujete niekedy hokej, alebo futbal? Alebo to považujete za nudnejsie ako sú zavody na kolieskových korčuliach, pričom mi to vlastne ani na kolieskových korčuliach veľmi nejde Prizná sa pobavene. Potom sa ho opýta, čo by robil, ak.by nebol princom. Keď spomenie fotografovanie prikývne, no aj tak sa naňho skúmavo pozrie. Dovolim si na oplátku začne. Povedzte mi prosím o sebe niečo, čo nevie každý. Nejaký zlozvyk, záľuba, vec ktorú máte rad. Čokoľvek. Usmeje sa naňho a s pohľadom upretym naňho trpezlivo čaká na odpoved. Keď sa jej opýta na výtvarníctvo prekvapené nadvihne obočie. Nečakala, že si to zapamätá. Dakujem za opýtanie, naozaj si cením, že si to pamätáte. Priznávam, nečakala som to. Nuž.. keď sme mali doma pokreslene všetky steny a zošity.. a prakticky všetko čo sa dalo aj nedalo pokreslit začali sme rozmýšľať, že možno len na tom niečo bude. Potom som sa tomu zacala venovať viac. Veľmi ma baví, že v maľbe mozem vyjadrit všetky svoje pocity, a ľudia, ktorý sa na ten obraz potom budú pozerať môžu hadat. Snažím sa o obrazy, ktoré skrývajú hlbší význam. Odkaz. Vysvetlí. Zaujimate sa o umenie? Pozrie naňho s otázkou v očiach.
Sophia-Grace Jensen
Sophia-Grace Jensen
Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 31. 03. 19

      Uličky - Stránka 4 Empty Re: Uličky

Tue Apr 02, 2019 10:23 pm
Mladej súťažiacej sa objavil na perách úprimný úsmev, keď jej prejavil pochopenie. Veľmi si to vážila. Tak ako bola rada za prejav vďačnosti od študentov, tak rovnako si ho cenila aj od korunného princa Sebastiana. Samozrejme, nechcela som povedať, že by ma vôbec nechápali. Moji priatelia, kolegovia aj susedia mi rozumejú. Len moji rodičia nie a práve to ma mrzí, že osoby mne najbližšie to nedokážu prijať. Zaraegovala na jeho slová zaujato. Viete, môj otec je filozof a matka terapeutka, preto majú pocit, že som sa rozhodla zle. No snažím sa ich rešpektovať. Milujem svoju prácu. Povedala pokojným hlasom z úprimných pohnútok. Poznala viacerých, ktorý zažili to isté ako ona. Možno aj horšie, no zvládli to a snáď aj lepšie ako ona. Starostlivo zvážila jeho slová o kamerách, či pozornosti, ktoré budú všetci venovať jej činom. Dobrým aj zlým. Zahryzla si do pery, no snažila sa ostať pokojná, čo sa jej podarilo. Vedela, že ak bude uvažovať ako Grace, nebude jej to robiť problém. Bola som si samozrejme vedomá, že sa nevyhnem pozornosti. Ale ja sa pozornosti nebojím. Som na ňu zvyknutá... často ma sledovali fanúšikovia ninjutsu, hoci ich nie je tak veľa... moji priatelia, študenti a ďalší. Myslela som to tak, že by som nevedela byť modelkou v strede pozornosti. Sama sebou viem byť v každej situácii. Znovu sa zhlboka nadýchla, zastrčila si prameň voľných vlasov za ucho, aby jej neprekážali vo výhľade. Vyjadrovať sa slovne nie je také ľahké ako niekoho fyzicky zraniť. Uvedomila si, ale napriek tomu sa rozhodla povedať, čo má na srdci a nerobiť si z toho horúcu hlavu. Za takého upozornenie som Vám vďačná. Verím, že korunný princ musel vyrastať pod dohľadom kamier a určite máte v tomto ohľade viac skúseností ako ja. Avšak, som stále odhodlaná správať sa prirodzene. Byť taká, aká mám byť. A ak ma za toto budú chcieť kritizovať, ponižovať. Písať o tom, že nie som dobrá. Uverejňovať, či poukazovať na moje chyby, nebojím sa postaviť a povedať im pravdu. Viete, čo sa hovorí medzi nami bojovníkmi? Keď človek spadne tvárou do blata, musí v seba nájsť silu pozrieť sa ku hviezdam. Týmto citátom sa riadim. Povedala už tichšie, no v duchu sa pokarhala. Skvelé, Sophia. Znovu si sa nechala uniesť Japonskom. To musíš za každým vyťahovať nejaký citá starého mnícha? Je pravda, že sú správne, no na stretnutie s princom sa proste nehodia. Uvedomila si, že jej podvedomie hovorí pravdu a radšej na chvíľu odvrátila zrak od princa. Mlčky kráčala po cestičke v záhradách. Zamýšľala sa nad tým, či vôbec dávalo zmysel, čo práve povedala. No, otcova kariéra filozofa sa na Teba musela aspoň trochu nalepiť. Táto myšlienka jej zdvihla náladu a keď princ prelomil ticho, bola pripravená pokračovať v rozhovore. Vaša výsosť, už do selekcie som sa hlásila s tým, že nijaké z dievčat nebudem považovať za rivalku. Nie sú to moje súperky. Sú to mladé, talentované dievčatá, ktoré majú svoje ambície, či už si získať lásku princa, alebo potešiť, pomôcť známym. Rešpektujem ich a viem, že si aspoň s jednou budem vrľmi dobre rozumieť. Ak teda dokážu zvládnuť moju neznesiteľnú stránku kritickej Grace. Podpichlo ju podvedomie. V duchu prekútila očami. Neodsudzujem Vás. Je mi jasné, že to muselo byť strašidelné. Manipulácia s akoukoľvek zbraňou je naozaj nebezpečná. Len hovorím, rozumiem tomu a nemusíte sa obhajovať. Popravde, čas dokáže robiť skutočné zázraky. Dokončila s jemným úsmevom. Tiež sa mu pozrela do očí. Tešil ju každý moment, kedy sa ich pohľady stretli a užívala si to. Vždy sa mu pokúsila aspoň niečo svojími smaragdami naznačiť. Tentoraz sa v nich sama od seba objavila nefalšovaná radosť. Naozaj ste ma potešili. Ani vo sne by ma nenapadlo, že by som s princom trávila čas súbojom. Mám celkom rada priateľské súboje a aj keď sa občas nechám uniesť, skoro všetky si pamätám. Snáď toto bude výnimočné stretnutie. Ozvala sa radostným tónom hlasu. Nech už táto selekcia dopadne akokoľvek. Ak by sa to stalo... och, nikdy v živote by som nezabudla na súboj s princom. Večná spomienka. Všimla si, že sa nad niečím zamyslel a nerušila ho. Bolo jej nad mieru jasné, že nie je jediným dievčaťom v paláci, ktoré chce princovu pozornosť. Mala pocit, že na jeho mieste by sa z toho zbláznila. Podľa nej to bol väčší tlak, ako boj. Na jeho slová si dovolila krátko reagovať. Určite nebude sklamaný, keď zistíte, čoho je lady Sophia-Grace schopná. Poznamenala úsmevne a pobavene. Nebála sa, že by si to zle vysvetlil. Teraz už nie. Pochopila, že nie je jediná, kto sa správa inak v práci a inak v súkromí. Neverila, že je princ tak perfektný v súkromí ako ho teraz vidí a určite by nebol na verejnosti tak dobrý ako v súkromí, ak by nechcel svojou slobodou ohrozil svoju povesť. V tomto si museli byť podobný. Medzi moje záľuby sa radí boj a všetko s ním spojené, riskovanie, adrenalínové športy, jazda na koni, meditácie a dlhé prechádzky po prírode. Pri poslednej záľube sa naňho usmiala a ukázala na krásne záhrady, kvety a ich skvosty. Vyzerá to, že palác zamestnáva skutočne talentovaných záhradníkov. Poznamenala pri pohľade na kríky kvetov všemožných druhov. Odrazu sa prudšie nadýchla, akoby jej niečo prišlo na um. Vaša výsosť, mohla by som sa Vás opýtať na netypickú otázku? Rozhodla sa najprv uistiť.
Sebastian Matt Schreave
Sebastian Matt Schreave
Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 11. 03. 19
Age : 26
Location : Angeles

      Uličky - Stránka 4 Empty Re: Uličky

Sun Apr 07, 2019 4:50 pm
PRVNÍ SCHŮZKY JSOU UKONČENY (omlouvám se, že jsem s některými děvčaty nedohrála ale jako první schůzka to stačila)
Sponsored content

      Uličky - Stránka 4 Empty Re: Uličky

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru